Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема време е да си ходят някои господанови  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано21.10.07 15:37



Да!



Тема Re: време е да си ходят някои господанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автордaaa (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 15:44



И госпожи и ханъми също!



Тема Re: и чудно...нови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано21.10.07 16:01



...кой ще дойде на тяхно място?...имаш ли идея? Иначе, нищо против))...следващите обаче и те маскари...бъди сигурен...освен ако нямаш лични стремежи за някое друго постче...казвай))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: и чудно...нови [re: makeover]  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано22.10.07 08:13



Аз съм се подарил на училището.нямам амбиции да ставам Д.Въпчев или Станишев или дори Йоан Костадинов(моят кмет) Дори не ща да ставам и секретар в моето училище (училището в което преподавам).
Това че не смятам че все още е дошло времето за такива преустройства и лични метаморфози не значи че тези хорица са нещо повече от мен.Да.Те са значими могат да предизвикат всякакъв хаос и го правят. и е време да си ходят
Да си ходят .Има достатъчно достойни хора и отапартията която те представляват а и от други партии които ще заемат местата им и ще покажат каквото е за показване.
Всички не са маскари но всички може да бъдат омаскарени а тези специално сами си се омаскариха.Това е толкова тъпо да ми се налага на мен примерно да честитя на премиера си 653 му ден от трудовият му стаж а той е на 50 години горе долу.
Не ти ли се струва несериозно та той дори не е семеен,а ще ми говори и обяснява какво било и как за децата и училището.То и аз не съм семеен ама поне това не правя.Да си тръгват и толкова, барабар по скоро колкото е възможно.
Не смятам въпроса ти за заяждане но ми писна да пиша по една явна тема с перфектно решение Увеличаване на заплатите на учителите въпреки всичко защото инфлацията и дегустацията не са от оня ден. което само не на учителите е това прищявка -прищявки са на правителството и не се приключва с ситуацията.Имат пари и то достатъчно .То кораби ли не купуваха хеликоптери ли не купуваха -турски авиони ни пазят Нищо против турците са добри летци-най добрите в НАТО до скоро бяха.но нали знаеш за двамата дето ги пратили на един остров да продават обувки единия писал бе тука няма пазар другия писал брей тука всички са боси ще има голяма далавера
Тези хора са обсолютно негодни неадекватни и трябва да се изхулват в колона по един и най скоро.Да си отиват некадърници Жан Виденовци и четиримата наравно с прзидента и царя . той пък башка луд - 800 дена ни оравяше айде моля ви се.
Олелеле на компа ми не са му инсталирани драйверите на видокартата Приятно ми беше до когато!

П.С.
В форум политика ще видиш и такова мнение:
"
Политик, с това:
"Идиот - в смисъл на частно лице, неинтересуващ се от общи работи .... вее си байрака"
обявяваш за идиоти цялото правителство и цялата тройна коалиция."
Оспори го когато имам време ще влеза да видя как




<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Ra4OKowa4a на 22.10.07 08:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от Ra4OKowa4a на 22.10.07 08:42.



Тема Re: и чудно...нови [re: Ra4OKowa4a]  
Авторhelena (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 12:07



Хей рачоковача вие или не сте учител или нещо ви хлопа дъската ,като на повечето даскали.Нагли и корумпирани лапни- шарановци готови да се продадат за да им върви бизнеса.Та нали сте ангажирани на половин ден и използувате служебното си положение за допълнителни доходи.
Не забравяйте половин ден за 500 лв.,не е ли достатъчно.Вижте си умопомрачените говорители те не знаят какво искат и пет цифри не помнят ,изреченията им са объркани т.е. имат "брилянтен изказ"-точно както и вие.Питам се как ли преподават?





