Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 19.04.24 
Автомобили
   >> SAAB
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 900-88godinaнови  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 02:50



od men ima izostaven/pred edna morga/5vrat SAAB.vidimo kupeto e OK!ako na niakoi mu triabva nesto da drasne niakoi red!



Тема Re: 900-88godinaнови [re: 93cabrio]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 17:03



И какво ще правим с купето? :))
Да го нарежем на сувенири............ всеки Саабер да си вземе за спомен
........нищо лично............. :)))



Тема alo, komedianta??!!нови [re: Viggen]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 20:47



brato ti da ne si i ti ot komedianskia klub!
kvi gluposti redish?nali mnogo zovese da se deistva da se organizira!
hodi si gledai urocite!



Тема Re: alo, komedianta??!!нови [re: 93cabrio]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 13:53



1) Не съм ти брато!
2) Имало поне три смайлика (и надпис, че нищо лично)
3) Бях в много добро настроение и първото което ми хрумна, предложих каквво да правим с това купе. Предполагам че ня трябва да ти обеснявам, колко са "ценители" на 900 ОГ в България?! И ми е много, ама много е интерсно какво ще направиш с него???
4) Можеш да пишеш и на кирилица, няма да се разсърдя, обещавам...
5) За разлика от теб вече работя по въпроса относително организирането на "Клуб на Сааберите" (става дума за Варна). Само че засега съм сам и само няколко почители, кото и те не знаят какво и как го искат.
Ако си толково "отворен" хайде предложи някакъв план, идея, проект...

Успех!



Тема Re: 900-88godinaнови [re: 93cabrio]  
Автор Andy™ (Keep Saabing)
Публикувано13.10.02 02:10



къде мога да го видя ?




Тема Re: 900-88godinaнови [re: Andy™]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано13.10.02 05:10



kazi kakvo ti triabva az ste snimam casta i ako te udovletvoriava - vzemame bez pari.problema e ce ne u BGto no i tova si ima cakata!



Тема Re: 900-88godinaнови [re: 93cabrio]  
Автор Andy™ (Keep Saabing)
Публикувано15.10.02 11:06



Къде е това ?
Я като не си в БГ и имаш възможност .. провери дали мога да си намеря някъде здраво купе - 3 врати.
Става дума за 900 - естествено старото купе до 1993 г.




Тема Re: 900-88godinaнови [re: Andy™]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 14:03



znaci ot dve godini sam u belgia i da ne kazvam goliama duma ama pone oste 20!ta iz malkite gradceta okolo moiata kasta ima dosta morgi abace cialo kupe ne znam kak ste go transportirame/za namirane mislia ce niama da e trudno/




Тема не само по моргитенови [re: 93cabrio]  
Автор Andy™ (Keep Saabing)
Публикувано18.10.02 09:54



Ами провери тогава, за какви пари може да се намери добре поддържан 900, може и GM да бъде.
Намислил съм да си сменям колата скоро, и се оглеждам за подходящото возило, но още не съм решил с колко нули да бъде :-)
мисълтта ми е ... в Белгия за колко може да се купи добре поддържан СААБ 900, примерно 94-97 година, какви ще са разходите по доставка и т.н.
10Х предварително.




Тема Re: не само по моргите [re: Andy™]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 17:04



znaci izvadil sam ti dve obiavi ot vestnik"Vlan" analoga na Kurier5,deto horata sami si prodavat kolite:
1.saab 9000i,16v-1987 kozia,siv metal. 490evro.
2.saab 900 1994 2000 LPT/demek s krotkoto turbo/klimatik,sinia,180000km,leti janti,sas vazmoznost za pazarene na cenata 1990evro.
tezi sa ot poslednia broi ot vcera/18.10.2002./
i tuk s kolite problema e ce triabva da se deistva barzo ,zashtoto ima prekupvaci deto tova im e biznesa.moia saab e ot magazina i za sega sam kupuval ot obiava samo za priateli:na edinia mu namerihme kola ot edin moi sased/dokato oste ziveeh v samia bruksel/a na drugia ot nai golemia pazar v belgia-grad BOOM/predgradie na antverpen/.
dokarvaneto ima dva varianta:avtovoz ako e tvoi covek moze da padne i do 500leva i vtori na sobstven hod-v ednata posoka ako ia karas kato bial covek okiolo 600/700leva/2200km benzin+90/100lv hotel u slovenia na sredata na patia/
ako si seriozen na temata moga da ti pomogna-imam predostatacno svobodno vreme!ako u infoto ti ima e-maila mozem da deistvame ste ti pusna moia+gsm-a mi .uspehi!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.