Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: petyad]  
Автор3a3y (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 15:25







Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: cimbal]  
АвторДoбpи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 21:24



Моя син влезе без връзки и протекции, но учи доста включително взимаше уроци...Дано да е добро училището...



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: 3a3y]  
Авторfifthclass (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 12:46



Здравейте! Знаете ли дали има прием за пети клас? От скоро живеем в Горна баня и пред нас стои въпросът къде да продължи да уче детето ни след началния курс. Не зная дали не сме изпуснали и някакви срокове - за документи, изпити и пр.
Благодаря предварително за помощта



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: fifthclass]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 00:12



Здравейте! В НУКК, Г.баня няма прием от 5ти клас. Има приемна процедура за първи клас. Провежда се в периода от 1 до 10 май. Децата решават тестове за внимание, памет, мислене, въображение. Едно дете може да се подготви за изпита като решава задачи от комплекта "Азбука на мисленето". Продава се в книжарницата в НУКК. Най-добре е детето да се подготвя с помощта на специалист-психолог.Успех!



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: Mepи]  
Авторeдин бaщa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 20:45



Мислех, че ще се размина ама явно няма как ще трябва да хвана Аристотел да подготвя наследника за НУКК


Да бъдел "психолог", Абе хора какво ви стана



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: дoлopec]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 19:54



Аз водих дъщеря си на частни уроци при една учителка. Не ми беше ефтино, но от тази подготовка тя напълно се промени. Тестовете не са никак лесни и дават много на децата. Тя започна да мисли и работи, нещо, което преди да тръгне на уроци не беше изградила в детската градина. За радост тя се представи добре на изпита, е не чак толкова добре - не беше от първите в списъща, но какво от това. Важното е че успя. Мина и първата родителска среща. Чакаме с нетърпение първия учебен ден. Мога да помогна с телефон на учителката, който желае. Трябва постоянство и упоритост при тази подготовка. Децата възприемат много добре тези тестове, но искам да ви кажа, че книжките, които продават в училището нямат нищо общо с изпита. Това са само упражнение от преди няколко година. Тази учителка си създава сама тестовете.Мойте кординати peter99@mail.bg

Успех на всички



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: eдин бaщa]  
Авторedna majka (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 18:09



Testovete za 1-vi klas sa razraboteni ot psiholozi, i s edno 6-god. dete e po-vajno da mojesh da podhodish pravilno pri podgotovkata mu, otkolkoto prosto da go nauchish na "izusteno" reshavane na tipovite zadachi/testove za priem v 1-vi klas. Dushteria mi sega e v 4 klas v NUKK, hodihme na podgotvitelni uroci tochno pri psiholog i toj opredeleno znae koi sa kriteriite po koito se oceniava umstvenoto razvitie na edno 6/7 god. dete - ne e vajno ovladiavaneto na znania pridobiti s povtorenie (azbuka, chisla, pisane i t.n) a dokoloko ima dobre razvito prostranstveno mislene, fina motorika i t.n. Taka che opredeleno konsultaciata s psiholog si zaslujava otdelenoto vreme i usilia.



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: edna majka]  
Авторнaдя (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 19:23



Моят син догодина ще бъде в първи клас и ще кандидатства в НУКК.Ако желаете бихте ли ми дали координати на психолога?Ако имате съвет или препоръка може да ми пишете на имейл: nadya08@abv.bg БЛАГОДАРЯ ВИ!



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: edna majka]  
АвторMaмa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 07:22



Здравейте,
Определено споделям мнението на госпожата, че за тези тестове трябва да се търси помощ от психолог. Готовите книжки са само упражнителни и нищо повече. Те са универсални и не са съобразени с конкретно дете. Ние ходихме при една госпожа на подготовка, която създаваше тестове конкретно за всяко от децата, които подготвя и може би имено там се криеше тайната на успеха при нас. Моят син знаеше много, но мислеше хаотичко като всяко дете на тази възраст, не успяваше да се концентрира и да даде всичко от себе си. Той вече е втори клас в НУКК и съм доволна, защото тестовете играя роля и в по-нататъшното обучение. Има отговорността за това, че ходи на училище. Подготвя сам домашните си и всичко останало. Това е голям плюс. Аз мисля, че си заслужава, защото с по-голямата дъщеря имам точно този проблем в кварталното училище и до сега аз готвя домашните с нея. Мога да помогна с кординати на госпожата.



Тема Re: Условия за приемане в НУКК ГОРНА БАНЯнови [re: edna majka]  
Авторiulia (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 08:23



Видях темата във форума и реших да бъда полезна.
Синът ми е в 3-ти клас в НУКК. Преди три години готвих детето си при една жена и които се интересува мога да му дам нейните координати.
Пишете ми на iulia.petrova@gmail.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.