Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 28.09.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да се похваля!!!нови  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 09:16



Здравейте хора от клуба СЕАТ!!!!!

Нищо не се пише тук, ама то е както веднъж вече се изказах, че явно хората с коли СЕАТ или са по-малко или почти нямат проблеми за да ги споделят тук!!!!
Искам да се похваля!!!!
София-Плевен - София пътувах тази събота и неделя...
Много съм доволна от машинката си!!!! по магистралата си тичаше нормално /така да се каже / с 130-140 км/ч, а извън магистралата - 110-120км/ч.
Така че за 1.3 двигателчето което носи /според мен/ това си е висока скорост!!!! Показа разход на гориво 6.7 л на 100 км...
което пак мисля, че е добре!!!!
Е, аз я ползвам най-вече за градско, но се оказа, че е доста добра и на извънградско... но си е мъничка!!!!
тук /София/ най-много да дигна 100км/ч по булевард България

ноооооооооо СЪМ ДОВОЛНА!!!!!



Тема Re: Браво!!! [re: sunny]  
Автор sosad (странник)
Публикувано26.02.02 10:48



Голямо напъване ще да е било . При по-разумно каране например до 110 км/ч разходът трябва да спадне почти с литър, освен това двигателчето ще работи в по разумен диапазон на обороти и ще "живее" по дълго време, а половин час повече като време за стигане до набелязаната точка едва ли е от значение в по-голям % от случаите. Безаварийно каране!!!



Тема Re: Браво!!!нови [re: sosad]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 11:30



ЕЕЕЕЕЕЕ, аз знам че не трябва така!! Това си беше само ей така за проба!!!
и да видя може ли и ако да, колко ще изгори... :-)
Няма да си правя повече такива експерименти!!! ма си беше хубаво де!!!
Иначе си пазя колицата, карам я сравнително разумно!!! знам че е мъничка!!
ама може и да лети!!!
е, като врабче ама... лети..




Тема Re: Браво!!!нови [re: sunny]  
Автор sosad (странник)
Публикувано26.02.02 11:43



Може да са врабчета, но ни вършат перфектна работа, пък и според народната приказка " си . . . простираме краката според чергата", пък и твоята ако не се лъжа е новичка сравнително )))))))))



Тема Re: Браво!!!нови [re: sosad]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 13:14



еееееее даааааааа сравнително новичка.....
94г. е с 2 врати /което ми пречи малко/, няма серво на волана и е с малко двигателче, ама... иначе бая пари ми струваше преди 4-5 месеца...

важното е да ми върши работа!!!
и че не ходя пеша....
и че съм независима /така да се каже/





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.