Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 18.04.24 
Автомобили
   >> SAAB
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Za Viggen i malkoto istinski SAABeri!нови  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано04.11.03 19:24



Hora! Kvo praite be!? Stiaga me sarceto ot maka, 4e kluba na liubima moia marka e tolkova leko pose6taem! Viggen, Andy, BG_SAABer, SAABER samo vie li ste tuka be pi4ove?! Imam 4ustvoto 4e sam glas v pustinia! Tribva da sajivite kluba be hora! Da napravite malko zbirki! Dori i horata da ne sa s SAABi, vajnoto e vsi4ki da sa fenove na markata! Vijte kvo stava v Opel cluba! Mania! Vseki mesec si pravime sbirki! Sabirame se nai malko po 20 koli! A vedna6 v godinata imame nacionalna sbirka! Pieme bira i pilime gumi! Namravih me si dori stikeri!... A kakvi stikera sam vijdal za SAABi, LELE MALE!!! Varha!
Obra6tam se kam malkoto istinski fenove tuk s skromnoto, no postoiano prisastvie: pi4ove! Daite da izmislim ne6to! Daite predlojenia!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Za Viggen i malkoto istinski SAABeri!нови [re: GAlNER]  
Автор BG_SAABer (непознат )
Публикувано04.11.03 22:27



GAINER,
Много сам далече майна - Атланта. Не мога да фракна до София само за една неделя бате. Освен това намирам saabnet за доста по креативно място за чат отколкото тука. Ся сфинявай ма нешто не можем си паснем на темите бе майна. Нема кой да ми доде на приказката в BG. Разбери ся, кого да питам какав опит има с турбо ъпграде на 00' GARY FISHER Edition? Ми те дори в европа ги не нема камо ли в BG. Или пък да ми каже къф опит има с иридиеви свещи на NGK. Ся не варви майна не се сарди. На всичкото отгоре dir.bg ми идва нещо бавнияък та не мога го изтрая всеки ден, та влизам вече само по веднаж в седмицата.
Та така. Ша прощаваш разбираш ли...



Тема Re: дайте да дадеме!нови [re: BG_SAABer]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 12:26



то половината клубове са полуумрели, та камо ли тоя на СААБ...



Тема Re: =)) добро утро =)) събуди се! [re: GAlNER]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 18:58



Аз поне от една година предлагам, да направим нещо подобно, но май в БГ веб-пространство е напълно неосъществимо. Затова през цялото време съм при руснаците -- там е купона =))
Саабнет.ком --> трбява да е на английски, за какво ми е?! Излишно да се напрягам с преводите.
Освен с АNDY не се познавам с никой, имам познати които карат САБАБи, но те са само шофьори на МПС-та, те са извън списъка... /говоря за Варна/
Иначе трябва да видим: кой от къде, за мен не е проблем да отскоча за София за два дена за почивни дни да се съберем и да се запознаем =))
Хайде аз съм №1 =))
Кой е следващ?



Тема No 2нови [re: Viggen]  
Автор Andy™ (Keep Sabing !!!)
Публикувано12.11.03 23:48



Бива, бива !
I'm in !

[url]http://saab.search.bg

[/url]

Тема Re: Za Viggen i malkoto istinski SAABeri!нови [re: GAlNER]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано02.12.03 15:29



ми нищо не пречи да се събираме. кой откъде е?
аз съм във филибето



Тема При цялото ми уважение към тебе, BUT!!!нови [re: SAABER]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 17:14



от всичко това което си написал нищо не схванах...... сори!, на два пъти опитвах се да чета, стигам до средата и се отказвам....

Толково ли е сложно да се изтегли една програма за кирилизация, отиди на www.data.bg и намери, плз!

Успех по пътища



Тема Re: При цялото ми уважение към тебе, BUT!!!нови [re: Viggen]  
Автор SAABER (непознат )
Публикувано04.12.03 18:10



Pri men vsichko se chete tochno i iasno napisano na latinitza taka che da se chete na Bulgarski.I az Sorry.Problema ne e pri men a pri tvoite textivi nastroiki na Pc-to.Taka che ne vigdam za akkvo da hodia na san i na taam i ad instaliram nekakvi problemi ta da ti opraviam shrifta na tebe a ne na eme sled kato pri men vsichki si e nared.Dage tuka sum v edna Zala.Kudeto ne e nugno.....................Nali razbirash.Ne moga da pravia shrifta inache za da moge da chete tozi ot otsrestnata strana posle puk drug s moite nastroiki da ne moje i taka.na vseki kakto mu e izgodno i ugodno.Izpolzvam si az tzentralnite Textovi nastroiki i tova e.Bye I Uspeh.



Тема май не си схванал, при мен всичко се четенови [re: SAABER]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 11:30



обаче, да ти чета поемите на л-а-т-и-н-и-ц-а, е не за нормален човек, това ми беше забележка.
ПС-то ми настроено и проблеми няма с шрифтове или с каквото е.

Подчертавам още веднъж, че писането на латиница е най-обикновено неуважение към околните, а това че те мързи да изтеглиш една програмка /която ти наричаш - проблем/, е наистина твоят проблем.....

Нищо личо, но е доста сложно да четеш на някой един огромен абзац, без прекъсвания, нов ред и всяка втора дума да ти започва със загавна буква - не е приятно!



Тема Re: Za Viggen i malkoto istinski SAABeri! [re: SAABER]  
Автор BG_SAABer (непознат )
Публикувано06.12.03 18:31



Чета го тоз мейл от SAABER и ме хваща дебел срам че сам от Пловдив. Такава първенющина ми се струва прилична само на некоя персона на Чехов. Аз разбирам че парите или положението в работата може да напъпят крулца отзад малко така, ама аре стуга бе SAABER - ти чак граблива птица кръжиш на пространството и само дебнеш некой фен да накълвеш.
Ма виж кво, у нас на времето имаше една омразна мене ми тенденция - да се заплюват хората от село като прости и невъзпитани. Ама изглежда да е имало малко истина ше ти кажа. Щото Смирненски не в Пловдив майничка ами е разширение на с. Прослав. То затуй града не се разширява към вас ами селото се слива с вас. Та има нешто да се замислиш майна. Там като ви веят вихрушките дали не са ти отвели и нешто от човешките ти достойнства.
Та казваш ше ходиш на гурбет за 9-5? Добре ама пурво иде го купи, донеси го, регистрирай го па тогава пусни една снимка да те видя щто за пич си майна.
За сведение на купувачите - отзад седалката е 2/3 "канапе" а не е три места по отделно. Много малко коли имат три седалки по отделно майна. При вагоните с кожен салон средното место е малко мо добре оформено но не седалка!! При седаните с плюш средното место е още по зле - просто не съществува. Така че местатат за сядане са 2 (две) а не три. Средата е заделена за падащата конзола с подлакътник и държача за чаши. Просто седалката а малко по удобна отколкото на повечето европейски коли от този клас. Вече трета година си търкам задника по тех, па колко сам спал бедна ти е фантазията. Па да плюеш по бимерите е просто смешно - те са световен лидер и СААБ има кво да учи то тях.
И съм сигурен че ако отидеш на таз збирка ше обереш некое шамарче, нема начин майна, много си необуздан в устата. Аз бих те препоръчал нещичко - еби по редовно и ше се чувстваш по-уравновесен! ОК? Thanks.

BG_SAABer
99' 9-5 sedan
00' 9-5 very rare Gary Fisher edition
both tuned by www.chipcenter.cc




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.