Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Училище
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема uchilishteto ..daskalite i celiia tormozнови  
Автор miss_kiss (sokche)
Публикувано29.11.02 22:31



Bili li ste svidetili ili podlojeni na tormoz ot uchitelite.
Az minalata godina biah i to ot klasnata si,...Zapochna se ot tova,..zaradi tova ,che sum govorila mnogo imam 2ka, otsustvie i zabelejka ..kakto i da e dvoikite se ponasiaha dokato edin den doide i me drupna za kosata.....ayyy kato skochih ...kak shte me durpa tazi za kosata... daje i tq malko se postresna i kato mi se razkreshtia "ti shte izhvurchish ot tva daskalo ,niama da zavurshish"i t.n Estestveno obache vsichko beshe potusheno i izkaranata biah az vinovna...vupreki ,che uvajavam reshenieto na direktorkata da ne vlizam do kraia na godinata v chasovete ,a da se iava na izpit koito mi izlezna prez nosletno no niama znachenie ..Na izpita biah ...podchertavam ! s
cherven pantalon i chervena bluzka koeto tolkova pritesnilo daskalicite,che chak sled vzimaneto mi na izpita se izgovariali kup shturotii ot sorta "taia kak shte idva s cherven pantalon,za kakva se misli ,kude se namira.. " Ili puk tova kak az shte hodia s moliv i spirala na uchilishte..pulna anarhiiia

Редактирано от miss_kiss на 29.11.02 22:33.



Тема Re: uchilishteto ..daskalite i celiia tormozнови [re: miss_kiss]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано30.11.02 06:22



голяма гадост.....хубавото е че не всички даскали са такива
моята класна от миналата година много яко ме прееба на изпита след подготвителния клас...и заради нея бях на поправка на устния изпит по френски, и на 1вия поправителен- юли месец си го взех слава богу:)))
но сега да ти дам един пример....сегашната ми класна е супер готина и добра....нашия клас са пълни дебили. Ние сме от мин.година най-лошия клас, с най-слабия успех и с най-висок брой отсъствия.....ние сме като "ПЛЬОК" за училището ни....и всички даскали са против нас....Класната ни защитаваше до колкото можа..но накрая и тя не издържа милата....за тва ми е супер кофти, щот тия дебили прекаляват и не могат да се усетят кога трябва да спрат - за тия от моя клас говоря...и класната ни сега иска да се отказва от нас....а друг е ни ще....баси всичко тва го правят за наше добро....поне повечето госпожи - като класната ми например...

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема Re: uchilishteto ..daskalite i celiia tormozнови [re: mireto:)]  
Автор FEAR (soulkeeper)
Публикувано01.12.02 00:26




Ne se pritesniavaite, chak tolkova mnogo zastoto tepyrva zapochvate da vizdate kofti daskali. I az dokato ucheh z gimnasiata si misleh che vsichki sa gadni i uzasni i che samo iskat da me precakat, no ne e tochno taka i tova ste go razberete koto zavyrshite. Taka che ne se bezpokoite i gore glavata

If you are affraid it's because I am somewhere around you... don't worry I will come


Тема Re: uchilishteto ..daskalite i celiia tormozнови [re: FEAR]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано01.12.02 10:51



аз от сега започнах да го разбирам....
мерси за подкрепата:)

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема Re: uchilishteto ..daskalite i celiia tormozнови [re: miss_kiss]  
Автор Arwen (cupla)
Публикувано01.12.02 21:59



ami kakwo da ti kaja
moqta u4itelka po anglijski twyrdi 4e e zawyr6ila diplomatrika ima 3 wis6i obrazowaniq kato pokazwa 2...twyrdi 4e znae ezikyt prefektno i nemski znaela ,a az q pitam za edna po slojna duma na angl i ne znae6e kakwo zna4i

Edin priqtel hodi s neq w Sofia land i tam toi i dal 6apkata si za 50 lw,za6toto tq go e pomolila da ne i se razwali pri4eskata ..otkydeto tq mu gubi 6apkata i ne 6te da mu dade i 40 lw,za6toto nqmala dostaty4no pari,a se razhojda nawyn w gsm Nokia 5510 i s razni drehi za po 100kinta i q wzima wseki den4erno bmw...

Na exkurziq edni priqteli mi razkaha,4e ot tqhnata staq se e 4ukala [sorry za izraza,ma ....] i te q gledali izlizali posred no6t a na taq i se wijdali 4asti ot tqloto ...

Na edna dryga exkurziq pyk ni zabrawi nqkolko sy6testwa


The power gives you a lot of responsibilities...


Тема Re: uchilishteto ..daskalite i celiia tormozнови [re: miss_kiss]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 06:10



da be... i na men mi se es l4uvalo oba4e gi praq na ni6to vsi4ki daskalki i ne gi ostavqm da mi se ka4at na glavata...
ako i tova ne pribqgvam do direktorkata... tq nali poznata na ba6ta mi... pyk i toi malko sponsor si pada taka 4e ni6to ne mogat da mi napraqt...
i vse pak posledno vreme me nervqt dosta ama sym go izmislil ve4e...
6te q spipam az taq po literatura v hranili6teto i 6te q stisna za gu6ata 6te i opra noja do buzata i 6te i kaja ako ne mi pi6e 3 ili 4 za kraq na sroka i godinata 4e nqma da q prejivee....
mdam
daskalite se upravlqvat s tvyrda ryka...
i pomnete edno osnovno pravilo
ako ti ne imse ka4i6 na glavata - te go pravqt...
tova si e borba za nadmo6tie vinagi :))



Тема сексуален тормоз имаше ли? [re: miss_kiss]  
Автор kenny mccormick (k from da block)
Публикувано11.01.03 19:55



от страна на червения мукаси към синьото турско и циганско малцинство?

So we sing badman wi nuh runaway
We will shot fassyhole wether night wether day


Тема питам сенови [re: mireto:)]  
Автор kenny mccormick (k from da block)
Публикувано11.01.03 19:58



кой ли турчин си е дал члена да му се упражняваш за устния по френски

So we sing badman wi nuh runaway
We will shot fassyhole wether night wether day


Тема ЧУКАЛА ЛИ СЕ Енови [re: Arwen]  
Автор kenny mccormick (k from da block)
Публикувано11.01.03 19:59



ами ти как си мислиш че се изкарва нокиа? с висши образувания ли.. глупости само с ТУРСКи чикии

So we sing badman wi nuh runaway
We will shot fassyhole wether night wether day



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.