Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 26.04.24 
Автомобили
   >> SAAB
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: я измеслете нещо по-ново! Това си го знаем!нови [re: BG_SAABer]  
Автор Andy™ (Keep Sabing !!!)
Публикувано27.09.03 19:14



Тук абсолютно съм съгласен с теб.
Аз също имам два Saab-а - и двата са 900 OG - седан 1982 г. и хетч. от 1992 г.
Уникални машини са !
Едната обаче и аз трябва да продам, и вече ми е мъчно




Тема Re: я измеслете нещо по-ново! Това си го знаем!нови [re: Andy™]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано27.09.03 21:23



da ne rabotish v SAAB?



Тема Re: я измеслете нещо по-ново! Това си го знаем!нови [re: deliveryman]  
АвторBG_SAABer (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 15:22



Не работя в SAAB. Ако бех в Швеция положително щех да намера начин да се уредя в SAAB, но уви не всички са помазани еднакво....



Тема Re: Не всички са на кирилица???нови [re: BG_SAABer]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 15:36



Случайно да си забелязал надпис "Kredor" и едно квадратче до него???

По темата:
Старите Сааб са уникални, но вече никоя фирма не си позволява това - дори Бентли минават на двигатели от БМВ! Не виждам никакъв проблем с това. Да не би новите двигатели на Опел да са лоши??? Караш 400-500 хиляди км и се разваля...
До офиса ми има един 9-3 с номер 9393... бял, много ме кефи, но като гледам вътре отзад ми се вижда тесничък (за габаритите си)...



Тема Re: Не всички са на кирилица???нови [re: Teдo]  
АвторBG_SAABer (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 15:40



Ма тойя 9-3 нов 900 ли е или е 2003' 9-3 Sport Sedan???



Тема Re: Тесничек?? =)) НЕ, само така си изглежда!нови [re: Teдo]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 23:49



В никакъв случай не е тесничек, 900 и 9-3 /освен 9-3 СС/ си напълно нормален, колко съм се возил място има за всички пътници. Вътре е много обемен, за багажник да не говорим =)) доста неща побира.

На външния вид например Toyota Yaris също е мъничка....аха до момента когато ще седнеш вътре, аз направо се изумих когато я гледам отвънка и после влизам вътре -- чак няколко пъти съм спирал колата, излизах и пак се качвах да се уверя.

А за 900 е външна измама че е толково тесен, нищо му няма - самолет си е самолет =))



Тема Re: SAAB E Nai-Velikata Kola Na Evropa!нови [re: ScoobyDoo]  
АвторBG_SAABer (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 04:05



Аве ScooobBy,
Ти каде точно бачкаш за Vishnu? A? Каде точно?

99' 9-5 & 00' вагон Гари Фишер



Тема Re: 2003' 9-3 Sport Sedanнови [re: BG_SAABer]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 21:05



Чисто нов!



Тема Re: Тесничек?? =)) НЕнови [re: Viggen]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 21:14



Зависи с какво го сравняваш...
Иначе за Яриса... Допреди година имах Пунто (97г си го купих от Вантотрейд) - признал съм го - вътре не е по-тясно от Лада, багажника също е удобен... (може да побере много по-едрогабаритни товари от този на Лада).

Правя това сравнение, защото мой приятел с Лада все викаше "това мъничкото кола ли е?"

Но да се върнем към 900 и 9-3 веднага преценявам една кола като видя положението на шофьорската седалка - ако отзад отляво е видимо по-тясно отколкото отдясно...
При широките коли, ако си сложиш толкова назад седалката, че отзад да е тясно, няма да стигаш волана и педалите... Примерно в Пасат или Омега...



Тема Re: Saaberнови [re: Teдo]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 23:50



Razbiram che si fan na Saab. I az haresvam tazi firma i naistina 16 klapanovite im dvigateli sa strahotni. No vzemi se navedi pod Saab 900 i sam shte se uverish ot kakvo e zadnia most - Opel Vectra. I na men ne mi e priatno da go kazha no e fakt. 3.0 dvigatelia nima ne e na Opel? A na Saab 9000 kupeto, koeto ima malka promiana v dizaina ot Giugiaro, e izcialo ot Lancia Thema, komplekt s prednoto okachvane. Razlikata e che themata otzad e na nezavisimo a Saab-a na cial most. A shto se otnasia do Lancia, tova e firma koiato ima mnogo poveche zaslugi v avtomobilostroeneto ot Saab. Fakta che vse oshte niama druga kola koiato da e 6 kraten svetoven rali shampion kato Delta integrale mislia che e dostatachen da ne ia obizhdame. I za koronata na shvedskoto avtomobilostroene koiato spomenavash - nima volvo e po losha firma i po malko uvazhavana?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.