Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема учители в 8 кл в 1 АЕГнови  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 11:01



Здравейте
обръщам се с въпрос относно учители в 8 кл в 1 АЕГ. Знам, че всеки преподавател си има собствен стил и начин на работа. Интересувам се, защото синът ми учи там и нещата са доста различни в класовете и аз не съм доволна от знанията му. Учи неща, който са доста остаряли морално. Просто искам да разбера мнението на други родители за преподаването. Благодария :)



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: мaмa]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано17.03.06 23:23



Затова са виновни учебниците, а не учителите. Може ли да споделите с нас, какво Ви направи впечатление, че е морално остаряло. Донякъде съм съгласен с Вас, но ми е интересно да разбера.



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: |Bob|]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 19:38



Бях доста учудена когато видях думи като едногодишно агне, шиле и арпаджик. Що за лексика е това? за аграрен институт?



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: мaмa]  
АвторHeдa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 12:42



системите за чуждоезиково обучение са наистина важни , но те са само едната страна на успеха. Бях много учудена, когато мой колега сподели, че детето му в 8 клас в 1 АЕГ ходи на частни уроци по английски език. той също отдаваше тази необходимост на качеството на преподаване на конкретния учител и смяташе, че в другите паралелки положението е различно. С това само искам да споделя с вас , че е възможно впечатленията и недоволството ви да е обективно, но какви са начините нататък, не зная.



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: Heдa]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 22:04



това че ходи на уроци не ви ли притеснява? все пак защо ги пращаме там? в началото бях доволна, че не е при младите преподавателки, а при по-опитен учител , но сега ... като че ли е по-важно при кой учител си, а не в кое училище.



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: mama]  
АвторHeдa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 09:23



Точно това исках да кажа- не само притеснително, но за мен е и възмутително да е необходимо детето да ходи на частни уроци при положение, че е в точно тази гимназия. моята дъщеря също е в 8 клас, но на друга също така елитна гимназия и аз през месец задавам със страх въпроса- имаш ли нужда от помощ- по езика, е засега отговорът е -не, но не ми е много ясно как ще разберем истинския напредък на децата, защото не само оценките на преподавателите са критерии за знания.
пожелавам ви успех!



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: Heдa]  
АвторГъбakpa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 15:41



Здравейте! Това за думичките е вярно, но не зависи при кой учител си. При всеки е различно, но по - добре да се учат, отколкото да се кара само по учебниците. Защото при 22 часа английски седмично е несериозно да се учи само от учебника. Миналата година и аз учих такива думички - от типа на 6 различни вида тикви, прическа тип не знам си какво. Вярно е, че не намира по - нагоре в обучението приложение, но все пак се учи език, нали така? По - нагоре и по - луди думички ще учи синът Ви, но все пак се учат предметите на английски, така че е неизбежно



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: Гъбakpa]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 16:28



искам да попитам за мнението ви за добър учител. Май ще съм най-спокойна, ако се занимават специално със сина ми. Ще съм ви благодарна, ако ме насочите към добър учител.



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: мaмa]  
АвторГъбapka (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 19:33



Не мисля, че още от сега трябва да се почва с уроците и то по английски. Не мисля, че има нещо притеснитено в това да се учат думички от този тип. Но щом искате....какъв учител Ви трябва? От тези на подгответата? От гимназията или не държите да е от АЕГето?



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: Гъбapka]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 19:15



Мислия, че ще е най-добре да е от 8 клас на гимназията. Но нямам впечатления от първа ръка. Какво е вашето мнение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.