Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 06.05.24 
Автомобили
   >> SAAB
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема продавам...  
АвторCaбчo (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 00:54



Продавам СААБ - 9000 турбо 16 клапана1988 г. 140000 км. ц. 5500 лв.

Кожен салон , климатик, ел. огледала нови гуми ... абе трябва да се види.

за контакт: 048 983 190



Тема Re: продавам...нови [re: Caбчo]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 18:00



Какъв е произхода на колата? Имам предвид кога е внесен, колко е каран в България, колко собственици е имал и т.н. Колко е превъртян километража? нали се сещаш, че SAAB на такава възраст е просто неприлично да е на 140000 км. Какъв цвят е?



Тема Re: продавам...нови [re: фeн]  
Автор TPS (мухолап)
Публикувано24.01.02 09:05



Съгласен съм за километража, но нямам информация....аз я карам от 2 години.
Внесена е през 1991 г. Не знам колко собственици е сменила и от къде е внесена. Аз я взех от заложна къща преди 2 години и знам от тях, със сигурност, че колата е стояла на паркинг при тях - три години.
Стегнал съм я максимално...с нови гуми е. Миналата есен в сервиза в София направих преглед и подмених гарнитурите по капаците, обтегач и успокоител на ангренажната верига; тампоните на двигатела; заредих климатика; накладки и съединител; нова тапицерия на таван и врати и др.....абе направил съм необходимото за да е в час. На 30 декември ми счупиха стъклото на фара и мигача ...сега търся.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.