Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 21.05.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: Number 96]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано18.11.12 14:56



Евала, много хубав коментар.

Чета тука за някакви бунтари и недоумявам.Кои са тези бунтари -доколкото разбрах това били Николай ,онзи братът на волейболиста и Фънки.И срещу какво се бунтуват-срещу Къци?Срещу Къци който е 1,60 ,който не им отвръща и е сам и всички го плюят-ебаси бунта.Къци бил смешен и смотан -ок ,ама си спомням като беше Невада,че улиците оставаха пусти и че тогава Къци демонстрираше супер бързи и остроумни реакции.Бунт е нещо отвъд човешката природа,стремеж към по-добро,а това си е чисто и просто един стаден инстинкт-групата,която отблъсква и е жестока към различните-това не е бунт а стадо,а още по-жалко е че това са мъже на по 50 г.Смешникът/Бунтарят Фънки само зяпа като овчар 2 месеца по Къци ,а в същото време не смея да гъкне,когато там бе силиконената Памела ,а когато Багата се напи Фънки си изнесе телесата на безопасно разстояние,и Люси Дяковска трябваше да спира неадекватен мъжага два пъти колкото нея.Според мен определението бунтар може да се даде само за Люси защото в нея има живец и характер,а не за тези лекета които насядали около масата по цял ден само клюмаха над пиячката и фъфлейки разнищваха слабостите на Къци.Ако са бутари защо един не събра смелост и да каже-постъпката на Багата беше малоумна и мутренска,нали се бунтуваме,ама нищо такова-случвало се :),ах душици.А онзи братът на волейболиста е такъв комплексар,че просто съм потресен до колко може комплексите на един човек да бъдат явни и той да не се усеща."Фънкар-ът" пък ако му дадат две торби с бутилки минерална вода,един потник и го пуснат в линия 67 ще си е баш класически чичак -мазен,нахален и разплут.Така и не разбрах с тези английски обръщения "ок ,мен" на тарикат от Бронкс ли трябва да прилича или просто искаше да създаде впечатление че владее английски.Абе въобще страшен бунт вдигнаха,страшна работа,да ни е честита българи новата револчюция,да живей ,само че по училищата няма камери и утре по-силните като понабият най-слабия,защото е "куул" това също ли е бунт.

The cake is a lie!


Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: Sandino]  
Автор Number 96 (Сериал №1)
Публикувано18.11.12 15:13



ХАХАХА
ЕВАЛАТА!

Известен Блогър:Има неща, които се купуват с пари. За всичко останало има фотосинтеза



Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: Number 96]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано19.11.12 11:59



Алоу, я по-полечка с русите, че ще си дърпаме плитките


То и аз не харесвам руси, ама все пак трябва да защитавам собствената си чест



Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: nerra]  
Автор Number 96 (Сериал №1)
Публикувано19.11.12 17:52



ако ще си дърпаме плитките аз съм спокоен !



въпроси на вкус бе, но аз наистина не познавам много хора които се прехласват по руси. при все че майка ми е руса :)))

Известен Блогър:Има неща, които се купуват с пари. За всичко останало има фотосинтеза

Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: Number 96]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано19.11.12 20:04



Хехе, Стойка бях я позабравил.

The cake is a lie!


Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: Sandino]  
Автор Number 96 (Сериал №1)
Публикувано19.11.12 20:06



аз също я бях позабравил

изглежда доста по-добре. и като произношение, и като визия

Известен Блогър:Има неща, които се купуват с пари. За всичко останало има фотосинтеза



Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: Number 96]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано19.11.12 20:08



Уф пак некомфортна мисия, дето ще ми е неудобно от нея.

The cake is a lie!


Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: Number 96]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано19.11.12 20:18



Естествено, шефче, то аз цял живот съм си мечтала да съм чернокоса, черноока, бледа крехка девойка, ама съм джъст ди опозит

Ама ся кво, русите да мрем ли



Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано19.11.12 20:23



каква е мисията, шефчета, и кои са участниците, че аз тука гледам детски филмчета





Тема Re: Риалити шоута 3 17-11-2012нови [re: nerra]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано19.11.12 20:30



До тука стойка пипирудата и някакъв пич дето е участвал в балканския биг брадър. Мисията на Стойкае да играе примадона и да капризничи и да привлича вниманието към нея. Утре ще се гласува за примадона на къщата и тя трябва да спечели.

The cake is a lie!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.