Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 20.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема skorostna kutija  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 16:37



Zna4i super ma drazni kolko e kusa I predavka na Ibiza-ta!!!!!!! Kato trugna ,davam gaz no v diapazona ot 3000 do 5500 imam 4uvstvoto,4e ne mabiram skorost!!!!!Vij II ve4e e drugo,no dali tezi po-kusi predavki,osven mojebi o4akvanoto po-dobro uskorenie,6te doprinesat za po-dulga i suotvetno po-ikonomi4na V skorost primerno?Drugo ,koeto me drazni,e 4e kogato pusna stuklata do dolu, i kogato spra i trjabva da gi vdigna otnovo,trjabva da zadurja kop4etata dokato se vdignat!!!!!!I stava bavno!!!!Znam,4e se slagal njakakuv modul,koito se svurzva kum alarmata i kato ja aktivira6,se vdigat sami! Ama mi iskat 25$ samo za modula!!!! Njakoi slagal li e takuv?



Тема Re: skorostna kutijaнови [re: alex]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано05.04.02 20:34



ЗА предавките не знам.
За стъклата - разбирам, че са ти ел. Ако е завоско така(а не са слагани) би трябвало да могат да се направят да се свалят и вдигат автоматично (т.е. с 1 докосване).
Пробвай така - като вдигнеш стъклото догоре, задръж 5-10сек. копчето, макар че стъклото се е вдигнало докрай. Трябва да чуеш едно щракване (превключване на реле). И би трябвало да се вдига само с едно докосване след това стъклото.
Същото го повтори и със свалено докрай стъкло. Трябва и да се сваля с 1 докосване!
Не съм сигурен, но на доста коли става.
Освен това има начин като я заключваш (ама не помня как точно) да ти се вдигат автоматично и стъклата. Май се въртеше ключалката още малко в посока заключване (или обратно ли беше)... Забравил съм.
Пробвай и пиши резултат!



Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: skorostna kutijaнови [re: alex]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 08:57



Наистина 1-ва скорост е доста късичка, но 2-ра и 3-та са доста добри.... е, 4-та и 5-та малко ме дразнят /бави се като че ли/ но.... за икономичност незнам... последния път я засякох на смесено.. .в смисъл, че от 450 км една част бяха до Пловдив и обратно, а другата градско /София/....
ами... 6.8 л на 100 км ми показа разход... мисля, че е супер добре!!!
А ел.стъкла си нямам... .въпреки, че много ми се иска.
Ще трябва да разуча къде поставят и колко струва...





Тема Re: skorostna kutijaнови [re: sunny]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано08.04.02 10:01



Не си слагай допълнително, само мизерии ще ти правят, а и е доста скъпо - около 150$ за 2 стъкла - струва ли си?!


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Eh ama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Vento]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 11:44



Ni6to ne stava!Naistina srabotva njakukvo rele,am ne se polu4ava jelanija efect!!!!!!!Samo deto stuklata mi blokirat za 5-6 sec. i ne mogat da se dvijat!Ina4e sa fabri4no slojeni. Vse pak mnogo blagodarja,Vento!!



Тема Re: skorostna kutijaнови [re: Vento]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 12:45



Да прав си! Не си заслужава особено, ма си е хубавка екстричка де!





Тема Re: Eh ama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: alex]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано09.04.02 08:21



Тема: Re: I az da kazha neshto: [re: Vectra 4x4]
Автор: lvanSK (минаващ)
Публикувано: 14.03.02 08:32

Pochti sam siguren che mnogo go znait no ( samo za avtomobilite sas serijno montirani el stakla ):
1. za inicializacia na motorcheto triqbva da se zatvori do kraia i da se zadarji natisnat butona za nagore okolo 5 s. otkam vratata se chuva izshtrakvane na rele ( staklata zapochvat da se dvijat nagore i nadolu s edno natistane za 1 s. t.e imat pamet )
2. s kliucha ot kliuchalkata na shof. vrata edin pat kato zavartite po chasovn. strelka se zakl. centralnoto , a vtori pat kato zavart. v sashtata posoka na okolo 45gradusa i zadarjite se zatvariat vsichki otvoreni stakla . Razbira se pri polojenie che imate el stakla i centralno i te sa seriini . Tova se naricha komfort paket ili drugi mu kazvat ei.paket .

...това пише и един колега в Опел-клуба. И на почти всички коли е така. Не знам...



Volkswagen е моят автомобил!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.