Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 27.04.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!  
АвторJACCOMO (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 01:41



Купихме я уж от приятели от австрия защото сестра ми се трушкаше за тая кола ! на 96хил. реални километра.деиствително беше страхотно запазена но явно беше дошъл ред двигателя да си покаже зъбките !ИЗДУХА СКАПАНАТА ГАРНИТУРА! !!!! Изключваме парите които дадохме за ремонта на гарнитурата и т.н. Направихме я в ТРЕИД КАР кадето хората бяха много очтиви.За 5 месеца колата издуха 4 пъти гарнитурата.Хората караха главата на какви ли не снимки и не е засегната.За сега вече 4 месеца няма проблем освен че работи като тия тихичките дизели но ауспуха е чист като сълза и не губи грам мощност.От време на време изчезва тракането хората казаха че е от повдигачите и няма смисал да се сменят не пречело така да се кара.Извинявате но кола за 6000лв. да създава хиляди разправии, да друса като каруца!!!! и да неможеш да разчиташ на нея да тръгнеш на 200 км път !Сигорно някои от вас е оцелил с такава кола но 90% от случаит са плачевни и има мн сериозни последици от тая гарнитура !!!! казват го хората от сервиза не си го измислям! и те казаха че са си такива, боклуци коли.Само дизела си струва 6то годе !!! ЗА МЕН ТОВА 200/214 НЕ Е АВТОМОБИЛ. Ако искате си купуваите !!! Аз моита я продавам за 5000лв. 105 коня, зелена, 4 врати, климатикм и там другите екстри плюс каско! има о6те гаранция в ТРЕИД КАР!0886 815 205



Тема Re: 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!нови [re: JACCOMO]  
Автор porostorm (новак)
Публикувано18.05.07 02:18



Хах, г-н Леви е пипал по колата ...
За съжаление много от хората правили си гарнитурата там не са доволни ...
Смяна на гарнитурата всъшност не е чак толкова сложна работа но трябва да се мисли ...
Имаме потребител от клуба, който си я е сменил сам и няма никакви проблеми така че ...
Варианти за отстраняването на проблема с гарнитурата са 2 и когато се правят от мислещ човек се правят веднъж завинаги.
Смяна на термостата + гарнитура от форд(форд проектира гарнитура за FreeLander понеже той също е с двигател K серия.)

Колата си е идеална, просто проблема с гарнитурата хвърля в тъч повечето "майстори".

Успех с продажбата!

Редактирано от porostorm на 18.05.07 02:37.



Тема Re: 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!нови [re: JACCOMO]  
АвторSUV (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 10:40



Явно много си обичаш не-колата щом я продаваш така!
бтв няма как да издухаш 4 пъти гарнитура и да няма последици! Това тихичкото тракане има голяма вероятност да не е от повдигачите, но това ще го разбере купувача. А, и още нещо - година на производство не си писал, но пък си й добавил 2 коня

!



Тема Re: 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!нови [re: JACCOMO]  
Автор porostorm (новак)
Публикувано18.05.07 11:05



Мен ми е интересно жена ли я караше? И колко пъти я прегря?



Тема Re: 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!нови [re: porostorm]  
АвторJACCOMO (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 18:53



Жена я кара ама колата не е прегрявана просто пълни казанчето с масло и всеки път хората ми показват издуханата гарнитура.Тропането е 100% от повдигачите щом изчезва някои ако има друга идея..... Но все пак тва е кола на 9 години и на 100 000 км не е нормално един автомобил на толко километри да се налага да му отваряш мотора няколкокрано.И не съм само аз имам и познати дето са работили в дарукар казват че и там е същата история с тия ровреи, клиентите се връщат по 2-3 пъти с този проблем !!! Колата е за този дето не е имал такава и му харесва за това че има хубав външен вид и се чуди как да се самозалъже че е хубава.ПРОСТО НЕ СИ СТРУВА НЕРВИТЕ И СРЕДСТВАТА ТОЗИ АВТОМОБИЛ !!!!!!!



Тема Re: 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!нови [re: JACCOMO]  
Автор porostorm (новак)
Публикувано18.05.07 23:24



Проблема с гарнитурата при бензиновите К серии на Ровър 200 и 400 наистина го има (изключение прави хондовия двигател с автоматична ск. кутия), но за сметка на това за тази цена друга такава кола, в този клас, с това качество няма да намериш. Смяната на гарнитура не е чак толкова сложна работа ако човека който го прави си разбира от работата, ако не се получава твоя случай.

Абсолютно съм запознат с немърливата работа в дару кар и трейд. Не случайно изпаднаха от всякакви официални пазари. Това, че тебе те правят на маймуна не значи, че колата е "Абсолютен боклук".

Междодругото оправи най-фрапантните грешки в постовете си, като за начало почни с заглавието, пише се "Най-големият боклук".



Тема Re: 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!нови [re: porostorm]  
АвторJACCOMO (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 00:12



Абе незнам дали на маймуна ме правят ама не една кола съм имал.Но дори да оставиме гарнитурата на страна няма да коментирам окачването.... мислех че моята друса но съседа има същата и неговата е същото дърво на пътя.И той съжалява за избора си.Вие явно сте си фенове на марката и нищо неможе да ви обеди в обратното но както и да е лошо няма.Единственото хубаво нещо в тая кола е че има климатик,волана се върти мн леко и в завой е устойчива защото окачването е твърдо като камък !ТВА Е! сигорен сам че 2,0 SDI е савсем друга кола като изключим возията но както и да е.Преебания си остава преебан.Дано поне другите не се преебат акто мене и да обърнат внимание на написаното !



Тема Re: 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!нови [re: JACCOMO]  
Автор porostorm (новак)
Публикувано19.05.07 00:14



Окачването е твърдо, тука вече говориш глупости :)

Окачването е на хонда.



Тема Re: 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!нови [re: porostorm]  
Авторvanko (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 19:14



a ve imam edno vaprosche, imam sushtata kola, 1 godina q karah nikaw problem, no v poslednite 2-3 meseca, neshto ne e nared, postoqnno diga oboroti, pri palene trugva da se dawi, i vze mnogo da gori,...nqkoi ima li ideq tova na kakwo moje da e beleg, mersi.



Тема Re: 200/214 НАЙ ГОЛЕМИЯ БОКЛУК!!!!нови [re: vanko]  
Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 20:00



Здравей Ванко, разгледай тук: http://roverclub-bg.com/forum/viewforum.php?f=20

Доста е изписано за тресене, давене и друго :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.