Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 26.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Aho tova Toledo  
АвторSvet (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 09:02



...jiloto na kilometraja ili tam kakvoto e e skapano. Struva mi se taka, zashtoto strelkata na kilometr. ili "spi" ili e kato luda-ne spira na edno mjasto. Usporedno s tova i ne se otchitaty korektno km.

Njakoi da dade ideja.

Aide Vento kaji neshto :)



Тема Re: Aho tova Toledoнови [re: Svet]  
Автор MacGyver ()
Публикувано13.12.01 10:45



Ne znam na kakuv princip e kilometraja ti no problema koito opisvash mnogo mi napodobiava na sushtia koito imah pri edna ot predishnite mi koli ta si mislia che kilometraja ti e elektronen. Niama nikakvo jilo na kilometraja a imash senzor na skorostnata kutia i po elektricheski kabel se predava signala do kilometraja v zavisimost ot skorostta na karane. Ta nai veroyatno se e skapal tozi senzor ili neshto s kabela ne e nared.



Тема Re: Aho tova Toledoнови [re: MacGyver]  
АвторSvet (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 08:49



Blagodarja ti, shte potarsja njakade v Manuala tozi moment /kak e opisan/.



Тема Re: Aho tova Toledoнови [re: Svet]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано14.12.01 09:50



Бях ти писал отговор още преди 3 дни, но нещо се затри. Сега пак ще ти кажа.
Не жилото, а километража ти се е скапал. 90% съм сигурен какво е (може и да греша), но смятам, че вътре са се прецакали зъбите на километража, защото е връщан по най-жестокия начин - въртян е обратно с нещо (напр. бормашина) Не ми казвай, че не е връщан, а прочети в тема "Анкета" в нашия клуб какво съм писал на lansky за километрите. Ако съм прав - зъбите са износени, може да има и изронени, затова не зацепва, а като зацепи се клати като на стар Чавдар - от 20 до 100км/ч. ТАКА СИ МИСЛЯ АЗ!

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: Aho tova Toledoнови [re: Vento]  
АвторSvet (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 12:15



proshtavai bratche /da mu eba maikata na dial-up dostapa/, izvinjavai razpada mi tocchno kogato publikuvam mnenieto si obiknoveno kogato e dalgo. Znaesh li kak da se spravja s problema?



Тема Re: Aho tova Toledoнови [re: Vento]  
АвторSvet (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 12:20



znaesh li ot kade v net-a da si teglja rakovodstvo za avtomobila



Тема Re: Aho tova Toledoнови [re: Svet]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано14.12.01 16:24



За ръководство не знам. А за киломятража - ако е това, трябва да му се сменят зъбните колелца (ако намериш 2-ра ръка и добър майстор...). Пак казвам, не е сигурно, че е това, но просто не се сещам какво друго може да е.
И аз да го ... dial-up, и на мен така ми се разпада като пиша дълго...

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: Aho tova Toledoнови [re: Vento]  
АвторSvet (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 08:48



dobre...tenks ;), kolko spored teb trjabva da mi gori prez zimata i dali po-visokija razhod shte se poniji pri smjana na njakvi duzi v injekzijata. Znam li taka kato sabirash inf. ot mnogo mesta se chudish nakraja kvi da gi hvanesh:)



Тема Re: Aho tova Toledoнови [re: Svet]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано17.12.01 17:16



Ами до 10л/100км градско е нормално през зимата, но не повече.
Какви дюзи, какви инжектори ще сменяш?! Ти какво правиш с тая кола?!

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: Aho tova Toledoнови [re: Vento]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано17.12.01 21:37



кажи го до 11........дори и да е половин литър в повече не е фатално..........зимата си е зима а на тоя сняг може 15 да му гори..........то едвам се крета по улиците.........

незабележим



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.