Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 18.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Радиатанови  
Автор Dak (playboy)
Публикувано27.06.01 04:59



Някой слуша ли радио или сме само на телевизия?



Тема Re: Радиатанови [re: Dak]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано28.06.01 01:08



Мда - по пътя от Русе до някъде си



Тема Re: Радиатанови [re: Dak]  
Автор aleks_78 (без смисъл...)
Публикувано28.06.01 18:05



аз се кефя на Темпо!!!! ама рядко съм си в Русе...
иначе се радвам, че вече ще се слуша и Дарик - яко радио сте!



Тема Re: Радиатанови [re: aleks_78]  
Автор ivelin ()
Публикувано03.07.01 13:55



AZ puk si haressvam Pristis,no i ostanalite ne sa losi



Тема Re: Радиатанови [re: aleks_78]  
Автор Paлицa (новак)
Публикувано10.07.01 15:08



И аз съм така...
Много ми харесваше, когато по "Пристис" казваха, че са най-доброто радио от Карпатите до Стара планина, а "Темпо" ги пунтираха - от Халите до Кооперативния пазар . Ама това беше отдавна.



Тема Re: Радиатанови [re: Paлицa]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 16:45



Ами , да ви кажа искренно - наистина , че 2 бяха русенските радиа , които си струваха - Темпо и Пристис , но сега май никой не слуша нищо - освен инцидентно . Пристис имаха страхотни игри и нощнти блокове преди много време . Сега са толкова лигави , че чак не се траят ! Темпо можеха да те накарат да се смееш със сълзи . Сега имам чувството че вземат само малоумни да работят. Дарик са си сдухани по дефиниция . Сал в един Шлагер ми е надеждата сега .



Тема Re: Радиатанови [re: Dak]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 08:40



Колко радиа може да уловят в този западащ град?

АЗ знам за:
104 - Дарик стари песни и посредствени новини

100,5 - Пристис - отдавна не го слушам, но говорят много глупости - не им се сърдя - заплатите им са малки

105,8 - Темпо - Деведжиев на моменти изпростява - разказването на мръсни вицове в обеден блок говори, че е със седем години по-млад.103 - Хоризонт - става за новини

90,5 - Шлагер радио - няма тъпа говорителка, която да досажда - само шлагери

103,6 - Радио + или нещо подобно - лош сигнал

97 - Абсолют - само чужди песни, това е добре за фон

97,4 БГ радио - само българска музика - това звучи като предупреждение - въртят едни и същи песни (за червена лимонада, която носиш ти)

107,9 - това трябва да е радио експрес - лови се с шум.

Има ли още някое радио?



Тема Re: Май това са всичкинови [re: ***]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 17:05



Ами като че това са всички радиа . Чува се че се очаква ИНФОРАДИО и КОНТАКТ да започнат да излъчват в Русе , но кога - никой не знае .
Жалкото е , че не останаха русенски радиа които да си струват , а Русе заслужава собствена "радиоидентичност".
Най доброто решение е сегашните станциики , които кретат да фалират и на тяхно място да дойде някой който има понятие как се прави радио , но е малко вероятно . Още дълго ще ни тормозят неграмотни водещи , зле подбрана и некачествена музика и от тъпи по тъпи реклами /Пристис и Темпо са фаворити в това отношение - за съжаление/.



Тема Re: Май това са всичкинови [re: none]  
Авторfifla (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 22:35



Az puk se kefia na Pristis :))) i muzikata im e gotina i imat gotini igri .
Tempo mai sa za po golemite . drugite ne sum gi 4uvala daje :)))



Тема Re: Май това са всичкинови [re: fifla]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 16:03



fifla , ми те Пристис май са фалирали ;)))
Това е съвсем сериозно - чува се , че радиото се продава .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.