Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Училище
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: 123]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 11:23



къде да видим такива резултати? наистина биха били полезни, като информация, но аз никъде не съм срещала-





Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: мaмa]  
Автор1aeg (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 12:48



като отидете в училището може да попитате те ще ви покажат, 1ва АЕГ държи на успехите си!
И мога да ви кажа че в това училище учителите са мн добри(е има някои пернати учители)А "Г" и "Д" клас са най-добрите(с 2ри език Немски).По мои наблюдения другите класове за нищо не стават-там налгат на бира в парка не на учене





Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: 1aeg]  
Авторquot;Дquot; kлac (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 15:54



Напълно съм съгласен с "1 аег" че преподавателите като цяло са много добри( разбира се че все ще се намери някой пернат). А от 8-те класове ( сега вече 9 клас) най-силни са "Д" , "Г" и "А" клас. Останалите класове просто са тотални аутсайдери - занимават се с всичко друго освен учене.



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: quot;Дquot; kлac]  
Авторdeisy (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 12:02



Здравейте,

Мисля, че по англ. език ще ми бъде Зах. Илиева. Какво ще кажете за нея - нищо не знам за нея засега. Моля дайте отзиви!!



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: deisy]  
Автор mailbg17 (непознат )
Публикувано25.11.07 16:39



Сменяйте я докато можете. На мене ми беше класна в 8 клас. (Сега съм 12 ти). Забременя и после беше отпуска слава богу, но ни изкара през цялата година. Това е възможно най-най-лошият преподавател по английски език. Тази година не повярвахме, че са я сложили на немска паралелка. Тази жена нищо няма да научи учениците си!



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: mailbg17]  
АвторБивш (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 04:55



Първо говорите пълни глупости, кои класове за най-силни това се определя от 8 клас когато пъривте три класа по успех ги поемат по класните учители.. факт е че в повечето случай немските паралелки са там.. за Английския мога да ви кажа само едно име и то е Е. КАЗАНДЖИЕВА.... аз си слагам главата, че ако детето учи после няма да има проблем с езика до живот.. А за математиката Ненова ... По български Плоскова е много добра е това оптималната тройка.. Казанджиева Ненова и Плоскова.. ако тези ви хванат децата... имате огромен къмсет иначе училището бъка от малоумници.. аз имах този късмет



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: Бивш]  
Авторxoби (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 16:50



Как може да си БИВШ на английската и да пишеш толкова неграмотно?



Тема Re: учители в 8 кл в 1 АЕГнови [re: ot 8 klass v 1 AEG]  
АвторПopeднaтa лyдa (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 19:36



Какво?Някои нещо против г-жа Кожухарова ли каза?Не ви е срам! Та тя е същински ангел!Аз си вярвам...Кого заблуждавам? Сатаната в женски облик-простете за мекия израз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.