Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Училище
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос към бъдещите осмокласницинови  
Автор Sladurankata_ (непознат)
Публикувано16.08.05 11:18



Вече минаха класиранията след 7-ми клас.Нека тук всеки сподели къде е влезнал и дали е доволен?



Тема Re: Въпрос към бъдещите осмокласницинови [re: Sladurankata_]  
АвторFizzy (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 08:43



Влезнах във 73-то(2 НЕГ) и съм много доволен.Балът ми стигаше и за 1 и 2 АЕГ, но искам да си продължа с немски щот английски уча от 8 год.



Тема Re: Въпрос към бъдещите осмокласницинови [re: Fizzy]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 10:19



Аз съм във френската и много се радвам.Казват, че е труден език, но ми се вижда доста тъпо да си учил от първи клас английски и да отидеш в английска гимназия-английския ще то уча допълнително



Тема Re: Въпрос към бъдещите осмокласницинови [re: Лили]  
Автор Sladurankata_ (непознат)
Публикувано17.08.05 14:29



Аз влезнах във 2АЕГ,въпреки че балът ми стигаше и за първа.А относно френския-да труден език е,но пък е много красив.Аз лично учих френски 7години и не съжелявам.Английски уча 3години и мога да направя сравнение между езиците.Граматиката във френския е по-трудна,но пък научиш ли френския инаш основата за италиянски и испански.Честито,че си влезнала във 9ФЕГ,и аз се бях запътила натам,но предпочетох 2АЕГ.



Тема Re: Въпрос към бъдещите осмокласницинови [re: Sladurankata_]  
Авторludi4ka (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 22:29



az puk sum v 1neg naistina mnogo se radvam, obache mi e malko pritesneno, zashtoto ot 7 godini na 15 septemvri sum s edni i sashti hora, a sega 25 napalno nepoznati... :( ako ima nqkoi koito e v neg da pishe :))))))))



Тема Re: Въпрос към бъдещите осмокласницинови [re: ludi4ka]  
Автор Fenka na Elena Yoncheva (оптимист)
Публикувано14.09.05 18:08



А бе, няма ли зайчета от Английската - така де, 1АЕГ?

ЕNJOY!!!


Тема Re: Въпрос към бъдещите осмокласницинови [re: Fenka na Elena Yonch]  
Автор Blair~Witch (Инквизиторка)
Публикувано19.09.05 18:34



Ми на мен бала ми стигаше и за 1ва Нег и за 1ва АЕг (макар че в 1анг никога не бих влезнала!БЛах!)...Сега съм във френската, а там хората са просто страхотни!Супер яко е!А и френския ми харесва...много е труден де...ама да се надявам че ще го овладея до края на годината



Тема Re: Въпрос към бъдещите осмокласницинови [re: Sladurankata_]  
Автор2aeg1Ov (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 01:57








Тема Re: Въпрос към бъдещите осмокласници [re: 2aeg1Ov]  
Автормyшyy (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 19:20



Ехоооооооооо, каде забихте с езиковите гимназии?!!!

Само НПМГ




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.