Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 126-то, 104-то или 73-то  
Авторизбop (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 15:00



Здравейте!
Дъщеря ми е на шест години и есента ще тръгва на училище. Живеем в кв. Стрелбище - София. Има ли някой мнение за училищата - 104-то, 126-то и 73-то. Чувам около мен мнения на родители и искам да запиша дъщеря ми в едно прилично съвременно училище с добри учители



Тема Re: 126-то, 104-то или 73-тонови [re: избop]  
Автор Maria_3O ()
Публикувано25.02.06 14:23



В никакъв случай 126-то
Не питай защо.....



Тема Re: 126-то, 104-то или 73-тонови [re: Maria_3O]  
АвторBonbon (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 19:07



Naistina v nikkav slucai v 126-to. Palna skrab. Nai-dobroto si 73-to uciliste.



Тема Re: 126-то, 104-то или 73-тонови [re: Bonbon]  
Автор Fairy dark red hair (обичаща)
Публикувано27.02.06 15:29



защо - обяснете ми за 126-то



Тема Re: 126-то, 104-то или 73-тонови [re: Fairy dark red hair]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 16:43



Защото директора е "льольо", защото няма никаква дисциплина, защото застъпват учителки, които са пълна скръб, защото приемат изключени ученици от цяла София, без да им мигне окото, само и само да имат пълни паралелки, защото се набляга само и единствено на музика,понеже училището има статут на бившо музикално, а се пренебрегват другите предмети, защото няма добра организация, защото....защото...защото....
Само 73-то! Другото всичко е фалш!



Тема Re: 126-то, 104-то или 73-тонови [re: Mepи]  
Авторидa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 20:54



Що за глупости! 126-то си е едно нормално училище с прилично ниво на обучение и дисциплина. Преместих детето си именно там и съм много по0-доволна. В 73 има проблем и то голям с дисциплината, особено в занималнята. Немския също е на ниско ниво- учителките са с лошо прозношение и децат масово заучават грешно думи. Класовете са големи и се работи трудно.

За 126-то ще напиша утре защшото вече 3 път ми се изтрива мнението и загубих търпение



Тема Re: 126-то, 104-то или 73-тонови [re: избop]  
Авторkoмпeтeнтнa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 09:15



Нито едно от трите у-ща не струва,ако искате детето Ви да е с добро образование,запишете го в 22-ро СОУ.Няма да ви е безкрайно далече,срещу малкото НДК е,но ще знаете,че детето е в сигурни ръце.
Успех!



Тема Re: 126-то, 104-то или 73-тонови [re: избop]  
Авторfoxy (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 15:10



Нека да ви отговоря като родител на деца от начален курс (1-4) клас. Най-важно за доброто образовоние на детето ви първо място е неговата учителка и след това училището. Така че си харесайте учител за детето си. Ако r тогава изборът ви е на кантар, изберете по-близкото до дома ви училище. Знам ги и трите училища и ще се радвам да отговоря на други въпроси.
Успех.



Тема Re: 126-то, 104-то или 73-тонови [re: foxy]  
Авторtempy (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 15:59



Кажете тогава плюсове и минуси на уч-та като цяло? Ако можете да препоръчате и учители? И аз трябва да избирам уч-ще в района, но се колебая и за 121-во, нали учат езици там...



Тема Re: 126-то, 104-то или 73-тонови [re: tempy]  
АвторKoмпeтeнтния (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 23:01



Най-добрия избор е 73то училище аз съм 6 клас там (безпристрасен съм). Първи клас го изкарах в 104то и класа ни се разпадна защото в буклавния смисъл учителката беше неграмотна (знаете ли че гълъб се пише гълаб). Преместих се в 73то само да кажа че що се отнася до езици 73то е "втора немска езикова гимназия" и има по-голям наплив от първа немска (май пресилих). Що се отнася до 126то пред 126то ми взеха телефона и 2 кинта (за кинтите ме е яд поече). 126то също е гимнзия ама с...........20 бал (май пак пресилих ). В 73то учителите може да се КОФТИИИИИИИ по характер (е справям се) но пък, за преподаване нема чак толкова косури (ако има де ) . Колкото и да е зле според някой е по-добре от 126то и 104то. От 121во идваха да бият един мой съученик (тои си заслужаваше), ама вече не. И в 121 не знам мнооо хуаи неща (ако знам нешо всъшност).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.