Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 20.04.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ровър 400 и фабричната аларманови  
Автор RoverLover (непознат )
Публикувано06.06.06 11:50



Здравейте,
карам Rover 416Si (95-та година) и имам въпрос относно фабричната аларма. Имобилайзера и обемния датчик работят, но алармата не свири, ако ударят по колата, например. Има ли шоков датчик фабрично монтиран или просто при мен нещо не работи?
Предварително благодаря за отговорите





Тема Re: Ровър 400 и фабричната аларманови [re: RoverLover]  
Автор Jenevus (414i)
Публикувано06.06.06 13:16



Щом обемния датчик и имобилайзера работят значи алармата е ОК. Фабричната аларма на 400 серията няма шоков датчик.



Тема Re: Ровър 400 и фабричната аларманови [re: Jenevus]  
АвторRoverLover (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 13:56



Благодаря Jenevus,
Дали има ли начин да се добави шоков датчик към фабричната или трябва да се добави още една аларма. Искам, защото днес ми се случи нещо неприятно - намерих колата със спаднати 2 гуми

. Знам, че алармата няма да помогне, но все пак...



Тема Re: Ровър 400 и фабричната аларманови [re: RoverLover]  
Автор Jenevus (414i)
Публикувано06.06.06 17:16



Гениите по золумите никога не свършват

...
Мисля, че не може просто да се добави шоков датчик защото алармата е свързана с компютъра и т.н. и проблема се решава със слагане на още една аларма. Ако ще правиш това имай предвид, че нашите коли са малко екзотика и не всички жичкаджии могат да се оправят от раз. Ако имаш схеми на инсталацията ще бъдат от голяма полза!
Успех !



Тема Re: Ровър 400 и фабричната аларманови [re: Jenevus]  
Авторyaro mk (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 20:44



kъде да търся блока на алармата



Тема Re: Ровър 400 и фабричната аларма [re: yaro mk]  
Авторджepko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 02:44



а случайно някой да знае къде могат да ми програмират резервно дистанционно за моята аларма? Имам едно оригинално, но е от друг роувър.



Тема Re: Ровър 400 и фабричната аларманови [re: джepko]  
Авторyaro mk (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 21:23



фабричните аларми на ВАЛЕО не могат да се препрограмират.Моге да се сложи друг блок за дистанционно на централно закл.
Твоята аларма в краката на десния пътник ли е?



Тема Re: Ровър 400 и фабричната аларманови [re: yaro mk]  
Авторджepko (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 04:43



Аз имах предвид да ми програмират 2-ро дистанционно за моята аларма, което да ми е резервно. А всъщност нямам представа къде се намира блока на самата аларма.



Тема Re: Ровър 400 и фабричната аларманови [re: RoverLover]  
Автор416 (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 18:47



zdrasti,iskam da te pitam ne6to,zna4i imam rover 416. 16v.97g. oba4e nemoga da izklu4a imobilaizera,i ne mogha da si zapalq kolata,molq te pomogni mi.......ili nqkoi koito moje da mi kaje........




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.