Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 20.04.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Любимото ви и най-гадно мястонови  
Автор Florian ()
Публикувано08.11.03 19:49



Темата е назаем от клуб София.
Та, така, кое е лбимото ви място в Русе и кое ви е най-неприятно? Защо? Ако има достатъчно мнения, можем да си направим класация .

Аз имам много любими места. Може би вечерният площад Свобода (пред осветения съд и Часовника). Пък и пред Общината, с цялата градина около паметника... Лятото ми харесва големия парк (морската ни градина според варненците :))). Уф, не знам, май много места станаха .
А пък за гадни места не се сещам. Всички места ми навяват хубави спомени. Може би гадно е единствено около Търговията - голяма мизерия... Не знам - ако не се сетя - пак ще пиша.



Тема Re: Любимото ви и най-гадно мястонови [re: Florian]  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано09.11.03 03:37



Площад Свобода - въобще централната час, младежкия парк, кея, Борисова, текето, телевизионата кула ...

Гадни места по-малко се сещам, може би Чародейка - юг, промишлените райони - което си е нормално, защото не са за разходки.



Тема Е,нови [re: vivanov]  
Автор Florian ()
Публикувано09.11.03 09:22



промишлените райони се изключват сега - там нито живее някой, нито се разхождат хора. Все едно софиянци да кажат, че Кремиковци не им харесва :)
Пък в Чародейка-юг не съм ходил май. Това не е ли квартала зад Гробището?



Тема Re: Любимото ви и най-гадно мястонови [re: Florian]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 13:31



Аз обичам да се разхождам пред НДК. Хе-хе! Виж сега, за Търговията само мога да ти кажа, че там само като вървя и се цапам, а ако завали...може и някоя локва да обереш...с две думи минавай от там само с гадните си дрехи. Знам го от опит, защото там се намира второто ми работно място, ако все пак се добера чист, то кучетата от радост ми се хвърлят с калните си лапи. С две думи отърване няма.



Тема Re: Любимото ви и най-гадно мястонови [re: pesho]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 16:41



Александровска не ми харесва за разходки защото е прекалено пълна с народ, простотия и т.н ... Предпочитам да се разхождам из малките улички в южната част на центъра, около Борисова, улицата към речна гара и кея. Около пантеона също са го направили доста добре изглеждащо.

Противни места са ми панелните квартали. Добре че ги нямаме толкова колкото в разни измислени градове. Старата архитектура на града определено ми допада - в България да има максимум 2-3 града които могат да се похвалят с нещп подобно.

А вечерта по центъра също си е доста приятно за разходки - няма толкова хора, всичко е осветено и сравнително чисто.

Като гадно място хммм не знам - като изключим индустриалните зони някои южни квартали са доста неприятни брррррр



Тема Re: Любимото ви и най-гадно мястонови [re: gat3way]  
АвторTAфpиkaнckи (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 00:17



Знаете ли, че на сградата до книжарницата при Хепито (май беше Георги Кирков, сега я събориха) имало часовник?! Видях го без да искам, ама наистина, за да го огледаш, трябва да си счупиш врата, щото улицата е много тясна.
Аре да направим списък начасовниците в града. Има и на общината, на старата нова сграза на ДЗИ (сега на РЗОК), ама той е най-смотаният... и не се сещам повече.



Тема Ако говорим за часовници...нови [re: TAфpиkaнckи]  
Автор Florian ()
Публикувано13.11.03 11:33



Няма ли на двете гари часовници - би трябвало да има. Гари са все пак. И аз не се сещам за други.



Тема Re: Ако говорим за часовници...нови [re: Florian]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 12:06



Да, на гарите има часовници. Има и над входа на Окръжна библиотека.



Тема Re: Ако говорим за часовници...нови [re: Eли]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 12:30



chasovnik ima i na edno priqtno-absurdno mqsto
diagonalno na r-t stypaloto (bivsha malina)
a da vidim nqkoj zabelqzal li go e :-))))

... не можело! ...
прекрасна - ужасна - се тая!резултатът е съсипващ!



Тема Re: Любимото ви и най-гадно мястонови [re: Florian]  
Автор rusenetz (непознат )
Публикувано15.11.03 13:47



Mislq 4e 4arodeika e ujasno gadna osobeno s tiq tu4ni livadki




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.