Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 02.05.24 
Автомобили
   >> Rover
*Кратък преглед

Тема S4UPIH MOTORAнови  
Автор JACCOMO (непознат )
Публикувано14.07.06 11:33



S4upih motora na 214, izduha garnitura spuka marku4 na vodata izfarli i q i motora iz4uka.Na koi serviz da se doverqvam.Be6e kolata v specializiran na Mazda no ne im davat informaciq za kolata i neiskat da q pravat 6toto ne sa zapoznati s neq.Po tehnite grubi smetki remonta 6te e m/u 2-3 hil. leva.Ne mi se hodi v darukar 6toto ne gi haresvam kato serviz.Nqkoi ako znae neka drasne edin red.



Тема Re: S4UPIH MOTORAнови [re: JACCOMO]  
Автор Jenevus (414i)
Публикувано14.07.06 13:56



E, JACCOMO, ти изтрепа рибата!!! Що не отиде на майстор още когато беше започнала да ти причуква колата?!?!?
Колко ще струва ще ти кажат майсторите, но ако си кривнал или пукнал нещо или... много работи може да си прецакал... Бе ша има набутване! Ето два сервиза, където следва да разбират от колата ти:

"Остин Ровер Партс" - Магазин & Сервиз
гр. София
бул. Европа 17
тел. 925 14 49, 0885 279 545, http://www.rover-bg.com.

"Трайд кар"
София, Цар Борис III №126
тел.: 955 5231, 952 06 77, 955 75 13

Дано се оправиш без много да боли!



Тема Re: S4UPIH MOTORA [re: Jenevus]  
Автор JACCOMO (непознат )
Публикувано14.07.06 19:58



to belqta o6te togava e bila na lice ne sam zakasnql s pregleda.Remonta 6e e okolo 2xil. moje i pove4e.Nameril sam edin V-tec za 1400lv i za o6te 300 da go montirat.motora si e s electronicata!Interesuva me samo dali motora mi e na honda 6toto podo4uh ne6to takova.Nqkoi kazvat 4e samo vintiliranite drugi 4e samo starite sa bili honda.Ob6to vzeto me interesuva dali V-tec-a 6e stane i dali skorostite mi 6e stanaat nai ve4e.... i dali 6e izdurjat de 6toto onq e 160kc.Ako znaete ne6to... molq! mersi predvaritelno Rovera e 97 godina.Ako tova e ot zna4enie. 1,4 16V



Тема Re: S4UPIH MOTORAнови [re: JACCOMO]  
Автор Jenevus (414i)
Публикувано31.07.06 11:20



Мотора е Rover, К16.
За конете на VTEC-а: има VTEC 90, 125, 160 и т.н., а какъв точно ти предлагат не се знае, както не се знае колко е издухан тоя мотор! Но това е без значение защото е много съмнително, че просто ще може да се свали твоя и да се нахака хондовия. Такава модификация според мен ще иска и скоростна кутия, както и майстории по самото закрепване на мотора в коша! Но и това е без значение защото ако нахакаш на Rover-чето 160 магарета (ако са 160) без да правиш промени по окачването и спирачките просто ще се пребиеш някъде!

п.с. Имай предвид, че всеки хондаджия със Civic сънува тоя VTEC 160 к.с. и би дал повече кинти от цената на която ти предлагат тоя - прави си изводите!

Редактирано от Jenevus на 31.07.06 17:22.



Тема Re: S4UPIH MOTORAнови [re: Jenevus]  
Авторlucky (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 21:15



Имах подобен проблем. не сложиш ли оригинална ремонтна гарнитура, отново издува. намериха ми в сервиз ОМНИКАР - пловдив 089/9852915-Камен. смениха и шпилките с оригинални . за части 140+270лв. чукането беше от бутален болт - смяна на комплект бутало, биела и риза. какви ти тук хиляди левове. ризата нова , буталото - старо /намерих ги в ст. загора/



Тема Re: S4UPIH MOTORAнови [re: JACCOMO]  
Автор JACCOMO (непознат )
Публикувано23.08.06 00:33



odtarvah se samo s garnitura i smqna na 2 marku4a...neznam kak ama samo tva i ima6e na kolata.Sa raboti dobre!Edinstvenoto koeto me pretesnqva e 4e ima nalqgane 3,5 bara v marku4ite na vodata.Neznam zasto vodata e s takova nalqgane,no tova koeto me o4udva 4e tolkova go davat i po katalog a neznam zasto.Aide kajete ako znaete dali i va6te marku4i sa tvurdi4ki pove4e ot na drugite koli.Thanks!!!!!



Тема Re: S4UPIH MOTORAнови [re: JACCOMO]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 22:56



imam motor 0887888733



Тема Re: S4UPIH MOTORAнови [re: JACCOMO]  
Автор bin4o (непознат )
Публикувано26.03.07 00:32



3.5 bar е налягане характерно за гориво но не и за охладителна течност. В капачката на разширителния съд има клапан ( предпазен ) , който отваря на около 1.1 bar.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.