Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 25.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Я кажете за КейбълТел  
АвторПeпинo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 09:00



В момента има много примамлива промоция - абонираш се за пакет и получаваш веднага подарък тел. апарат. Цените са ниски, още повече, че се запазиха след вдигането на цената на телевизията. Ползвате ли и имате ли забележки? Как са цените на телефонията в сравнение с БТК?



Тема Re: Я кажете за КейбълТелнови [re: Пeпинo]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано23.11.05 09:24



имам подръка тройна услуга на кейбълтел. бива като за най-ниската тарифа. не пуснах по-висока, понеже не ги знаех дали ще се окажат мизерници. за качеството на сигнала на телевизията - не знам. телевизора ми е възстаричък и толкова може клетия. по стационарен телефон говоря много рядко и засега се вмествам в предплатените разговори за 10 лева. за сравнение - за предния месец имам 0,00 лева (НУЛА лева и НУЛА стотинки) изходящи разговори през БТК.

лошото е, че ако ти спре тока им спира и телефона, защото няма захранване за устройството. ако ти се дават пари за UPS може би ще избегнеш това.




Тема Re: Я кажете за КейбълТелнови [re: Пeпинo]  
Авторtsveti7 (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 15:28



Получаваш това, за което плащаш. Интернетът е бавничък, но пък евтин за неограничен достъп, цените на телефонията са на кантар спрямо БТК, по-дълги разговори с БТК излизат скъпо, международните са по-изгодни.



Тема Re: Я кажете за КейбълТелнови [re: Пeпинo]  
АвторCable (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 12:24



От осем месеца сме на Кейбъл триплей. За това време е спирал не повече от два-три пъти. Скоростта е задоволителна. На работа е БТК и доста често е по-зле от Кейбъл-а. Телефонът също работи без проблеми. Понякога се налага да рестартирам модема /веднъж седмично/. Телефонът на БТК е в режим приемане и от него не се обаждаме никъде. Без ограничаване на разговорите потреблението падна от 40-50 лв. към БТК преди на 15 лв. към кабела сега. Ефекта идва от градските разговори. Кейбълтел ги засича 30 сек. минимално и при цена 6 ст. на минута един кратък разговор към БТК телефон излиза 3 ст. срещу минимум 12 или нещо такова на БТК.

Кабелната е като останалите. Сравнявам я с Делта, която прекратихме с молба, а вече осем месеца продължавам да я приемам в другата стая.



Тема Re: Я кажете за КейбълТелнови [re: Cable]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.12.05 18:34



рестартирането на модема и прекъсването ми се случваше през първите месец-месец и половина. от тогава насам наскоро се случи веднъж да няма нищо - ни каблена, ни интернет, обаче няма откъде да знам дали некои шибан съсед се включва нелегално или проблема е от кейбълтел.



Тема Re: Я кажете за КейбълТелнови [re: Пeпинo]  
Автор3лaтиcтия (Нерегистриран)
Публикувано05.01.09 14:37



Интересува ме всичко свързано с работата на Кейбълтел.



Тема Re: Я кажете за КейбълТелнови [re: 3лaтиcтия]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано05.01.09 22:05



И мен.



Тема Re: Я кажете за КейбълТелнови [re: Пeпинo]  
АвторУУУУ (Нерегистриран)
Публикувано06.01.09 17:29



Ако са същите от преди две години - зае-и ги.
Мудни, овъртащи, неспазващи ангажиаментите си...
Тия сега и да ми дават пари няма да им стана клиент. Всъщност патилата си с тях съм разказвал поне на три-четири места, дори в този клуб...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.