Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 25.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Що за полиция имаме???  
Автор FUN-GSM (новак)
Публикувано05.09.03 20:15



Незнам дали някой е забелязал, че от един месец група цигани живее на тротоара пред т.нар Първо РПУ - Русе!!! Аз нямам коментар, просто незнам какво да кажа вече......



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: FUN-GSM]  
АвторCъceд (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 14:00



Какво да кажа ... същите цигани живяха с години на 5 метра от 1-во РУ на МВР в една изтърбушена сграда. Сега да ги изгонили от там. Сигурно ще я сабарят или тя сама ще си падне...



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: Cъceд]  
Автор FUN-GSM ()
Публикувано12.09.03 18:52



xexexe i az sym taka kato tebe sysed...
ama teq cigani deto ostanaha 2-3ma mai nqmat namerenie da si trygwat!!basi i twa pred o4ite na policiata....a be nqmam dumi za t.nar policia



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: FUN-GSM]  
Автор gat3way (UndergroundLoop)
Публикувано13.09.03 14:54



Предлагам да основем Скинхедс групичка и да решим проблема...щом държавата не може да го направи нека поемем нещата в наши ръце!


СМЪРТ НА МАНГАЛИТЕ!!!!

In House Music Veritas ;PPPPP


Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: FUN-GSM]  
Автор пeшexoдeн (турист)
Публикувано15.09.03 18:06



Честно казано, настаняването въобще не е работа на полицията. Ако циганите ви дразнят отнесете въпроса към жилфонд или към кмета например - сега предстоят избори и никой не би желал да се шумоли, че в град като Русе има хора (каквито и да са те), които живеят на улицата.
А това за скинхедс и "смърт на мангалите"- не е смешно, дори на шега . По-скоро звучи малко детински (умишлено няма да споменавам пуберски).
Иначе - и аз съм съсед...



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: пeшexoдeн]  
Автор FUN-GSM ()
Публикувано15.09.03 18:20



ами кой според тебе трябва да събира бездомниците, защото аз мисля че тези се явяват точно такива след като нямат къща и кой отгиваря за обществения ред и не е ли нарушение на обществения ред това? да стоиш 1 месец на тротоара под носа на полицията?поне за мене първо полицаите трябва да вземат някакви мерки......



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: FUN-GSM]  
Автор TpakTopuc (непознат )
Публикувано16.09.03 22:17



a te sutrin kam 7:05-7:10 tam li sa? 4e mai ne sam gi vijdal a uj minavam vseki den ottam za pyt kam rabota



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: TpakTopuc]  
Автор FUN-GSM ()
Публикувано16.09.03 23:28



хехехе незнам аз по тва време обикновено спя
ама ги питах и казаха че чакали настаняване ама докъто дачакат стана доста студено вече......



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: FUN-GSM]  
Автор TpakTopuc (непознат )
Публикувано17.09.03 21:56



da e , neska kato minah s kolata kam 18:00 po ulicata otstrani na 1 RPU i im vidqh bagaja , ama samite mangali vse oshte ne sam gi vijdal :(



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: FUN-GSM]  
Автор T@mally M@ak (sladurana)
Публикувано19.09.03 13:04



..............izob6to ne se u4udvam,az sy6to sam se zblyskvala s bezdeistvieto na policiata,i stignax do izvoda,4e ot tqx polza nikakva..........izob6to ne mislq ako mi se naloji da se obry6tam kam tqx, a smqtam da se spravqm li4no s problema.........

Ще умреш само веднъж,но завинаги!


Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: FUN-GSM]  
Авторdoktora (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 13:14



abe 6te seupravime edin den ama koga 6te e ne znam



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: пeшexoдeн]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 13:27



я ме светни какви избори има???



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: FUN-GSM]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 13:29



Снимай циганите и ги сложи на сайта, хората ако искат да си пращат цигани на джиесемите.Ко, оригинално е, ако искаш да си направиш майтап с някого! Единия циганин го искал Боби Робсън, знаеш ли? Че нямал играчи....хахахааа



Тема Re: Що за полиция имаме???нови [re: TpakTopuc]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 13:33



Някои болни и платени мозъци в държавата биха ви обвинили в липса на етническа толерантност, и не им викайте цигани, а роми. Ебати държавата, от векове им викаме цигани, а сега някаква глупост - роми, по съм съгласен да им викаме румъни:))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.