Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Училище
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: pe4alnata]  
Автор R@QandMiMi (непознат )
Публикувано16.04.09 15:45



директорката е кучка ама кръстева не е лажкиня ами ако наистина краде???в следствие на развода????аз съм в една стая със сегашния и клас и в началото просто бяха перфектни ама кръстева забременя//роди момиче анна// и се почна 3тата световна замесничката е ужасна преди нямахме проблеми сега е ужас нз как кръстева ги е възпитавала ама си е сваршила работата а за буде6тите 1класници госпойа Лазарина Петкова



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: Ckaй]  
Автор [ThE_DaRk_GoDdEsS] (непознат )
Публикувано23.06.09 15:20



Здравейте. Видях страшно много негативни мения както за училището така и за самата директорка. Амии всъщност аз съм уча там от първи клас, но нито съм пропаднала наркоманка, нито алкохоличка. Всъщност дали ще пропаднеш или не е твой личен избор, това не го определя училището, а и от много одавна вече почти няма хора, употребяващи наркотици. А за расите, да всеки има мнение и пак училището не е виновно дали някой циганин ще се опита да те изнасили за дето си турчин или не... А и какво се оплаквате, бе хора? В крайна сметка вие сте си избрали училището. Да, малките деца не могат да избират и за това родителите им го правят в началото, но после след 7-ми клас всеки, на когото не му "изнася" може спокойно да се премести..това пак е личен избор... А сега за директорката - обзалагам се,че никой не я познава лично. Е, моето семейство я познавам и мога категорично да кажа,че определено не е пияница! И едва ли е заплашвала с убийство, тъй катооо никога не би паднала толкова ниско...Е това е моето мнение, за училището - има + има и - ..но във всяко учлище е така :)



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: poдитeл]  
Автор sdvjiopjvfg (непознат )
Публикувано28.06.10 23:26



Да ви обясня какво представлява 17 СОУ?
Това е 1 училище за льохмани!В него съм бил толко години че съм си направил перфектната пеценка.Самите учителки просто така пишеха оценките(спомням си за госпожата по география никога не е изпитвала а целия клас завърши с 5ици

Нищо не се учи да не говорим за директорката...Госпожата в час ни гадае на карти играе хазарт с нас, даже няколко госпожи си носят "патрончета" с водчица да ударят 1 бързо в междучасието :D Даже предлагат и на малките.От 5-7 клас абсолютни пушачи и пиячи(само момичетата) а за по нагоре да не говорим...Пушат трева кфо ли не(дилари няма но се набавя трева)Абсолютна наркомания.Комар се играе всяко междучасие а цигарите и бирата не са абсл никакъв проблем(може да си ги набавите в съседния до училището магазин) Да не говорим за побоищата, не че са чести но доста се дерат момчетата.Даже има често и женски побоища(учудващо е че са по чести от момчешките ) А тфа дето разправят за 1000 ученика има точно три седми класа и два десети...Петите класове са не повече от четири.Някъде към 600 ученика може и да има.Анархията си цари мият без тфа неприветливите тоалетни, с белина от която просто се ЗАДУШАВАШ буквално говоря...Като си вкарате детето там може да го питате за смрадтта от тоалетните Вярно има доста добри учители в училището(силна база) но дисциплината куца доста.То и затфа им харесва на повечето и директорката така го прави за да може да има повече деца.Ако ще си записвате първолака там ви препоръчвам госпожа Минкова или госпожа Ефтимова.Това са моите наблюдения за 17 соу, направете си изводите!



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Автор Mизийчe (red bull)
Публикувано28.07.10 15:03



Като родител на третокласник в 17-то СОУ мога да споделя с вас някои от моите наблюдения за това училище:
- наистина директорката е пълна нула: до училището се стига през необезопасено Т-образно кръстовище точно до училището. Няма знаци, изронена улица с огромни дупки, през зимата деца и родители са повече от "опълченците на Шипка". Базата е стара, но чиста и горе-долу добре поддържана.
- моите пълни адмирации за Г-жа Минкова! Роден педагог и преподавател! Мисля си, че имахме огромен късмет да сме в нейния клас.Децата са винаги организирани, заинтересовани от благородна кауза и идея.Тя е като орлица над тях. Знанията са приоритет и в същото време изпълнение. Подготовката е на много високо ниво. Организира ги за участия в различни конкурси и състезания. Като майчица им е!
- позитивно впечатление ми прави и Г-жа Петкова по френски език, умее да мотивира децата и да ги учи.Тя им дава любов към езика, а децата и се отплащат със знания.
- наистина училището е базово за СУ и за у-т от Базнсон Франция.Тази година децата бяха повече от месец обучавани и от френски студенти, с които бяха в непрекъснат контакт.
- Атмосферата в междучасията е по-скоро спокойна, досега не съм видяла пушещи ученици в района на училището.
- Като цяло моят син се чувства добре и със самочувствие.

За основно училище си мисля, че направихме добър избор, особено като споменем шанса да сме при Г-жа Минкова! Това е педагогът ,който бих препоръчала на всеки родител.

Action


Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: poдитeл]  
Автор timi989 (непознат )
Публикувано24.03.12 19:08



Здравейте на всички!!! Искам да кажа че от 6 години уча в 17 СОУ и мнението ми е много добро! Прочетох коментарите на почти всички изказали се по този въпрос. Всички започват първо с базата. Смело мога да твърдя че тя е една от най-добрите в София. Но тук по-важни са учителите. В това училище учителите преподават добре а и наскоро гледах класация за софийските училища и 17 СОУ е на 16 място от общо 161. Сега аз съм 6-ти клас там и Ви казвам че няма наркотици, директорката е много добра жена.Тази година отново идват французи, които преподават в рамките на няколко седмици на 3,4,5,6 клас. Спокойно можете да запишете детето си там



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Автор lz4ge (непознат )
Публикувано24.03.17 06:31



Направо ПОЗОР а не училище за българщина!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.