Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 17.05.24 
Автомобили
   >> Seat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема аварийни светлининови  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 10:49



Значи проблема ми е елекрически!

Като си пусна аварийните и ми светят само от дясната страна мигачите, ако през това време пусна ляв мигач си светят всичките.
релето си работи, но явно някъде недава добър контакт.. бушоните ми са наред /проверих ги/
мисля , че релето се намира някъде под волана, но за целта ще трябва да сваля пластмасите... опитах и развих всички видими витчета, но нещо неможе да се свали.. дали има щифт.. да дърпам ли по-силно или има още някъде скрито винтче и не го виждам.. незнам...
Искам да уточня /за който незнае/ че таблото е като на Поло или Голф, така че, ако някой знае какво става там.. моля да сподели...
е, има и друг вариант да отида на майстор разбира се... но, ако проблема не е голям ми се иска да с иго отстраня сама...




Тема Re: аварийни светлининови [re: sunny]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано26.03.02 10:54



Имаш ли аларма - предполагам - ДА! Значи предполагам, че тъпаците, дето са ти я монтирали, са сгафили нещата с релетата...


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: аварийни светлининови [re: Vento]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 13:09



mdaaamm..
..tia alarmadjii mnoo 4esto se slu4wa da gafiat, az zatowa neiskah da se wrazwa imobilaizera na moita alarma, to i bez towa alarmata oswen da plashi gargite druga funkcia niama, ama pone problemi da ne sazdawa. Ako imash alarma, to kato ia wklu4ish migwat li ti wsi4ki miga4i??

..otnosno releto, to triabva da bade tam deto a i predpazitelite.. imam predwid 4e tabloto e za predpaziteli i releta.. ama neshto nemoga da se setia kak to4no se swaliashe.. mai beshe zahvanato s dwa winta i imashe i edni jlebove po koito se izmakwashe.. otzad e s takiva kuplunzi 4e nemoje da se obarka wklu4waneto.. mnogo 4esto se slu4wa da ima tuk tame pookisleno, tuk tame niakoia 6tipka da ne dawa dobar kontakt.



Тема Re: аварийни светлининови [re: Vento]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 13:38



Да.. и аз така предположих, че те са засрали нещата, и ходих при тях /още в началото щото това е отдавна/ ама онея казаха, че не е от тях със сигурност, и че ако искам да си закарам колата друг ден , че имали много работа... и аз ги напсувах и си тръгнах... и така...
иначе след слагането на алармата /заедно с централното/ ходих още 2 пъти там, че не ми работеше централното както трябва... та предполагам че им е писнало да ме гледат...
па тогава им дадох 110$ ..... ама... няма значение..
писна ми да се разправям със задници!!!!

затва искам сама да си го оправя!!




Тема Re: аварийни светлининови [re: M]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 13:43



Да като се включи алармата всетят и четирите мигача...
ми... пак ще се пробвам да разглобя кутията под волана... там където са бушоните няма реле...
надявам се нещо да не дава контакт... щото иначе пък нали релето е едно и също и за мигачите и за аварийните? така че...
а като дам ляв мигач работи си.. и десен също си работи....
само като натисна бутона /на волана/ за аварийните ми светят само десните.....
така че... може и да не е от релето...



Тема Re: аварийни светлининови [re: sunny]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 14:15



ako sa ti nali4ni wsi4ki kapa4eta.. da pri predpazitelite niama releta.. shtoto te sa pokriti ot drugo kapa4e.. a niama da se u4udia, ako sa pokriti i ot samoto tablo..
..sega neznam to4no kakvo e swarzwaneto na tozi buton za avariinite swetlini, ama nishto 4udno i w nego da e problema, da dava vrazka samo na levite miga4i, zashtoto si absolutno prawa 4e releto za miga4ite i za avariinite e edno i sled kato rabotiat kato miga4i bi sledwalo da rabotiat i kato avariini.



Тема Re: аварийни светлининови [re: sunny]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано26.03.02 15:48



"затва искам сама да си го оправя!! "
Едва ли ще можеш! Ако стане обаче ще те призная!


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Remontнови [re: Vento]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 17:25



Хей, аз на времето на Варбурга /имах такъф/ основния ремонт си направих сама... /е, смених едни сегменти/ пред 13 блок в Студентски град... с помоща на 2 момчета дет ми свалиха двигателя и после го качиха!!!
:-)
много неща мога да правя сама.. особено като се ядосам... :-)
само че вече предпочитам някой друг да се занимава, щом това му е работата...




Тема Супер!нови [re: sunny]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано26.03.02 17:31



Браво, много се възхищавам на оправни жени. По този повод - ето ти нещо интересно за еманципацията:


Приятно забавление!


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Remontнови [re: sunny]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 18:36



ia po4akai malko... (kakto kazwat tapite komentatori, po oshte po-tapite predawania WWF - pone spored men tapi de)

13 blok na Stud. Grad
=> vazpitanik na VMEI?

praw li sam???

Vanto.. ako e taka.. nea kakvo da se 4udish.. to towa injinerite si e drugo pleme.. izobshto netrea da gi barkate s Ikonomistite i Juristite :Pp




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.