Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема По 5 преразказа на седмица!нови  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.02.09 23:45



Хора, нашата безумна учителка по литература - 6 клас - насмете децата да напишат 5 преразказа за една седмица... На избран от тях материал . Моля, дайте ми идея за кратки, но известни разказчета, или автори на такива, че съм в паника!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Ама ти ...нови [re: yниKaлнa]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано23.02.09 22:25



... в шести клас ли си?



Тема Re: Ама ти ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано02.03.09 16:51



Да, в шести... ако не си в класа на детето си - значи детето ти няма да се оправи. Поне мойто - не. За разлика от майка си на неговата възраст... Ама тя не учеше в 6 клас астрономия, физика, химия, биология и анатомия - пет в една...учебна година. И не учеше в 3 клас по граматика материал от българска филология .



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Ама ти ...нови [re: yниKaлнa]  
Автор 3ъл Xaмcтep (Зъл Хамстер)
Публикувано24.03.09 19:12



Нашта (аз самата съм 6 клас XD) по БЕЛ ни дава на Емилиян Станев и Йордан Йовков. Достатъчно кратки са...Предполагам.
Пет преразказа за седмица? Не искам да си представям какво са направили за да заслужат нещо такова. xD

Hamster God ^_^



Тема Re: По 5 преразказа на седмица!нови [re: yниKaлнa]  
Автор asss_asss (непознат )
Публикувано29.07.09 00:36



Следващата година ще ги правите за 1 ден и ще плащате за това.



Тема Re: По 5 преразказа на седмица!нови [re: asss_asss]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано08.08.09 14:35



Ще плащаме? Вероятно имаш предвид когато (и ако) го запиша в някакъв курс, от тези, дето гарантират да направят детето гений... или в краен случай - да влезе в "елитно" училище!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: По 5 преразказа на седмица!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор 3ъл Xaмcтep (Hamster God)
Публикувано17.09.09 16:19



Аз няма да се записвам никъде, духайте ^^



Тема Re: Ама ти ...нови [re: yниKaлнa]  
Автор rade6ki (професионалист)
Публикувано09.10.09 00:27



Ти наистина ли учиш с детето си и вместо него?Кой ти даде право така да го ограничаваш,и кой ти каза,че без теб няма да се справи?Остави го да се оправя само!И материала от трети клас не беше от българската филология.Не знам ти на какво ниво си,но по-добре остави детето да учи само!



Тема Re: Ама ти ...нови [re: rade6ki]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.10.09 01:21



Това е мнооого дълга тема. Синът ми учи в централно елитно училище. На първата му родителска среща в първи клас учителката ни ПРЕДУПРЕДИ, че децата не могат да се справят сами и трябва задължително да помагаме. Познавам много от родителите - тези, които не се занимаваха с децата си се нагледаха на двойки и тройки още от втори-трети клас. Повечето ги оставиха в четвърти - пети. От тях САМО ДВАМА са добри ученици. Единият всъщност, май учи сам, но знам със сигурност, че яде як бой за всяка петица. Виждала съм. Не мога да си представя какво става при четворка.... така че - той отпада от класацията на деца, които безпроблемно се справят сами....

Не те знам какъв си, и възрастта ти не знам, и дали имаш деца, и на каква възраст... но материалът е много, несъобразен е с възрастта, написан на академичен език, недостъпен за нормален калпазан, дето акълът му - все в компютрите... трябва да им се превеждат учебниците... Системата, която хвана моя син, свали материала по всичко от осми в пети клас...Абе - имай дете и тогава ще си говорим.

А ако имаш, и се справя отлично без твоя намеса - значи отглеждаш генийче. Завиждам ти.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Ама ти ... [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор rade6ki (професионалист)
Публикувано22.10.09 00:56



Моят син също учи в т.н. елитно училище!Справя се сам,и аз не се намесвам.И двамата с баща му сме с висше образование,но сме го оставили сам да се пребори!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.