Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 01.05.24 
Автомобили
   >> SAAB
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема grozna kola li e SAAB  
Автор 93cabrio (korav)
Публикувано17.08.02 00:18



cudeh se zasto ne varvi kluba i sega razbrah-vidiah stari uzkazvania ot vidni experti.SAAb bili grozni,imitirali jeta...iskazvania koito me obarkaha:95 ot2002godina egati glupostite!!95 se pravi uvazaemi experti ot1998 zaedno s93.vsicki vodesti proizvoditeli priznavat unikalnata identicnost na vansnia vid na SAAB,kato posledno SEAT oficialno priznaha co sa vzaimstvali zadnicata na LEON ot 93.ne moga da vi nakaram da haresvate SAAB,a i ne tova e moiata cel.edna marka ciito nai evtin model v normalna EUROPA e25000euro ne se nuzdae ot reklama.95 e oficialno nai bezopasnata kola niakoga izprobvana.TOP GEAR magazin 1999godina!ta ako ne obicate SAAB ne si gubete vremeto v tozi klub.



Тема ex, 9-3нови [re: 93cabrio]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано17.08.02 01:30



pone dosega ne sam sreshtal nedobrojelateli v tozi club
kak se seti da izmislish temata???
verno, che SAAB si e mnogo specifichna i kato design, i kato engineer reshenia.
az lichno zapochnaah da e haresvam i otkrivam kolko hubavo razlichna e chak sled kazarmata
ot suma ti vreme se opitvam da sabera za edin 99 [shte spestia godinata, za da ne me hvaensh pak v krachka ], no vse oshte hodia pesha
ta taka, do skoro. useshtam razdvijvane v cluba i sigurno shte se chetem po-chesto.



Тема Re: grozna kola li e SAABнови [re: 93cabrio]  
Автор Divaneto (rosahvo)
Публикувано24.08.02 00:53



Ami kato pitash shte ti kaja chestno-grozna e kolata, ama e strahotna kato amshina-dvigatel, ustoichivost i t.n. Kato v jivota-da si vijdal stabilna blondinka?



Тема Re: grozna kola li e SAABнови [re: Divaneto]  
АвторSM (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 17:57



Ako me pita6 6te ti kaja,4e SAAB praviat ne samo zdravi no i mnogo krasivi koli.Na koito ne mu haresva tazi marka neka da ne pi6e gluposti.



Тема Re: grozna kola li e SAABнови [re: SM]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 11:08



evala pich!ot edna partia sme!



Тема Re: дали е са грозни СаБаБи??нови [re: SM]  
АвторViggen (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 12:14



Бих казал следното:
1) до кога ще се пише на латиница??!! Писна ми да се правя на Индиана Джоунс да се мъча да разчета кой какво е писал....
2) в цяла България има по моите дани около 300-350 коли (от които максимум са новите 50-70бр. т.е говоря за 9-5 и 9-3, последния се среща исключително рядко), останалите са 9000, 900NG и (много ми е интересно дали някой изобщо знае какво означават тези последните буквички) 900OG
Годишно в БГ се продават 10-17 коли на година!!! В Русия регионален дилър на марката за един месец продава по 10, 15 коли, отидете в Русия и попитайте - дали е грозен Сааб..... ще ви сритат на момента!!
3) СААБ постояно бъркат със Сеат, присъствал съм при ситуации когато се произнася СААПпппп :))) и пр.
4) Дали е грозна ---------->??? На вкус и цвет..... Всеки си има възгледи, предпочитания, вкусове, настроения които го характерезират всеки в конкретна ситуация!! АЗ ОБОЖАВАМ САБАБ!!!!!!!!!!!
Един от най-интересния бренд, който си се останал в Европа (разбира се с оглед на глобализация и намеса на GM, не влияе много добре на марката, но това е неизбежно)
Исключителна динамика!! Сигурност!! Комфорт и БЕЗОПАСТНОСТ!! на относителна приемлива цена (правя сравнителна характеристика MB, BMW, Audi, WV,)
С прости думи SAAB FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема ne s papkite tuk!нови [re: Viggen]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 02:19



1.ne se pravi na indi stoto i da iskas ne si jones!
2.ot kade da vzema kirilica kat sam na 22ookm ot BGto?
3.2.0t-ltp motora e 156konia a ne 150.
4.ne badi tolkova otvoren ce duha ot teb.




Тема Re: grozna kola li e SAABнови [re: 93cabrio]  
Авторsaab (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 16:54



Тези коли са супер.



Тема Re: grozna kola li e SAABнови [re: 93cabrio]  
Авторsaab (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 16:59



експертите са идиоти сааб ца наи-яките бега4ки.



Тема 93Cabrioнови [re: 93cabrio]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано22.02.06 20:45



Нещо не ми харесва тона ти! Явно единствения "отворен" тук си ти! Никой, никога в този клуб не е обиждал СААБ! Само факта, че някой е кликнал на линка, иде да покаже, че явно има адмирации към марката. Едва ли някой ще влиза в клуба с идея да се заяжда, защото тази специфична марка едва ли има врагове!
1. Къде точно живуркаш?! Ако нямаш кирилица, как четеш нашите постове?!
2. От къде да я намериш на 2200км ли? От тук, например:


Айде с здраве. Умната. И не се пени толкова, че номера като "неам кирилица, щото живеем извън БГ" не минават.

-+No Pain-No GAIN+-


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.