Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 26.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лелеее БЯСНА СЪМ!!!!!  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 09:24



И бясна и тъжна.....
В неделя ходих да ми измият колата на една автомивка и тея задници нестига че ми зеха 10 лева да я измият ами ми свалиха и боята!!!

имаше отпред 2-3 петна като от смола някъква, обаче след кат я минаха с пароструйката и аз пробвах с нокът и те си падаха.... ДА ОБАЧЕ тези нещастници зеха един парцал.... и незнам с какво /а може би и с кореселин/ и разбира се свалиха смолата , но свалиха и боята!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
направо ми се дорева.....
И сега..... НЕЗНАМ...
тука колеги ми разправят в Шел имало някъкви коректори да си зема и да я намажа.... а също така не било зле и да се пастира....
НЕЗНАМ... ама ми е много гадно де....


уфффффффффффффффффффффффффффф
АМАН ОТ НЕКАДЪРНИЦИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Тема Re: Лелеее БЯСНА СЪМ!!!!!нови [re: sunny]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 13:03



Ami da!!!!! Mamka im!!!! S pravo si bjasna!! Navsjakude sa nekadurnitsi!!!Na moi prijatel puk mu vzeli kolata da "napravjat edno krug4i",4i vzemali ja udarili v stenata!Ama i toi si e prosti4uk de!!



Тема Re: Лелеее БЯСНА СЪМ!!!!!нови [re: alex]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 16:54



Da... taka si e!!!
iad me e shtoto kato stane taka i kakvo? nishto nemoga da napravia!!!
a inache pone zasega ne si davam na nikoj kolata!!!! AMA NA NIKOJ!!!!
e, pone dobrovolno!!

ako shte ia blaskam - po-dobre da sam si az shofiora!!

ama kato stane fal s niakoj drug /kat teia zadnici ot avtomivkata/ napravo si umiram ot iad!!!!!!!!!!!!




Тема Re: Лелеее БЯСНА СЪМ!!!!!нови [re: sunny]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 17:15



абе Sunny днес съм на вълна застрахователи, щото ме удари градушката снощи ... и като четах разни полици гледам че се покриват и "Злоумишлени действия на трети лица, изразяващи се в нарушаване целостта и/или външния вид на застрахованото МПС (разбиване, счупване, надраскване, заливане с химикали и др. подобни)".
Това не е извадка от моята застр. компания, а от една друга, но принципно нещата са същите. Ако картинката с твоята кола е наистина толкова тъжна, колкото я описваш, можеш да пробваш някоя сценка започваща с "Вчера келешчетата от квартала ....." или "Събуждам се един слънчев ден и к'во да видя ..."



Тема Re: Лелеее БЯСНА СЪМ!!!!!нови [re: sunny]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 18:50



Aha,prav e! Vzemi njakoi lev ot kaskoto,nali zatova si davame parite,4e kogato njakoi osere(s izvinenie) kolata-da pla6tat!!!!!!!



Тема Re: Лелеее БЯСНА СЪМ!!!!!нови [re: 1.7miTXE]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 08:54



Да може да се пробвам... аз съм в БулИнс... незнам как е там.. това което ме притеснява е че се вижда как е търкано на места с парцала... един вид... точно за чистене на нещо /петна/ и.. може даже да ме изкарат мен толкова тъпа , че да си чистя колата с кореселин.. или там с каквото са ме чистили....
но... може да се пробвам да....
въпреки, че почнах да го преживявам и да не го гледам кат се качвам и слизам от колата...





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.