Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 06.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Точно така я засякох!!!нови [re: HlTMAN]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано04.12.01 15:19



Еееее, HlTMAN, не се излагай де!

Т'ва да не ти е АУДИ...

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Вместо хидравлика...нови [re: sunny]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано04.12.01 15:29



Навремето имах един Голф 2, без хидравлика, ама се въртеше воланът по-леко отколкото с хидравлика. Много се кефих, докато не отидох да си премеря гумите на вулканизатор. Германецът (бившият собственик), тоя тъпак, взел че ги напомпил над 3 атмосфери предните. Направо да гръмнат . И аз си карам с над 180км/ч по магистралата... Самоубиец...
Та, sunny, ако толкова те тормози воланът, напомпи ги и твоите на 3 атм. и все едно си с хидравлика...
Майтапя се, да не вземеш да се вържеш!
Много е вредно и опасно!!!
Но без майтап, проверявай си всеки път на бензиностанзия като слагаш бензин и налягането - виж колко е по книжка (мой съвет е да ти е 0,1-0,2атм повече от даденото - заради дупките и по др. причини). На хубавите бензиностанции е безплатно и става само за 2-3мин.

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Копче...нови [re: sunny]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано04.12.01 15:31



sunny, такова копче за настройка на нивото има само на АУДИ. Колегите или те бъзикат, или не знаят точно...

Volkswagen е моят автомобил!


Тема sunny,нови [re: Vento]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано04.12.01 15:33



що не си взе Толедо за тия пари. Вярно, ти искаше Голф 3, ама и Толедото не е лош вариант, от опит знам...

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: sunny,нови [re: Vento]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 16:00



Ми що...... Що???
и аз се ядосвам.... щото си мислех че 1.4 ще ми гори мноооооооооого по-малко от 1.8 зат'ва..... :-((((
и така.... и мен ме е яд.... но за това ще помисля след 7-8 месеца... сега честно казано немога да се занимавам пак с това.... нямам нерви..... да си сменям колата...



Тема Re: Точно така я засякох!!!нови [re: Vento]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано04.12.01 16:03



E ne e AUDI de .. ma ne sum zapoznat s SEAT, prosto predpolozhih ce mozhe da ima .. I was trying to help ..



WWell BE COOL

HITMAN


Тема Re: sunny,нови [re: sunny]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано04.12.01 16:09



Е, значи май приобщих още един последовател към моята теория, че автомобилите от 1,4 до 1,8 горят едно и също!
Жалко, че е с цената на измамени илюзии...

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: Вместо хидравлика...нови [re: Vento]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 16:10



знам че като си напомпя гумите.... и ми "олеква "волана.... ама.... сигурно трябва да ги напомпя така че да съм във въздуха... :-)))))мерси за съвета де....
а за бензиностанциите - знам



Тема Re: sunny,нови [re: Vento]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 16:14



Абе какво да ти кажа.... аз това си го знаех..... ама съпруга ми не го вярваше..... а ... понякога е много трудно да се разправяш с хора, които само сипват бензин и карат...... и то служебни коли!!!!!
сега ..... аз страдам... щото САМА си плащам.... ама... надявам се да успея да поправя грешката си... скоро.... ама колко скоро.... хм... незнам..



Тема Re: Вместо хидравлика...нови [re: sunny]  
Автор sosad (странник)
Публикувано04.12.01 16:44



Ако ми позволите да се намеся и аз, не разбрах какъв е двигателя на Ибизата 1.4 моноинжекция ли?Лично на мен ми се струва че има нещо което не е наред на сеата, някой ден когато намериш време и някой лев, може да ти съдействам да го закачат и да го проверят в какво състояние. Наистина при подобно каране - къси разстояния, студен двигател, задръствания, светофари . . разходът се вдига но чак толкова. . . не вярвам. Колкото до гумите наистина с по-тесни и малко по-напомпани воланът се върти по-лесно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.