Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 25.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Май ще бия шута на NETWORX-са  
АвторPaзoчapoвaн (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 11:14



Това е от страницата на Нетуъркса:

"Промяна в ОУ на Networx-BG


Уважаеми Потребители,
Считано от 1.2.2009 клиенти, които ползват неограничен достъп нямат възможност да ползват пакети с отчитане на трафик. Ограничението е във връзка с модернизацията на системата на Networx-BG. Изключения ще могат да бъдат направени след подаване на писмена молба и ръчно активиране, което отнема от 1 до 4 часа. Промяната засяга изключително малка част от Потребители на Networx-BG, но за да бъдем коректни, Ви уведомяваме своевременно и се извиняваме за евентуално причинени неудобства.
Също така, напомняме Ви, че считано от 1.1.2009, Networx-BG не осъществява поддръжка на пакети с отчитане на трафик и не се задължава да доказва произхода на прекомерен Интернет-трафик!
Благодарим за разбирането!"

На фона на глобалната криза и непрекъснато падащите цени, алчността на някои е нечувана, а още повече когато алчността е оправдание за качество.
Някой може ли да ми препоръча коректен интернет доставчик в Русе?



Тема Re: Май ще бия шута на NETWORX-санови [re: Paзoчapoвaн]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано03.02.09 15:45



и кво? с какво се набутваш финансово при неползване на пакети на трафик?!

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Май ще бия шута на NETWORX-санови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторpaзoчapoвaн (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 16:13



Ъм толкова ли ти е трудно да разбереш?

Един път като минеш на неограничен повече няма връщане.

А аз просто си сърфирам и не ми трябва неограничен. Просто на 3-4 месеца си плащам ей тъй за развлечение и после пак си минавам на пакета от 1гига.
Просто е, дано го разбра.
Успех



Тема Re: Май ще бия шута на NETWORX-санови [re: paзoчapoвaн]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано03.02.09 17:59



не видях пари в сметката, която даваш! не съм им клиент и не им знам цените.

например: 1 G струва X лева, делиш го на 4 месеца и го сравняваш с 2-3 тарифи без трафик.

за протокола: домашния ми интернет е може би най-бавния в града.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Май ще бия шута на NETWORX-санови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторpaзoчapoвaн (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 19:46



Не можах да те разбера,

1 гиг е 10 лв на нетфрее,

най-евтиния неограничен е 20 лв и най-вероятно ще го увеличават защото са лакоми.
Ти на кой доставчик си?



Тема Re: Май ще бия шута на NETWORX-санови [re: paзoчapoвaн]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 20:18



Никой няма да ти увеличава неограничения от 20 лв. Разрови се и намери други доставчици, които предлагат услугата трафик - особено в чужбина. Това е по-скоро некоректно към абонатите. Именно затова го премахват. Те не купуват мегабайти, купуват канал. И трябва да ти продават канал. За 10 лв можеш да изтеглиш 1 ГБ, за 20 лв ако искаш изтегли целия свят. 1 ГБ вече е смешно количество информация в съвременните разбирания.



Тема Re: Май ще бия шута на NETWORX-санови [re: Pyceнeц]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 20:23



А, и между другото можеш да си подадеш молба! Така ще имаш възможност да ползваш така желаният от теб достъп на трафик.



Тема Re: Май ще бия шута на NETWORX-санови [re: paзoчapoвaн]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано03.02.09 20:33



ако 1 G ти стига за 3 месеца, вярно всяка неограничена ще ти излиза по-скъпо.

на работа съм към Спектър, средната неограничена тарифа. май най-евтината им беше 18 лева, но не знам да ли имат на трафик.

у нас съм към кабеларката (кейбълтел) - неограничен трафик, не знам каква скорост, но е мудно. освен това и компютърчето е доста древно и по-тежките сайтове тормозят процесора и харда.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Май ще бия шута на NETWORX-санови [re: Pyceнeц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано03.02.09 20:37



1 GB може и да е смешно, но като не му трябва защо да плаща за повече?! съмнявам се, че и у нас на домашния достигаме 1 GB за месец. ако хлапето не играеше на флашчетата из "дечица точка ком" щях да бъда сигурен.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Май ще бия шута на NETWORX-санови [re: Paзoчapoвaн]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано03.02.09 22:00



И къде точно се чувстваш прекаран? Точно на фона на непрекъснато падащите цени е безсмислено да ти продават трафик на пакети. И все пак може да преминаваш от неограничен на пакет и обратно, но след като изчакаш да ти го активират ръчно (тоест да се занимава сравнително високоплатен персонал с твоите капризи).
Опитват се да преминат само към неограничени планове, което е нормалното в днешно време. Кое точно е некоректното в отношението им?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.