Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Дойче шуленови [re: desi]  
АвторFizzy (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 20:47



Мога да те уверя, че това са пълни митове!По български учителката е толкова добра, че всяко у-ще би се гордяло с нея.А що се отнася до домашните- те са много повече отколкото в държавното и аз самият съм залягал много над учебниците, за да имам 6-ци.Учителите са изключително редовни и стриктни-рядкост е някой от тях да отсъства,а ако е така, то той си има основателна причина.Децата са дотолкова културни, колкото са научени.Това не е изцяло проблем на у-щето, но по принцип са възпитани.



Тема Re: Дойче шуленови [re: cimbal]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано07.07.05 18:37



Буахаххаа! Парите не са ми проблем, не ми бери грижа.

Братовчедка ми учи до 7 клас в Ерих Кестнер. Като излезе от там знаеше три езика, при това нивото не беше сведено до провеждането на елементарен разговор. След това продължи в Немската гимназия, където влезе само със знанията си от училище по литература и математика.

Редактирано от Mapчeтo на 07.07.05 18:47.



Тема Re: В частните училища се учи много повеченови [re: Fizzy]  
Автор zmrzlina (puber for ever)
Публикувано19.07.05 10:36



В частните училища се учи много повече, обаче злобарите които не могат да си ги позволят постоянно говорат некви глупости, как нищо не сме учили и в същото време си водат дебилчетатапо 100години на частни уроци да учат английски и пак не могат да го научат

Редактирано от zmrzlina на 19.07.05 10:37.



Тема Re: Дойче шуленови [re: Mapчeтo]  
Авторнoвak (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 10:03



Много интересно...
Защо ли тази братовчедка е отишла в немската гимназия, след като вече е ЗНАЕЛА 3 ЕЗИКА




Тема Re: Дойче шуленови [re: Дecи]  
Авторщeфka (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 14:17



детето ми учи там от 7 години!
директорката г-жа Стоянова е много любезна с УЧЕНИЦИТЕ ОТ ВСИЧКИ КЛАСОВЕ!
обядат винаги е топъл,има микробуси,дворът на училишето е голям и вече е доста обновен!
препоръчвам Ви да запишете детето си там!



Тема Re: Дойче шуленови [re: щeфka]  
АвторHHH (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 12:03



А някои може ли да даде и инфо за другите немски частни училикща - Веда, Уве?



Тема Re: Дойче шуленови [re: HHH]  
АвторPenka (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 22:45



Deutsche Schule leji na stari lavri. Veda opredeleno e po-dobro, u4itelite se izbirat sus specialen konkurs, trqbva da imat neobhodimite znaniq i podhod, a ako vposledstvie se okaje, 4e ne sa na nujnoto nivo, ne se zadurjat dulgo! V Erich Kastner taksata e dosta visoka, no se pi6at 6estici na poraziq. Zavisi koi kakvo predpo4ita - znaniq ili otli4na diploma.



Тема Re: Дойче шуленови [re: Penka]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 14:54



Аааах писна ми от различни мнения мама ви да еба смотаняци. аре помогнете ми ба еба мама ви ба ебаба. копелета



Тема Re: Дойче шуленови [re: Penka]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 11:32



Az ot Veda ne sam dovolna izobshto. deteto mi izkara edna godina tam i go premestih- adski sam razocharovana ot tam po mnogo prichini... A za taksata na Erih Kestner bih kazala che e edna ot naj-niskite /informiraj se i togava davai mnenia/.



Тема Re: Дойче шуленови [re: Дecи]  
Автор kati_k (ентусиаст)
Публикувано22.05.06 17:12



Една моя много добра пиятелка изпрати детето си в Дойче шуле и учи там 1.5 г. След това го върна обратно в държавно училище, защото се оказа, че за пари всичко е възможно. По препоръка на една позната изпрати детето на тест по немски, което беше пълен отличник в Дойче шуле и се оказа, 4е е с по-нисък бал от 3. Положението беше трагично. С две думи премести го пак но в друго училище.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.