Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Училище
*Кратък преглед

Тема Ние 1987(11клас) опитни зайци ли сме?!?нови  
Авторнeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 13:43



Това е призив към всички,които искат да се направи нещо и да се спре с малтретирането на родените през 1987 година ученици(11 клас).Ние опитни зайци ли сме питам аз Министерството на образованието?!?Ние ли сме най-тъпите,че все нас да прецаквате.Ние първи ще държим матури.При нас изпитите след 7-и клас бяха най-тежки,а след това министерството се замислило да облекчи следващите поколения и да намали трудността премахвайки изпит-теста(с други думи никой не чете общообразователните предмети).За нас въведохте и 13 клас.Сменихте ни техникумите на гимназии.Аз като се записах се записах в техникум,а не в гимназия.Отново ни се каза,че дипломата щяла да бъде балообразуваща,а през миналите години не.Какво е това безобразие питам аз с отвращение?Трябва да се организираме и да излезем на протест.Това не може да продължава така.



Тема Re: Ние 1987(11клас) опитни зайци ли сме?!? [re: нeдoвoлeн]  
Автор Jennifer (Scarlet)
Публикувано25.09.04 17:19



Моля ви, подкрепете Недоволен.
И то с някакви конкретни действия.
Имате 100%товата ми подкрепа!

Успех!






Тема Re: Ние 1987(11клас) опитни зайци ли сме?!?нови [re: нeдoвoлeн]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано26.09.04 00:22



Подкремям на 100%



Тема Re: Ние 1987(11клас) опитни зайци ли сме?!?нови [re: нeдoвoлeн]  
Автор *cлънчицe (изгрев)
Публикувано30.09.04 20:20



Съгласна съм с теб, и те подкрепям напълно.

Искам да попитам и още нещо милото ни Министерство на образованието: защо, след като съм в профил с биология и химия, уча география и информатика И тази година?!
Миналата- ок, но тази и другата, попринцип не трябваше да учим.
Класът ни е разделен на две. Едната част е с профилиращи предмети География и информатика, а другата- биология и химия.
11ти и 12ти клас трябваше ние да не учим геогр и инф., а другите- съответно биология и химия. Но какво се оказа?Нашият профил учим география и информатика и ще имаме оценки по тези 2 предмета, но другите не учат биология и химия.Защо?Къде е логиката?Откъде накъде?!
И още нещо. Защо по дяволите имам повече философия и математика /?!/, отколкото профилиращите ми предмети, и защо предмети като история изучавам толкова часове, колкото са и профилните ни предмети?(биол и химия- 3 часа, история- 3, математика и философия- 4!!!).

Ако исках да уча история и математика като луда, едва ли щях да се запиша в профил биология, нали ?!

С какъв акъл ги правите тия програми?И мислите ли изобщо?!Съмнявам се.
Нередностите са много. Още какво ще измислите ?!
Да не говорим за матурите и прочие...
С всяка следваща година става все по зле и по- зле. Направо човек да се радва, че другата година завършва, въпреки че знам, че с това простотиите няма да свършат. И във висшето образование ги има в изобилие.

...за времето, което отминaва, Свят аз за теб ще построя...


Тема Re: Ние 1987(11клас) опитни зайци ли сме?!?нови [re: нeдoвoлeн]  
Автор dma (irq)
Публикувано15.10.04 12:33



Може ли един въпрос? Като бях подготвителен клас (повече от десет години от тогава), ни казаха да си опичаме акъла и да учим редовно, защото е почти сигурно, че ще имаме матури 11-ти клас. Брат ми е с 3 години по-голям от мен, на него същото им говореха.

Айде сега кажи ми, ти от коя планета падаш, че не си чул толкова години, че ще има матури все някой ден? Миналата година се отърваха на косъм, тогава къде бяхте вие да си помислите дали пък няма да се падне на вас?

Сядайте си на продълженията на гърбовете и учете, вместо да се правите на ударени с парцал, сякаш не сте знаели за матурите!

О, да не забравя- вие не сте първите, които ще държите матури. Много набори преди вас са имали матури и не са умрели.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Ние 1987(11клас) опитни зайци ли сме?!?нови [re: нeдoвoлeн]  
Авторarven (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 14:39



kakvi zaici ste vie:)e vqrno e,4e vie pyrvi 6te dyrjite maturi.No v nikakyv slu4ai izpita sled sedmi klas pri vas ne e bil truden!Ta vie imahte pravo da si izbirate dali da dyrjite osven test -izpit po matematika -za tehnikumite ili bylgarski za gimnaziite!A povqrvai mi-dale4 po-trudno e da pi6e6 i tema po literatura ,i da re6ava6 zada4i po matematika.Taka 4e bih posporila dosta s teb,pri polojenie ,4e sestra mi e 87 i vijdam kakvo se polu4ava pri neq i kakvo e pri men.Spoko,samo ne se oplakvaite tolkova,a-diplomata taka ili ina4e 6te vi trqbva ,dali kato cqlo,ili bylgarski,matematika,fizika,4ujd ezik-pri razli4nite Vuz-ove -razli4no,mislq,4e nqma sy6testvena razlika....ne ste maltretirani,a naprotiv...



Тема аре не говори глупостинови [re: нeдoвoлeн]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано20.11.04 16:18



1986 първи държаха тестове след седми клас,
а 13 клас го карат за пръв път 1984!
така че не е изкарвай опитно зайче!

ако не те кефат фактите се хвани за тезата че тъй, като вие сте първото поколение след Чернобил, та нарочно гледат да ви преебат, защото половината сте радиоактивни!





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.