Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 20.04.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано30.08.12 20:20



И ние така. Първо го хванахме в Амейзинг рейса и бяхме против него. Но просто като къртят мивки, извозват всички останали и са просто Магнифисънт, как да не си паднеш по тях?!?

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано30.08.12 20:24



Боуже, сега ми просветна, че Колби участваше и в ол старс... ама грам не го помня там... така и не можа да ме впечатли нещо, а The Australian Outback беше първият сезон, който гледах и ме зариби по Сървайвър...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано30.08.12 20:27



И аз така, по нова телевизия.:)

There is no cake!


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано30.08.12 20:42



аз там не съм ги гледала, явно трябва... амбър ми е много отпусната и мудна една такава, трудно ми е да харесвам такива хора...аз именно заради извозването не го харесвах, един такъв прецаквач ми се струваше, който действа зад гърба на хората и не се спира пред нищо за собствения си интерес... ама последните му 2 сезона в сървайвър не бяха такива, та ме спечели...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано30.08.12 20:49



Хъм, аз бих казал че са си точно така. То това си е необходимо условие за успешен сървайвър играч май. Последния сезон така ги беше строил, караше ги да ходят по двойки навсякъде да се дебнат да не сплетничи някой.:)

There is no cake!


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано30.08.12 20:55



да, строил ги беше, но ги сплотяваше и се грижеше за тях също така... бе, де да знам, може и аз да съм се променила и да съм омекнала към него, години са минали все пак от предните му участия...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано30.08.12 20:59



Той това обясняваше на Ръсел в афтъргейм шоуто на последния олстар. Трябва хем да ги литнеш всички, ама хем да те харесва ти да гласуват за теб.

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано30.08.12 21:03



то от ръсъл по ънлайкъбъл, здраве му кажи... е, гейчето от предния сезон може би е най-мега гнъс от всички...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано30.08.12 21:09



Ръсел все пак има талант. Гея беше просто злобно и лигаво първеню, на който му изпадна идола буквално от никъде!

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано30.08.12 21:15



талант за какво? да кара хората да го мразят и да гласуват за който там има, само не за него?

и тайсън от токантините не го понасях, отврат ми беше тоя човек... и ричърд хач ми беше мега гнусен...

уф, поже, стегай се!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.