Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 19.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ТОЛЕДОнови  
Автор marek (северняк)
Публикувано07.06.01 19:49



От скоро имам ТОЛЕДО, и искам да ви кажа,че сьм много доволен от вьзможностите на този автомобил.Ходовата час и двигателят са сьс немско качество,а на купето (от вьн и вьтре)интериора е сьс южняшко изльчване.Направо е перфектен .Препорьчвам ви го вьв избора ви за нова авто придобивка.

не забравяй от кьде си трьгнал


Тема Re: ТОЛЕДОнови [re: marek]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано08.06.01 00:40



наистина новото Толедо си е много добра кола

Вилней до край, вилней с него!



Тема Re: ТОЛЕДОнови [re: Bobby]  
Автор Vento (VW специалист)
Публикувано08.06.01 08:42



И старото също. Имал съм и 1.6i и 1.9D. Много добри коли. Почти по нищо не се различева от VW Vento. Основно по цената. Е, SEAT имат малко проблеми с ръждата (съвсем малко), нещо което при VW е решено от години, но съм съгурен, че при новите модели вече го няма този проблем...



Тема Re: ТОЛЕДО [re: marek]  
АвторNlK (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 10:05



Много си харесах този автомобил. Лошото е че почти не мога да намеря някой които да е карал и да може да даде някакво мнение. Едно лице твърди че бензиновия вариант не е добър. Аз пък предпочитам кола с по-голяма динамика.
Кажете как се държи на пътя този автомобил и кой двигател е за предпочитане А?!?................



Тема Re: ТОЛЕДОнови [re: NlK]  
Автор Vento (VW специалист)
Публикувано11.06.01 10:59



Автомобилът си е SUPER, мен ако питаш. Вземи си 1.8i или 2.0i за повече динамика (не горят повече).


Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: ТОЛЕДОнови [re: Vento]  
Автор Reo (Мъгла)
Публикувано13.07.01 18:27



Имам Толедо 1,6 купено ново 92г.Ако искате ми вярвайте карам го с удоволствие и сега.Единствените 2 неща,които съм сменил са жилото на съединителя и един маншон на полуоска.Смятам,че това говори много добре за автомобила.А пък за новото Толедо да не говорим-повече от супер е!

P.S.Радвам се че се отвори клуб SEAT.Аз доста си мислех сам да отворя тема,но не вярвах да са много притежателите на тези коли и се опасявах,че никой няма да пише.

"И слънцето бавно залязва на изток."


Тема Re: ТОЛЕДОнови [re: Reo]  
АвторPrepatil (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 15:40



Моля те, кажи ми къде си поддържаш колата? Знаеш ли някой майстор, който наистина разбира от Сеати? За фирмения сервиз не говоря, защото там нищо не разбират. Имам проблем със запалването, който се появява само в студено време, карах колата и във фирмения сервиз на Сеат, и на VW, и в Юве, но диагностиката навсякъде показва, че колата е изрядна. Въпреки това, в студено време се задавя веднага, щом се запали и след това трябва да я мъча поне половин час, за да запали и двигателя да задържи оборотите, без да загасне. В топлите дни - никакъв проблем.
Благодаря предварително. Чудя се какво ще правя наесен като застудее...



Тема Re: ТОЛЕДОнови [re: Prepatil]  
Автор W.A.S.P. (Чарли Резачката)
Публикувано30.07.01 23:40



квода ти кажа пич - и старата ми ладичка го прави този номер - ама същия - па се некой трябва да знае от какво е мама му стара - са лятото е добре, ама зимата май пак ще сме само на дизела хехехе

Сигнатура (до 100 cимвола).
Да ти го тура! И то с повече от 100 символа!!!


Тема Re: ТОЛЕДОнови [re: Prepatil]  
АвторNlK (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 11:15



Има един специалист дето много го хвалят. Намира се в началото на Обеля като идваш от Люлин. Малко след едно мосче. Казва се Васко. Пред сервиза винаги има много коли




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.