Тема Хей Хелена нека ти кажа [re: helena]  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано22.10.07 14:06



Helena,"ефекта от афекта (по Орешарски да се изразя)"бе едно мое непремерено изказване днес спрямо теб която не познавам.Прощавай!
Да учител съм по информатика новоназначен.Имам жизнен опит не малък разбрал съм че когато власта иска дава и когато не иска не дава.За съжаление стачката се изражда.Мнозина от нас учителите взехме да се вземаме много на сериозно. Уважаемият господин премиер Станишев също като мен сбърка ето в какво:Трябваше просто да каже НЯМА ДА СТАНЕ още преди месец и толкова а той с остави да се стигне до там че да няма училище.Не беше твърд.не каза нито да, нито не, а само ако това така ако онова еди как си.С това се изчерпват двете грешки моята и на премиера .Надявам се да приемеш извинението ми Който не работи той не греши.Може би съм се насилил в работата и това се е отразило на адекватноста ми в разговора с тебе.
Много ми е трудно Хелена децата не идват в часове компютрите са съсипани и ограбени стачката ми даде възможност донякъде да въведа в ред машините но децата ги няма а те са тези които ще кажат колко и добър ли съм и полезен ли съм.Те са моите квестори.А що се отнася до заплатата не те лъжа чисто 240-270 толкова е!извинявам ти се за предишмият си неприемлив пост. Разбира се че не Станишев е идвал в моя кабинет да краде.На мен ми е все едно дали ще е той или друг като знам че не съм аз ,въпроса е че е крадено Даже дисковете с операционните системи ги няма егати световният номер

Приятелката ми е чиновничка, вярвай разбиват ги няма събота няма неделя но все пак прочети това:


А аз в събота и в неделя съм също много утрепан макар е съм имал само"5-6 "
часа седмично.Нали така казват хората за учителите
Разбра ли сега кой в чия гаванка гледа?

Благодаря за вниманието желая ти хубав ден и вечер

Редактирано от Ra4OKowa4a на 22.10.07 19:34.



Тема Re: Хей Хеленанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано22.10.07 14:26



Ми примерът не е толкова отдавнашен. Както преди 10 години изгонихме тогавашното правителство на Жан, така и сега е време да свалим триглавата ламя, преди отново да се опоскала държавицата ни.

Facta, non verba!



Тема Re: Изказването...нови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано22.10.07 17:15



...днес в парламента на проф. Андрей Пантев за мен изчерпа всичко, което мисля и което бих искала да кажа на когото и да е! Уникално!

/нямаше реплоки!/

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде



Тема Re: Изказването... [re: makeover]  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано22.10.07 18:56



Андрей Пантев е добър, но аз си знам най добре кое как е.Радвам се че ти се е харесало.Дума дупка не прави.До сега само се говори и все големи работи ама нито децата са на училище нито учителите извоюваха нещо така по достойно, нито аз и ти ще се разберем като си казваме кой какво бил казал еди кога си еди къде си.Ти и аз сме хората които решават.До сега нищо не сме решили.и може би следващите 50 години пак няма да решим.Предлагам ти поста вицепрезидент а ако се представиш добре ще ти отстъпя моя президент или учител което извоювам разбира се.Защото и учител се става трудно, дори по трудно от президент кажи речи.
До пак.



Тема Народа спи [re: Last Roman]  
Автор Edea (sorceress)
Публикувано22.10.07 20:32



И кой да го направи, учителките ли? Тези, които след месец-два ще заемат местата им по улиците, още не са се усетили, че хлябът поскъпна със 100%, сиренето с 80%,пилешкото с 30 %, свинското с 20%, зеленчуците с 70%, а днес по радио Хоризонт изтече инфо "до всички, които се борят за по-високи заплати и до тези, които отказват да им ги дадат", че за миналия месец само 3 (три) хранителни стоки не са си повишили цените. Самото правителство каза, че цената на хляба е извън контрол. А ИНФЛАЦИЯТА Я ИЗЧИСЛИХА КАТО 13 % ЗА ЕДНА ГОДИНА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.