Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 29.09.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема BEZ DUMI  
Автор yavor_andreev (непознат )
Публикувано04.11.03 22:14



Един 33 годишен русенец призовава всички по млади останали русеннци да си вземат куфарите и да се изнесат в Турция или Румъния.Не се заблуждавайте млади русенци че в този град се е променило нещо в последните 12 години.Само вижте квотата на общинските съветници на БСП и БКП и ще ви стане ясно кой върти геврека в този най голям и най смешен Дунавски град.Така е защото по избори ходят само пенсиите и си избират за управници същите мутри които управляваха града и по Тошово време.Вижте само как кметицата със замах оправи пътищата щото идат избори и пенсиите пак ще гласуват за нея .Не знам само как ще връща заема дед го взе госпожа съдйката сигурно ще бръкне пак вджобовете на малкото останали и заблудени работещи ,,млади "русенци.Както е казано,, пари нема действай" ей къдей Румъния ей къдей Турция.
Почти никаква. Огледай те се бе хора, живеем в призрачен град. Всичко е мъртво. Преди се гордеех, че съм русенец - сега ме е срам ! В другите градове сме известни, като беден град с голяма безработица. Но за какво да говорим... Спомнете си само, че преди няколко месеца ни пуснаха уличното осветление ( та да се видиме що за стока сме...) Е млади русенци : Успех в безнадеждното начинание да си намерите работа в този град. И НЕЗАБРАВЯЙТЕ ДА СЕ ГОРДЕЕТЕ, ЧЕ СТЕ ОТ РУСЕ !



Тема Re: BEZ DUMIнови [re: yavor_andreev]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 22:26



Ей сега избягах ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХА

Тва шизоидните типове са опасна работа като добият гласност



Тема Re: BEZ DUMIнови [re: yavor_andreev]  
Автор ellis (velvet)
Публикувано04.11.03 22:31



Хайде на добър път!Сложи си и вазелинчето в куфара и ако може замини с еднопосочен билет!Успех!



Тема Re: BEZ DUMIнови [re: yavor_andreev]  
Авторkoмeнтap (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 23:19



И какво му е на съвета...по-голямата част е на СДС и професионалистите какви комунисти бълнуваш? А що се отнася до това че не си си намерил работа си е твой проблем - защо трябва нас да занимаваш???

Бягай си в Румъния ако щеш в Албания твой си проблем...мене Русе си ми харесва а и мисля че е достатъчно перспективен град...а и след 2007 заедно с Гюргево ставаме колкото Варна...какъв е смисъла да бягам особено ако съм млад русенец???



Тема Re: BEZ DUMIнови [re: koмeнтap]  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано05.11.03 01:17



Това пак е копиран коментар!!!!!! Някой прави тука саботаж.

Точно сега в Русе започват някои неща да се оправят които бяха закъсали към края на 90-те и мисля че има достатачно перспективи за когото и да е, само воля да имаш и ще успееш да се реализираш в нашия град без да бягаш.



Тема С малко думинови [re: yavor_andreev]  
Автор Florian ()
Публикувано05.11.03 01:24



Защо така, бе, човек?
Комунистите тоя път не управляват!
Объркан съм - защо Румъния, защо Турция?! Кажи - няма да ти се подигравам - сигурно имаш нещо предвид. Уважавам ти годинките и те питам най-човешки - защо точно Ро и Тр?
Стига бе - ами Албания, Косово, Македония, Босна.... Защо не там?! Объркал си.... Тука един вече се възхищаваше на строителите ни в Испания, ама чак Турция и Румъния... Ти си екстремист. Ми да беше казал Германия и Франция поне - тогава щях да се заям нещо с тебе, ама ти ме хвърли в ШАШ! Е, ще ми кажеш ли?
Аз в Румъния по-малко от президент няма да работя, а в Турция бих станал султан, ако възстановят монархията



Тема Re: BEZ DUMIнови [re: vivanov]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 16:30



Be da vari v Rumania 4oveka be, da go izqdat ciganite. Ebati ciganskata darjava deto e Romania. А, като иска да ходи да го ебат в Турция. Не видяхте ли българските талибани дето се връщаха да гласуват за ДПС. Какъв ЕС с такива талибани. Афганистан!



Тема Re: BEZ DUMIнови [re: yavor_andreev]  
АвторTAfricanski (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 20:24



Абе човек. То че не е като в САЩ, не е, ама да ме пращаш в Румъния?! С к'во те са по-добри от нас (освен външната политика )? Sorry, ама престанете с тия провокации вече!



Тема Re: BEZ DUMIнови [re: TAfricanski]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 20:33



Ама стига сте се връзвали на старозагорското селско комплексарче...плоски са му провокациите...ако показваше малко повече познание за Русе разбирам ама...откъде тази злоба в пустите заралии да се неначудиш...

Аз лично се чувствам много повлиян от тези глупости...още утре напускам града и ще кажа и на моите приятели да го направят та току виж зарата станали пети хе-хехе-хехе-хе-хе

Трябва да му се признае че има някакъв талант...на пръв поглед нещата изглеждат много добре изпипани...



Тема Re: BEZ DUMIнови [re: yavor_andreev]  
АвторSvetleto (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 03:40



Kakvo vi stava...ne vijdate li, che chovekyt se e izkazal obrazno...nqma znachenie kakva e posokata....gradyt naistina opustqva vse poveche....az sym na 22 godini i ne vijdam perspektiva v toq grad. Tova ne oznachava da se iznasqme v chujbina, no sys sigurnost bih se zamislila za gradove kato Plovdiv, Sofiq ili Burgas nai-malko.
Ne sym rodom ot Ruse, no veche 15 godini jiveq tuk i taka i ne mojah da svikna s typiq selski mantalitet na povecheto rusenci. Ne iskam da zasqgam nikogo (estestveno e da ima izkliucheniq), no tova e edna ot osnovnite prichinie gradyt da zapada vse poveche i poveche.....ne mi se produljava po-natatyk, che zvucha mnogo pesimistichno, no vypreki vsichko stiskam palci za po-dobro bydeshte




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.