Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 18.05.24 
Автомобили
   >> Seat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Da spodelq..........нови  
АвторCupraR (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 10:35



Imam Ibiza 1.3 karburator 94 g.Dvigatel 2G.6te spodelq slednite defekti v kolata i molbata mi e ako pri nqkoi gi ima sa6tite da kaje kak se e spravil s tqh.Kolata e kupena nova taka 4e moga da vi predstavq ne6to kato kratka istoriq na problemite.Kato za na4alo - pri rqzko poteglqne se 4uva edno tropane ot mqstoto na kardana moje bi-pri otivane v serviz ne mojaha da mi obqsnqt ot kakvo e !?... Povrediha se mehanizmite na zadnite prozorci taka 4e sega i dvata prozoreca sa zastoporeni i ne se otvarqt- a mehanizma struva okolo 230 lv.Prevklu4vatelite na miga4ite sam gi 4istil nekolkokratno no ne rabotqt-t.e. ne migat a samo svetqt i trqbva da se zadarji lost4eto.Preebaha se i amortisiorite na 5tata vrata tam e qsno - novi ili 2ra ruka.Mehanizma za zapalvaneto se iznosi - otnovo nov.Perkata na ventilatora styrje mnogo qko.Jiloto na suedinitelq se iznosi i sega ve4e e za smqna-nqkoi moje li da mi dade ideq za nqkoe suvmestimo s markata jilo-taka 4e da ne kupuvam originalno.Armaturnoto tablo se razhlabi kak da go stegna za6toto po toq pavaj v Sofia ne moje da se 4ue ni6to ,ot vsevuzmojnite 6umove.Tropa su6to taka ne6to ot kormilnata uredba i t.n...
Ako nqkoi moje da kaje ne6to po gore spomenatoto i da dobavi drugi problemi mu blagodaria.Pozdravi



Тема Re: Da spodelq..........нови [re: CupraR]  
АвторCupraR (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 10:42



Propusnah ne6to sa6testveno.Pri smqna na nakladkite(4te) mi kazaha 4e ne mi raboti ediniq krug.Iznosva pove4e predna lqva i zadna dqsna,a suotvetno po malko predna dqsna i dokolkoto vidqh zadna lqva ne raboti!!!!!!!!????? e za tova mi kajete.



Тема Re: Da spodelq..........нови [re: CupraR]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 16:25



SIGUREN LI SI che govorish za Ibiza 94g??????
Iskam da kaja, che moiata e takava i e monoinjekcia... dvuvratka... i tova e edinstvenia i nedostatak spored men!!!!! che ne sa 4 vratite....
Udriana e i e opraviana... no obshto vzeto.. nishto i niama.. dobra si e kolata i si varvi strahotno.. malko e slaba / 1.3/, no predi neia karah koli s 2-litrovi dvigateli.. ta sega i sviknah!!!! TUV - i beshe do 2003g. taka che ne bi triabvalo da imam kakvito i da e problemi s neia do togava... kupih ia oktomvri minalata godina i veche 9 meseca se tarkaliam po sofijskite "prekrasni" patishta!!!!
Neznam zashto tolkova problemi pri teb...
Za jiloto na saedinitelia... mislia che e naj-dobre da si zemesh originalno!!!!
po-eftinite varianti vinagi izlizat po-skapi nakraia!!!!




Тема Re: Da spodelq..........нови [re: CupraR]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 16:29



EEEEEEEEEEEEEe ti napravo me razbi.. .sega puk spirachkite... koga ia kupi taia kola??? Ot koj??? kak e karana.....

Az dori se zamisliam za varianta chisto nova Ibiza 2001 ili 2002 li model na lizing... 4000 lv i posle 4 godini po 350 lv na mesec!!!!
ama Chisto nova.. klimatronik... abe vsichki extry....



Тема Re: Da spodelq..........нови [re: sunny]  
АвторCupraR (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 13:31



Ne6tata koito gi napisah v postinga sa verni kakto i da gi pogledna.Kupena e 4isto nova i pri tova ot Spain.Tova e purvata Ibiza s kupe na Polo.Zabeleji karburator!!!!-ne e injekcia.S neq sa kupeni o6te okolo 40 br. koito sa bili rent a car davani ot Hertz abe ne sam mnogo siguren za firmata, no kakto i da e.Imam edin bratov4ed na jena mi koito ima sa6tata ot sa6tata seria s po4ti vsi4kite problemi kato moite no negovata e na 40000 a moita na 120 000.Ta tova deto go kazvam si e jiv recidiv.Sega za drugite Ibizi sled taq seria neznam ni6to, no nali znae6 te se pravqt testove podobreniq i t.n.I az bih si kupil nova ama nema parsa..Zamislqm se za ne6to drugo ta da vidim.Ti otkade q kupi tvoita?Moqta sam q karal ot 0 do 120 000 km do sega, vuzmojno da e ot karaneto.Znam li i az!?Ama kato se vidia s vuprosnia bratov4ed ne6tata se propokrivat 1/1!Razkaji za tvoqta,kolko ti har4i?Na dulug put kak e?Pri 140 4uva6 li okolnite v kupeto?



