Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 25.04.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Тема Имате ли снимки от Русе?  
Автор ДЖAЯ (непознат)
Публикувано24.02.05 11:18



Привет!
Обръщам се към всички, които обичат да пътуват и да снимат това, което им харесва. Работя в Българска енциклопедия. Тъй като командировка из страната, с цел събиране на материали не се очертава, искам да помоля всички, които имат снимки от България, а и от света и имат желание- да ми си изпратят в писмо. Снимките ще бъдат използвани като илюстративен материал към статиите на подготвяните от нас енциклопедии. Направеното от вас ще е жест на добра воля и ще считам, че разрешавате снимките да бъдат използвани в нашето издание. За жалост, не разполагам с възможност за плащане, но разбира се и никого не карам насила. Не използваме снимки от Интернет, въпреки че има богата база, именно поради този факт-авторски права. Мисля, че има възможност да бъдат изписани имената на авторите на снимките.
Ако има ентусиасти, снимали Русе-това е личният ми e-mail: voodooros@mail.bg Снимки може да оставяте и във форума, следя го.
Физическият адрес: гр. София Научно-информационен център "Българска енциклопедия" ул."Академик Георги Бончев" блок 4 за Росица Тодорова
Нека заедно направим нещо хубаво и да покажем колко красива е България.
Вижте повече за нас:


http://www.encyclopedia.bg/index.jsp



Тема Re: Имате ли снимки от Русе?нови [re: ДЖAЯ]  
Авторpyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 12:05



Уважаема Джая, има един сайт дабълю.дабълю.дабълю/пбиес/ком Надявам се ,че ще се ориентирате.Нещо ми зацикли и не мога да напиша адреса на латиница. Вътре в скобите са 5 букви.на латиница те са:П;другата Б;другата А;другата-С: другата Е Драснете дали сте го намерили.Там ще намерите десетки хиляди снимки от целия свят по страни,тематика,разл.модели цифрови фотоапарати и т.н. Има доста и от България. Потърсете по страни по автори,по градове,по държави.



Тема Re: Имате ли снимки от Русе?нови [re: pyceнeц]  
АвторCтeфaн H. (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 12:15



Аз съм русенецът,и досаждам отново.Току що проверих и видях, че има снимки от Русе. Според мен/аз съм лаик във фотографията/ са много добри. Отворете страни и кликнете в/у бълг.знаме и след това ще намерите разл.снимки от различни места.Кликнете в/у единствената снимка от Русе, автор Никола Груев и ще ви се отворят може би десетки фотографии от Русе. Понеже живея тук в Русе ,останах изненадан как тези неща съм виждал толкова много пъти и не съм ги забелязъл колко са красиви. Успех желая.



Тема Re: Имате ли снимки от Русе?нови [re: pyceнeц]  
Автор ДЖAЯ (новак)
Публикувано24.02.05 12:53



Уважаеми господин Русенец:),
Благодаря за информацията, ще разгледам обезателно снимките от там. Идеята е, че не мога да ги сваля, без да съм получила предварителното мнение на авторите им. Вече сме имали подобен проблем. На въпросният г-н Груев, който е споменат в долния постинг, съм пратила мейл със запитване преди няколко дни. Това трябва да направя и с другите автори, което е широка възможност.
Благодаря Ви отново за полезната връзка.



Тема Re: Имате ли снимки от Русе?нови [re: ДЖAЯ]  
Авторcтeфaн н (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 18:14



Джаяотново привет от Русе. Пробвай това http://www.pbase.com/ruse Автора е Сребрин Ватралов. Аз направих опит и току що "смъкнах" Операта Дано дфа ти харесат и Успех Драсни,ако стане позитивен опит.



Тема Отг: Имате ли снимки от Русе?нови [re: ДЖAЯ]  
Автор тok (инж.)
Публикувано26.02.05 21:20



Здравейте!

В темата, която е най-отгоре ("Добре дошли във форума на RuseInfo.net"), в едно от мненията се намира следната връзка:



Това са едни от най-добрите снимки на Русе, които съм виждал. Те са от личния архив на човек, който се представя в онзи форум като "Наум".

Снимките от Русе са на няколко страници в темата, а после има и снимки от Прага.

Сигурен съм, че фотографиите ще ви харесат. Питайте въпросния "Наум" дали можете да ги ползвате.
_____________
Цветан Тиханов



Тема Re: Отг: Имате ли снимки от Русе?нови [re: тok]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 00:12



Невероятно красиви снимки - харесах си 3

Дано хората които са ги снимали - Анонимен и Наум нямат нищо против да ги сложим в сайта на България !

адреса ми е zabgline@abv.bg



Тема Отг: Отг: Имате ли снимки от Русе?нови [re: нoв]  
Автор тok (инж.)
Публикувано16.03.05 08:12



Здравей!

Няма как да не ти харесат.
Мисля, че почти всички са на Наум, а понякога ги е качвал без да се "логне" и затова виждаш Анонимен.
В детайлите му има достатъчно контактна информация, така че не забравяй да искаш неговото разрешение преди да правиш каквото и да е...

Поздрави!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.