Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Тема Борса за стари учебници?  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.07.08 10:38



Знае ли някой софиянец как действа тази система? За пръв път се интересувам, нямам идея, синът ми завърши 5 клас и имам доста учебници, които не ми се иска да изхвърля...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Борса за стари учебници?нови [re: yниKaлнa]  
Автор drakulana (непознат )
Публикувано29.07.08 00:46



Казвате че има борси за стари учебници в ж.к. Младост ама никой не казва къде точно в Младост. Ако някой знае точен адрес моля да каже. Мерси



Тема Re: Борса за стари учебници?нови [re: drakulana]  
Автор |Bob| (Audi&Volvo Fen)
Публикувано29.07.08 15:40



Мисля че се казваше читалище "Бъднина". Там купуват и продават употребявани учебници.На бул. Александър Малинов се намира, точно срещу пицария Верона(от другата страна на булеварда. То е като трафопост. Точно там завива и автобус 306 и спира, почти на спирката му е.
Май така в по-лесно ;)





Тема Re: Борса за стари учебници?нови [re: yниKaлнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.09.08 16:50



Младост 1 - спирката на бл. 43, търговски комплекс "Лилиан". Както и в търговския комплекс до "Била".



Тема Re: Борса за стари учебници?нови [re: yниKaлнa]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.10.09 01:30



Подновявам въпроса...Търся един учебник по френски и все още се чудя къде има борси за стари учебници? Освен тази в Младост, която е описана?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Борса за стари учебници?нови [re: yниKaлнa]  
Автор nedyalka_raeva (непознат )
Публикувано04.05.12 04:05



Nqkoi moje li da mi kaje borsa, koqto izkypyva ychebnici celogodishno? (osven v mladost)



Тема Re: Борса за стари учебници?нови [re: nedyalka_raeva]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано04.11.12 13:53



Борсата в НДК изкупува и работи целогодишно...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.