Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Тема ЧСОУ "Дрита"нови  
Автор ta_ra (непознат)
Публикувано27.10.04 16:23



Здравейте, моля, ако някой знае нещо повече за ЧСОУ "Дрита" в кв. Симеоново - (по-специално за гимназията към него) да напише отзив. Предварително благодаря!



Тема Re: ЧСОУ "Дрита" [re: ta_ra]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано12.11.04 13:20



това е едно от най-лошите училища.
не пращай детето си там, освен, ако не искаш да остане инфантил.
съвсем сериозно ти говоря.

spider4o мисли за международното положение,както и международното положение мисли за spider4o


Тема Re: ЧСОУ "Дрита"нови [re: spider4o™]  
Автор ta_ra (непознат)
Публикувано12.11.04 17:05



Все пак, ако не те затруднява, можеш ли да ми кажеш малко повече подробности. "Лошо" все пак е много общо казано.



Тема Re: ЧСОУ "Дрита"нови [re: ta_ra]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано12.11.04 18:35



3ма човека знам, които учиха там преди 6 години. Ами, когато аз бях 6 клас, (единият ми беше набор) беше на нивото на 4 клас. Това го установило с ужас държавното училище, в което се преместил. После тва момче замина за Лондон. Другите двама не ги познавах добре, но общите ми впечатления няха, че са на много ниско интелектуално ниво. Щом пишлеме като мене (по онова време) го е осъзнало, представи си за какво става въпрос.
Другото, което съм го чувал са все отрицателни отзиви за това училище., при все че таксите са високи.
това беше мойто скромно мнение :)
по-добре се допитай и до друг.

spider4o мисли за международното положение,както и международното положение мисли за spider4o


Тема Re: ЧСОУ "Дрита"нови [re: spider4o™]  
Авторбaбaяra (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 17:36



Мога да кажа на spider4o че много се лъже. Аз уча в "Дрита" от 3 г. и мисля че е 100 пъти по-добро училище от някоя държавна гимназия.



Тема Re: ЧСОУ "Дрита"нови [re: бaбaяra]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано27.10.06 00:29



Брей, тоя разговор е воден преди 2 години. Айде тогава пък след други 2 години пак ми пиши и кажи с какво се занимаваш. Тогава вече ще може и да ме опровергаеш.



______________
spider4o не спи, той ... чака!!!

Тема Re: ЧСОУ "Дрита"нови [re: ta_ra]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 15:14



Училището е на високо ниво, паяче! Ако нещо не ти е допаднало не е причина да злословиш.



Тема Re: ЧСОУ "Дрита"нови [re: kakaтa]  
АвторPoни (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 17:08



Не знам за въпросното училище, но мога да кажа за държавните СОУ-та. Там преподавателите са хора, на които държавата навремето им е дала възможноста да работят на половин ден, за да си гледат децата - без предвид квалификация.



Тема Re: ЧСОУ "Дрита"нови [re: Poни]  
Авторbananka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 10:36



А понеже в Дрита условията за учителите са супер племеника за 2 години (сега е 2ри клас) вече има 3та поредна начална учителка и 2ра такава по английски. Който не вярва нека да пита директно в Дрита. Затова го занимават допълнително в къщи по математика и английския му сигурно е на ниво държавно училище.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.