Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 25.04.24 
Автомобили
   >> SAAB
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хайде, да се съберем всички СААБери  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 12:51



Много ми е интересно колко сме, истински почитатели на марката в БГ
(Аз съм от Варна), хайде да се организираме, да се видим да се срещнем, да се запознаем. В главатам ми отдаван витае подобна идея!!
Можем да се организираме за съвместни изяви (да направим фен-клуб, веб страница --- Знам, че вече ийма една на български: The Saab Way, да напечатем сувенири, фланелки и пр.)
В края на краища просто да се събираме и да си обменяме мнения, информация и пр.
SAAB FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Хайде, да се съберем всички СААБеринови [re: Viggen]  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 01:45



Dosta si ambiciozenZa tozi malqk klub, trudno 6te stane tova,koeto si namislilVse pak uspeh i dano se polu4i ne6to



Тема The Saab Wayнови [re: Fen]  
Автор Andy™ (Keep Saabing)
Публикувано10.10.02 10:19



Здрасти. Горещо подкрепям идеята ти, още повече, че тази идея се появи в главата ми преди доста време .. още преди да започна да правя "The Saab Way". за голямо съжаление не срещам голяма подкрепа и разбиране на родните фенове на марката. Иначе дори съм провел някои срещи, и доста хора са склонни да ме подкрепят. Примерно Годжи, който вече не кара СААБ, все пак е съгласен да се присъедини към клуба, доста от хората в музикалния бранш са запалени, и те ще ни помогнат. Това, че сме решили да правим нещо е добре, но трябва да се действа . ПРедлагам да се видим час по-скоро и да обсъдим нещата. само не знам как точно ще стане това във връзка със скорошният ми ангажимент, който е свързан със .... хайде, да не избързвам, ще го съобщя малко по-късно. да се надявам, че ще е за добро.




Тема Re: The Saab Wayнови [re: Andy™]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 14:20



Здрасти и от мен
Ами хайде, аз съм с двете си ръце съм "ЗА"!!!
Представител на СААБ във Варна много ми е близък, също е навит, има още няколко фена като мене и това е :((
Ама това не означава, че всичко трябва да се задръсти....
Просто ще започнем от популизирането на марката в БГ, после ако трябва ще подключим и "Грифин" ООД, стига са спали... (дорои нямат официален сайт)
Както съм казал, аз разполагам с огромен архив на статии, тенх. описание, фото, и пр. на СааБ (за 900NG, 900OG, 9000, 9-3, 9-5, Viggen), това може да се преведе от руски, не е чак толково сложно (единствено отнема доста време, поради техн. описание на нещата + аз за съжеление не съм техническа натура). но ако трябва ще бъда максимално полезен!! Дори преди няколко седмици получих оригинални буклети от Англия от "Hearesh Perfomance" (компания която се занимава с тютинг на Сааб)
1) Според мен трябва да се направи нов сайт или пък да се преработи твоя (не ми се сърди, но времето минава и той вече усторя) да се добавят различни спецификации по марката, по моделите, по години на производство, тех.описание на всеки модел (специфични черти за модела и пр.)
Аз мога да бъда полезен с изграждането на веб-сайта -- имам добър дизайнер, който ми прави сайтове за моята компания, и е много задължен на мене, ще го ползваме. Ще направим форум и гостева книга, FAQ, фотогалерия, полезни линкове в чужбина и др.
И най-важното сайта трябва да бъде на БЪЛГАРСКИ, писна ми да чета и да превеждам от чужди езици
2) Ще регистрираме Официално Клуба
3) Ще организираме срещи, походи, надбягвания, обмяна на информация и пр. и пр. (всичко разбира се ще сатне постепено, аз не съм вълшебник :)) С прости думи трябва да направим нещои като www.saabnet.ru
Имат си клуб, много як форум, аз всеки дан съм там...
4) Сигурен съм, ако ще го направим на ниво, Гриффин ООД сами ще дойдат при нас..... :))
5) Разбира се, това води до някакви финансови вложения (много е "интересен" апсект в цялата тази каша) В края на краища, щом го правят и другаде, защо и НИЕ да не го направим в БГ!!!!!!!!!!!!
Чакам предложения....



Тема 2 Viggenнови [re: Viggen]  
Автор Andy™ (Keep Saabing)
Публикувано13.10.02 01:59



Задръж така .. при мен нещата юридически коренно се промениха.
Не мога да кажа нищо повече .
Остави телефон, ще ти звънна.

... колкото до сайта ми ..
.. за съжаление последната година не съм пипал почти нищо, освен месечните календари, а сайта е на английски поради факта, че първоначално имах малко по-различна идея при създаването му.
както и да е ...


Редактирано от Andy™ на 13.10.02 02:03.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.