Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 20.04.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема детската градина към училищетонови [re: LlRA..]  
Автор CarminaGreen (Jedi Knight)
Публикувано06.11.08 11:46



аз съм завършила това училище и много ми се иска сина ми да учи там, не толкова заради самото училище, колкото заради нивото на всички други училища...
ще бъда много благодарна, ако споделите нещо от опит от последните години за приема/подготовката за детската градина към училището? разбрах, че имало някакъв подготвителен курс...?

if only i'd thought of the right words...


Тема Re: детската градина към училищетонови [re: CarminaGreen]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 17:33



Здравейте на всички,
случайно видях темата и си спомних на нашите премеждия около кандидатстването на моята дъщеря в НУКК. Сега сме втори клас в държавното училище и исках да споделя, че всички съмнения да ли това училище е добро или не трябва да ви отпаднат, защото мога да Ви уверя, че си заслужаваше цялато напрежение, което изживях в личен план около подготовката на момиченцето ми. Тя се чуства щастлива там, а това ми стига, но не така стоят нещата с по-голямата ми дъщеря, която учи в 25-то училище. За тези, които ще кандидатстват в НУКК искам да им кажа, че трябва много добре да се подготвят, защото на изпита отиват страшно подготвени деца. Аз лично си подготвях детето при една психоложка. Работехме и по тези три тетрадки, от които само една мрежа, в която трябваше да се прерисува една фигура се падна. Нищо друго. Добре, че беше тази жена, която работеше с други тестове иначе ми се струва, че нещата щяха да се получат както при по-голямата ми дъщеря. Тя не успя, но и не я бях подготвяла допълнително. Ако някой още иска информация на среща съм.



Тема към Анна -Re: детската градина към училищетонови [re: Aннa]  
Авторлyлa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 13:57



Искам да попитам - какво е предимството детето да се подготвя от психолог и колко месеца са нужни за добра подготовка?



Тема към Лула -Re: детската градина към училищетонови [re: лyлa]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 16:02



Здравей Лула,
както и написах за нас подготовката се оказа решаваща. Има значение от подготовката. В този форум прочетох и неща, които отричат подготовката, но това значи да отречеш и това, че детето ти ще ходи в първи клас. Та нали там също се подготвят децата. Разликата е в това, че в първи клас ги учат на букви и цифри, а тук подготовката е в областта на това да научат децата да вземат решение и да мислят, чрез тези тестове. А това е много важно нещо. Но това вие сама ще си решите. Само ще кажа, че си заслужава. Ако искаш нещо повече пиши ми на an_na11@mail.bg
Само ще допълня, че ние се подготвяхме за първи клас.
Поздрави



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: edna majka]  
Авторjiji (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 23:47



много щесъм ви благодарна ако ми дадете кординатите на учителката която подготвя децата за прием в първи клас в нукк



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: Maмa]  
Автордpyra мaмa (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 18:47



Във същото това "елитно школо" миналата година група ученици от 5 или 6 клас удушиха и одраха съсъ собствените си ръце едно нещастно улично куче,като са заснели геройството си на един от телефоните си!

Питам : Що за човеци са тези копелета? Що за родители ги възпитават? Грандомански,комплексарски, мегаломански и тъмни страсти движат голяма част от децата там и тежко на онези от тях,които идват от обикновени и нормални семейства.



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: jiji]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано24.01.09 22:19



Казва се Мария и нейният телефон е 0887975746



Тема Re: Какво става“..подавате ли си вече документите)нови [re: Maмa]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано01.04.09 12:29



Понеже записванията започват от днес за изпита на 8-ми май))...тамън се наканихме да идем, преди малко...и гледам те приемали докИменти само от 8,30 до 12, 30 часа))...хехе...))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.