Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 19.04.24 
Автомобили
   >> SAAB
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как да ги стигнем Хамериканците- ефтинки SAABчета  
АвторBG_SAABer (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 16:17



Нека да позавиждаме малко на тез Хамериканци. Просто без пари ги дават янките!!!
http://www.saabway.com/Inventory.aspx



Тема Re: Как да ги стигнем Хамериканците- ефтинки SAABчетанови [re: BG_SAABer]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 15:30



... М-да, някой е доста голям късметлия =)) Viggen за 15.000$ --- мечта!!!
С оглед на това колко са месечните заплати там и че на 99% всичко се дава на лизинг/месечни вноски --- ние можем само да си бършем лигите =))



Тема Re: Как да ги стигнем Хамериканците- ефтинки SAABчетанови [re: Viggen]  
АвторBG_SAABer (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 19:29



Радвам се че тука се пойяви оценка по вапроса. Щото много хора като им кайа че в BG ми се вижда скапичко и те ме гледат с лошо око. Ма то си е било истина разбираш ли...
Хайде уруууш на вноса от САЩ. До сега пилшки крилца, жито и сарвица, а сега вече и СААБ-чета. Кой ще пръв, туй е вапроса!



Тема Re: Как да ги стигнем Хамериканците- ефтинки SAABчетанови [re: BG_SAABer]  
Авторrat (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 21:48



Евтино е, щото имат голяма амортизация при SAAB-ите на старо. За три години цената пада под 50% от цената, на новата машина. Сравни го примерно с Acura и ще видиш че амортизацията там е по-малка.

Погледни новите машини и кажи пак дали са евтини...



Тема На плъхчето с либофнови [re: rat]  
АвторBG_SAABer (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 05:31



Ми точно така де. Шото са скапи на ново па ефитнки на старо само SAAB че копувам. Па ти ако караш Аcura много сори бате. Както се казва по нашенски - минал си се, пий една студена вода и стискай заби.
Па то тапотията на месната задоеканска паплач нема граници.
Да живеят хамериканците, та да има и за нас по нещичко...



Тема Re: На плъхчето с либофнови [re: BG_SAABer]  
Авторrat (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 08:47



'начи американците имат много кусури, ама за едно нямат равни - знаят кое колко пари струва. И SAAB се обезценяват щото поддръжката им става като на самолет след няколко годинки. Иначе си ми харесват щото имат нещо по така. Не са най-надеждните, ама и Jaguar не са, пък и те ми харесват

А за мен не се притеснявай. Аз нямам много пари та предпочитам да карам нови коли дето са в гаранция и да не им мисля сервиза.

Хайде карай си със здраве, не съм имал намерение да се заяждам де...



Тема Re: ефтинки SAABчетанови [re: BG_SAABer]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 15:22



то СААБ-четата са си по принцип евтини на старо... да не говориме за митото и докарването от щатите... особено (както са повечето) над 163кс...

Виж в мобиле.де, ще си намериш по-евтини...



Тема Eфффтинки викаш?нови [re: Teдo]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 19:25



и къде си видял на mobile.de модификация Viggen на цена 15500 умряли американски президенти?? Мнооого ми е интересно??
Такава "животинка" - няма!
В Европа средна цена на Viggen варира от 18.000 евро до 23.000 евро преобърни ги в долари и да си говорим...
За 12.000 евро /грубо го смятам в Европа ти няма да намериш тази модификация на 9-3, освен да не е блъснат/ Повярвай ми!
Най-ефтиния Viggen в момента се продава за 16700 евро и е на 110.000км /мисли колко е юркан/

Затова само можем да се раздаме на американците...

Попътен вятър!



Тема Re: извинявай, но...нови [re: Viggen]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 10:26



живееш в заблуда, ако твърдиш, че СААБ втора ръка не са по-евтини от конкуренцията им...
виж в мобиле.бг за какви пари има 9-3 и 9-5 1999г.... Извади от цената митото (по-точно ДДС-то и акциза) и пак ще си говориме...



Тема Re: извинявай, но...нови [re: Teдo]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 19:31



1) в заблуда аз не живея...
2) мобиле.БГ ---> сам си го гледай!, 24 забравени от бога таратайки ---> отивай и ги купувай. Повечето дори не могат да опишат колата си да не говорим за смотани фото....
3) 9-3 който е изложен е Дизел /аз дори за СААБ не го смятам/ - това не се брои. един единствен 9-5 ---> също не е показател. В Русия аз мога да ти намеря и за 10.000$ 9-5 /а акцизите и митата са още по-високи от БГ/
4) в треда по нагоре ставаше дума за 9-3 Viggen
а) за разнообразието на коли в САЩ
б) за месечни /лизингови/ вноски и за техен висок стандарт
5) нали ти ми даде съвет да посетя "клуб на Рено"? Благодаря, и в двете марки коли са 4-и букви, но предпочитам СААБ

попътен вятър...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.