Тема Re: AMIIIIIIIII [re: CupraR]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 16:00



Добре, значи първо - аз много си харесвам колата !!!!!
Ами 94г е и е моноинжекция /както вече казах/ на 120 000 км я купих....
Какво да кажа - СТРАШНО съм доволна.. от Германия ми я внесоха и малко скъпо ми излезна.. на всичкото отгоре е без серво на волана и само с 2 врати...
смених и ремъци и филтри и и купих зимни /а сега и летни/ гуми.
Зимата ми гореше доста.. но това е защото работата ми е близо до нас на около 6-7 км. та тя нали е с автоматичен смукач и докато загрее и сам стигнала... та немога да кажа колко гори зимата....
Ходих няколко пъти вече до Пловдив и до Плевен с нея... ами.. на магистралата под 130км/ч не слизам:-) и със 140 км/ч си върви добре!!! тиха е разбира се!!!
и изобщо не дрънчи по паветата /само гумите се чуват/ ,. вече 9 месеца си я карам из "Софийските равни полета" /улиците са доста гаднички.... / и нищо несъм пипала по нея... Доволна съм.... затова казвам, че е супер кола... но си е за градски условия... за извънградско двигателчето и е малко.. и не е за дълъг път.... иначе гори около 6л/100км /различно, зависи как карам.. някой път е 5.50, а друг път към 7.00л/100км/ но това няма голямо значение разстоянията не са толкова големи така че 1 л на 100 км повече или по-малко... немисля че е кой знае какво. Е, освен ако човек не е перфекционист /така да се каже/ и не си смята бензина до капка.... :-))))
Ами това е.... може би трябва да си смениш Ибиза-та с друга Ибиза.... :-))))))
Аз например мисля за Кордоба някой ден.... но са много скъпи... засега...





Тема Re: AMIIIIIIIIIнови [re: sunny]  
АвторCupraR (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 16:12



Purvo ti blagodarq 4e mi otgovarq6, za6toto kato kara6 iz Sofiq Ibizi kolkoto si 6te6 a v kluba nqma nikoi , a to ne sa samo ibizi ,Toleda,Cordobi,Terra ,teq Seati deto sa kato pandi abe mani.Qvno nqmat PC-ta horata.Ako napravim edna sre6ta na klub Seat q doidat 2-3 q samo organizatora.Interesno mi e na men li4no da razbera dali nqkoi v BG ima taq pusta Ibiza Cupra R?6te mi se da q vidq ama neise
a po povod na tova da se smeni kolata ideqta e mnogo dobra stiga da ima Fin. pokritie.Kolata mi ne e za smqna vupreki postinga koito pusnah no az govorq za recidiv vav opredeleni povredi, ina4e sam dovolen vse pak q karam 5 godina isam taka da se kaje privurzan kam "neq"........



Тема Re: AMIIIIIIIIIнови [re: CupraR]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 16:30



Ami, neznam... dosta se ponapulni sas Seat-i... naistina... e, pone v Sofia de... tova e shtoto sa dosta dobri mashinki, s hubav design i sa sravnitelno eftini... :-)
az sam fenka na VW naprimer.. ama... parite ne mi stignaha neshto.. puk i za 94g Golf 3... dosta povechko mi triabvaha...
no sega sam dovolna naistina!!!!
Naistina mnogo malko hora pishat v kluba... neznam.. moje bi zashtoto nikoj niama problemi?? ?
neznam de... idvaha tuka edin -dvama ot VW no kato gledam spriaha.. .samata az ne se poiaviavam mnogo chesto... to kato sme samo 2-3 choveka.. .za kakvo da pishem?? ?
inache kat se sabiraha VW-to niamaha nishto protiv da se prisaediniat i takiva kato nas... no neotidoh... neznam ... moje bi drugiat put...




Тема Re: AMIIIIIIIIIнови [re: sunny]  
АвторCupraR (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 17:10



Da az razbrah sa6to za tova sabirane mislq 4e be6e okolo 240502, no neznam kvo bih pravil tam?Ta taka.Ako se se6tam za ne6to 6te puskam postingi dano stanem pove4e.Pozdravi.



Тема Re: AMIIIIIIIIIнови [re: CupraR]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 17:18



DA nadiavam se!!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.