Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 18.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Продавам SEAT Cordoba GTi  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано10.01.02 10:42



Продавам SEAT Cordoba GTi 2.0i, '94г. (червен), всички екстри без климатик и кожен салон: ABS, AirBag, 4 ел. стъкла, ел. огледала, халогени, централно, люк, хидравлика, ляти джанти 15" Fondmetal с 4бр. нови спортни гуми + 4бр. стоманени джанти с тасове и зимни гуми, спойлери, спортни седалки (за съжаление е имала хубава музика, ама е свалена...) и др. - дано не съм забравил нещо...
Колата е много запазена.
Цената (първоначално) е 7,250лв. с платено мито и регистрация.
Естествено може да се коментира на място. В Пловдив е машината.

Volkswagen е моят автомобил!

Редактирано от Vento на 10.01.02 10:43.



Тема Re: Продавам SEAT Cordoba GTiнови [re: Vento]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 13:56



eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
направо.... огромно красиво изкушение.....
Някой ден.... може и докрая на тая или на другата година да ти се обадя да ми докараш едно такова............
ми... то е колкото моята ибиза като пари, а е 1000000 пъти по-добро и красиво и....




Тема Re: Продавам SEAT Cordoba GTiнови [re: sunny]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано10.01.02 16:34



Е, sunny, ми ти тогава бая дебело си я взела твоята... Що не се консултира преди това - пари не вземам (докато не се дипломирам)...

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: Продавам SEAT Cordoba GTiнови [re: Vento]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 09:29



Ми .. знам че е скъпо.. .ама.. наистина е много красива, пук и нали е почти Голф 3, а като ги знам те как вървят 93г... а за 94 да не говорим.... и така се навих на Ибиза-та...
а като цяло много исках Кордоба, ама човека който ми докара колата каза че струват колкото Венто - така че да забравя... 8000 - 9000 DM..
Толедо неисках.... и така...
но сега поне виждам че не е невъзможно да си взема и Кордоба... въпреки че на тая мойта повече от 5000 /че и това трудно/ едва ли мога да и взема....
ама... по-натам ще реша... :-))))))
е, тогава ще те питам!!!!




Тема Re: Продавам SEAT Cordoba GTiнови [re: sunny]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано15.01.02 12:59



Само да те корегирам - Ibiza не е Golf III, а Polo 6N!!! A Cordoba - Polo 6N Classic!!! По-малък клас са от Голфа, но са на същата цена...

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: Продавам SEAT Cordoba GTiнови [re: Vento]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 09:07



aha....
mersi....
ми.. .то вече за мен донякъде няма значение... кат зема да си сменям колата... тогава наистина ще ми потрябва да се образовам....
но Кордобата е много по-ефтина от Поло Класик.....
не съм сигурна в размерите и на купето.....




Тема Re: Продавам SEAT Cordoba GTiнови [re: sunny]  
Авторneznaiko (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 22:49



Sunny,Sunny за какво ти е този комп

Виж
Seat Cordoba
EUR 2.245
Daten:
100.200 km, 55 kW (75 PS), EZ: 10/95, TÜV: 02/04, AU: 02/04, blau-metallic
Besonderheiten:
Beschreibung:
Wegfahrsperre, Sonstige: Radio und Zubehör, Doppelairbag, 5- Gang- Getriebe, Servolenkung, Zentralver. Fernbed. , Schiebedach mech. , Aussenspiegel innen verst. , Colorverglasung, Rücksitzbank geteilt umkl. , Kopfstützen hinten, Sitzhöhenverstellung, Fensterheber elektrisch vorn, GW. - NR. : KU - 560
Unser gesamtes Fahrzeugangebot finden Sie unter:
http://www.mobile.de/Renault-Appel

ДДС ти е (или както по научно му казват автоджабазите "митото") ти е 450 $
Разходи България-Германия-България около 400 EUR, в тази цена ти е застраховката на колата с транзитни номера (не за "жълти", автоджамбазите знаят за какво пиша)

Та смятай колко ще ти струва една Кордоба 95 г, ако използуваш компа по предназначение



Тема Re: Продавам SEAT Cordoba GTiнови [re: neznaiko]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 09:00



Мдаааааа.. .моята Ибиза е купена по този сайт.... на mobile.de
скъпичко..... за 4 000 дм... беше там... та кат сметнеш.... ти е ясно колко ми струва.... иначе съм доволна де...
та неразбрах какво значи комп?????
и... то така на думи всеки може да ми докара кола... така се бях вързала на един от Швейцария... такъв Голф 3 ми докара .... блъснат... купил го там за 3500дм/после видях от договора/ а на мен ми го даваше за 5300 дм /без ДДС/ и аз да тичам да си го ремонтирам....
големи разправии бяха.... едвам се оттървах.... та после реших да дам повече пари... ама поне за свясна кола...

Та така... незнам.. като реша да я сменям..... на кого мога да се доверя???? щото нали ти казвам... всеки разправя че е добър , че може, а после звъни и "Ами няма.... много скъпо.... " и такива неща....




Тема Ventoджамбазина хехехехенови [re: sunny]  
Автор sosad (странник)
Публикувано06.02.02 09:17



Абе те автоджамбазите (начело с Vento ) все гледат да ни омаят и накрая гризваме дръвцето.

P.S. Надявам се че имаш чувство за хумор, в противен случай ИЗВИНЯВАЙ!



Тема Re: Ventoджамбазина хехехехенови [re: sosad]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 12:00



Mdaaaaaaa
Vento sigurno ima chuvstvo za humor.. sadia ot temata "Густо майнааааа" VW...

Въпроса беше, че.. такива като мене са готови да дадат някъкви пари за кола и съвсем не държат да е "ефтина".... просто да е истинска, и здрава..
а не още като ми я докара и направо да ме праща на майстор с нея!!! това вече е отвратително!!!!

спирам да се нервя по тая тема!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.