Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 01.05.24 
Автомобили
   >> Seat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема тенекии  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 09:15



Преди седмица писах за БулИнс, повода беше задния ми калник /някой го беше ожулил лекичко, ама така че да ми свали боята само/ та трябваше да отида на майстор. Реших че така и така ще ми оправя калника, ми да земе да ми пооправи и ръждите по вратите и праговете на колата и на предния капак някой ми беше поодрал боята с пирон /може би/ . Задната престилка беше натисната на две места /трябваше да се чука и боядисва /ама така си я купих/ та доста работа си имаше по колата и я оставих за 4 дена.
Вчера я взех!!! Много съм доволна! Много съвестно човека си е свършил работата в срок и за парите, които беше казал че ще ми струва!
Искам да кажа, че рядко може да се намерят съвестни тенекеджии /е, този ми беше препоръчан де/ та само, за да е достоверно, това че е ефтино - 70 лв за материали /предварително/ и после още 100 лв за труд /както си ми обяви отначало човека!!! Страшно ефтино и качествено !!!!!!!!
Питах на други места преди това - само за задния калник ми искаха 100 лв +50лв за ръждите по праговете. Без предния капак и без 2-те врати и без задната престилка. с тях сигурно щеше да е поне 250-300 лв...


Не всички са обирджии !!!!!!!!



Тема Re: тенекиинови [re: sunny]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 18:23



aide da dadesh adresa na tozi tenekidjia, 4e az oshte ziamta kato si vzeh VW-to go vzeh s leko udarena vrata i misleh kato se postopli da kupia nova (vtora upotreba de) i da go boiadisam, ama Eva* vze 4e ma utrepa s cifri (sha kajish 4e kolata e 3-vrati i edin kapak, a kalnicite i dwigatelia bez pari) i wse pak reshih 4e nea da ia smeniam pusta wrata, ami shte se izprawia.



Тема Re: тенекиинови [re: M]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 12:51



В Дружба е сервиза и най-добре да ти дам телефон а той да ти обесни как да стигнеш до там..
тел. е 088233927
незнам обацхе по тел дали ще ти говори за цена... мисля че ще трябва да отидеш да ти види колата!!!
Успех!!





Тема Re: тенекиинови [re: sunny]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 13:35



eee 4e tia Drujba si e w Sf.. shte otidem shte go vidim :)
10x mnogo! :)



Тема Re: тенекиинови [re: sunny]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 10:23



Днес ходих да си взема обещетението от БУЛИНС
ми... добре е.. дадоха ми 126 лв при положение, че калника само щеше да ми е 56 лв. /майстора толкова ми искаше/
е, огледалото незнам на колко са го оценили /здраво е, само пластмасата му е пукната/... засега няма да го сменям!!!




Тема Re: тенекиинови [re: sunny]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 14:54



Я ми кажи, моля те следата от пирона личи ли поне малко след боядисването, щото и аз имам една-две такава малки - покритието отдолу си стои? Какъв цвят ти е колата и целия капак ли са боядисали или само локално? За цвета питам за да преценя на моето червено как ще изглежда. Благодаря ти предварително!



Тема Re: тенекиинови [re: 1.7miTXE]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 09:28



Ми колата ми е червена ама червена!!!!
много яко червена!!!

та.... ми не личи разбира се... доколото знам той не го е напръскал отгоре само с боя ми го е шкурил нещо... или там незнам точно какво се прави.. а беше и доста дълбока и дълга следата... и мисля, че не е боядисвал целия капак ми го е направил с преливане... то имаше и една голяма подутина кръгла от ръжда та и нея е оправил... ми човека си знае работата... Много добре е станало всичко и адски съм доволна!! аз затва писах и тук де!!




Тема Re: тенекиинови [re: sunny]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 10:52



Мерси - убеди ме! Ще го потърся човека, дето разбира от яко червени коли. Щото и моята е и яка и червена



Тема Re: тенекиинови [re: 1.7miTXE]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 14:43



E, toj si raboti po nomer na boia... niama nachin da sbarka.. :-)
be az sam dovolna!! naistina!!!




Тема Re: тенекиинови [re: sunny]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 15:13



... ми оставих му я ... до понеделник. Звучеше ми доста разумно и ми отдели много време ... а не беше като да си няма работа. При мене случая се оказа сложничък, щото трябва да се боядиса целия преден капак, ама кофтито е че калниците и капака са с мааалко по-различен цвят от оригиналния и за да не боядисвам и калниците ще ходи да ми проверят какъв е точно, а не по номера на боята ... а да ... боята е Sikkens (само хубави неща се чуват за нея). Има и друго да се прави ... една лека ръждичка на задния калник и още една следа от Чероки, дето се е правило на велико да паркира в една налконена градинка до паркинга.

... добре че ми каза че твоята кола е червена, щото там нямаше такива и нямаше да знам че ги умее.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.