Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 28.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема KAK да разбера???нови  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 17:28



преди малко бях в клуба на Ауди /където ме изпрати 1.7miTXE от предишниа постинг/ та там стана на въпрос ,че има значение за какъв бензин ти е настроен ъгълът на предварение на колата!!!! и от това зависи как върви колата и колко харчи....
та.. не съм в час.... как седят тези неща... откъде да разбера с какъв бензин трябва да карам??? аз съм на 95 и ми гори 9л на 100км...
а може би трябва да зареждам с 98????
незнам.... Има ли начин да разбера?? ама не ми се пълни един резервоар с 98 да видя как върви и колко гори..




Тема Re: KAK да разбера???нови [re: sunny]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 17:48



Май те уплаших ... извинявай! Няма нищо страшно, ама си премери разхода пак де, че да не си сбъркала нещо. Аз лично ще съм много доволен ако всеки път ми е 9,9л./100км градско. Това ли ти е колата:

? Там май пише че си за 91 безоловен.



Тема Re: KAK да разбера???нови [re: sunny]  
АвторCupraR (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 17:54



Nai lesnia na4in-pone pri men e taka-e da pogledne6 na kapaka za zarejdane.Tam pi6e kakvo gorivo da sipva6 kolko da si pompa6 gumite kogato si s prazna kola i kogato e natovarena.Stiga razbira se da ti e takav kapaka, pri men e taka.Logikata e 4e edva li nqkoq baba 6te hvane da rovi iz Internet ili da hodi po servizi da pita s kakuv benzin da zarejda, taka 4e vij kapa4kata.



Тема Re: KAK да разбера???нови [re: 1.7miTXE]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 09:14



Да така пише за 91 съм.. ама... то май разликата между нашия 95 и този 91 не е голяма... значи.. ще видя и какво ми пише на капачката...
нали по принцип тази настройка влияе само на разхода за гориво??? невярвам да влияе нещо на самия двигател.. в смисъл няма да го прецакам кат му сипвам 95????
Довечера кат си тръгна от работа ще видя какво пише... но при всички случаи ще трябва да си изгоря първо този бензин, че нали си я напълних догоре вчера... та.... ще почака...




Тема Re: KAK да разбера???нови [re: sunny]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 10:57



Няма да го прецакаш, сипвай си 95 както до сега, обратното е кофти: ако си за 95 пък сипваш 92. Засечи си пак разхода, ама е добре да го засечеш поне веднъж само на дълъг път, защото градския разход е мноооого относително нещо.
А иначе диагностиката е хубаво нещо, особенно ако не ти пипат центровката - на реното то и не може, а само ми казаха че "съм на 6", "цепя мрака", и други такива. Трябвало само да сменя кабели, ама се ослушвам.



Тема Re: KAK да разбера???нови [re: 1.7miTXE]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 13:01



Ахаааааааааааааааааааа като каза Рено... Рено ли имаш????
Вчера вечерта карах едно чисто ново Рено Клио!!!
От фирмата на съпруга ми си го зеха за служебна кола на лизинг!!!!!
Лелееееееееееееееееееееее
направо е убиец!!!!!!!!!!!! Супер е!!!!!!!!!!!!! много му се кефих....
Е, то всяка нова кола е супер де!!! ама досега не бях карала чисто нов автомобил!!!!!




Тема Re: KAK да разбера???нови [re: CupraR]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 13:18



DAAAAAAAAAAAa shte pogledna!!!:-))))))))
Ama shtom i s 95 si varvi dobre.... shte si prodalja da karam s 95....



Тема Re: KAK да разбера???нови [re: sunny]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 14:00



аха ... Рено, ама 19-ка.
... иначе пускам по едно око и тука във вашия клуб, щото на жената много ще й ходи едно сеатче след някоя друга година.



Тема Kum 1.7нови [re: 1.7miTXE]  
АвторCupraR-PK2515H (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 14:49



Izvinqvai za lubopitstvoto, da ne kara6 Renault 19 - 95 god,Beleview ili ne6to podobno, s plovdivska registracia?Za6toto ako si ti mai poznavam teb i jenata?



Тема Re: Kum 1.7нови [re: CupraR-PK2515H]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 15:02



не, не ... карам Рено 19 - 91 год. 1.7 мултипойнт със софийска регистрация, а Пловдив го мяркам само от далече като минавам по магистралата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.