Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 06.06.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ПОМОЩ за Rover 620!нови  
АвторHeadstorm (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 14:44



Миля ви ако може да ми помогне някой тук, защото Ровър форума нещо го няма вече.
Значи имам следния проблем: Ударих колата отпред леко и сега десния фар е хлътнал малко навътре (5-10мм) и свети прекалено надолу.Незнам, но май не може и да се регулира вече.Моля кажете ми как мога сам да го оправя или къде да отида и колко ще ми струва?
Фара е здрав и си свети нормално.
Моля помогнете.



Тема Re: ПОМОЩ за Rover 620!нови [re: Headstorm]  
Автор Jenevus (непознат )
Публикувано15.05.06 17:35



Здрасти Headstorm,
нещо си изкривил или счупил по закрепването на фара, но поне е останал здрав. Може и тенекията да си кривнал, но това ще се види като го свалиш.
Ако дадеш mail утре мога да ти изпратя схема на закрепването на фаровете на 600.



Тема Re: ПОМОЩ за Rover 620!нови [re: Jenevus]  
Авторheadstorm (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 01:21



Ами да, изгкривил съм съвсем малко ламарината на калника и тя е повдигнала или вдлъбнала фара и едно чопве което го придържа се е счупило и сега фара е малко хлабав.

Ще съм ти благодарен ако ми изпратиш схемите и също ако намериш схема как да смъкна и калника.
Ако може и някой да ми даде идея с какво да заменя счупеното чопче и как да настроя фара ръзно да свети както трябва, защото направо се видях в чудо след като ударих колата и я карах на тъмно с един светещ фар надолу

Благодаря предварително.



Тема Re: ПОМОЩ за Rover 620!нови [re: headstorm]  
Авторheadstorm (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 01:22



Забравих да оставя и-мейла ми е: fastlane@gbg.bg



Тема Re: ПОМОЩ за Rover 620!нови [re: headstorm]  
Автор Jenevus (непознат )
Публикувано16.05.06 11:20



Аз пък забравих диска. Ако си от София може да се уговорим да ти дам направо цялото RaveCD, а ако не си - утре 100% ти пращам всички схеми!



Тема Re: ПОМОЩ за Rover 620!нови [re: Jenevus]  
Авторheadstorm (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 13:29



Ами от В.Търново съм.
Ще чакам колкото трябва.Много благодаря за помощта.



Тема Re: ПОМОЩ за Rover 620!нови [re: Headstorm]  
Авторheadstorm (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 22:24



Никой ли не може да ми помогне или поне да ми даде съвет какво да правя?



Тема Re: ПОМОЩ за Rover 620!нови [re: headstorm]  
Автор Jenevus (414i)
Публикувано30.05.06 08:42



headstorm,
Получи ли мail-а ми?



Тема Re: ПОМОЩ за Rover 620!нови [re: Jenevus]  
Авторheadstorm (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 17:06



Не съм го получил
Да не си объркал и-меила?



Тема Re: ПОМОЩ за Rover 620!нови [re: headstorm]  
Автор Jenevus (414i)
Публикувано01.06.06 08:59



Здравей headstorm,
Писах на този mail: fastlane@gbg.bg, че за съжаление не съм открил нищо в Rave CD на тема закрепване на фарове . Но както и да е... В началото на юли ще минавам през В. Търново и мога да ти дам диска, щото инфо за фарове може и да няма, но има страшно много други неща. Ако дотогава вече не го имаш можеш да ми пуснеш някакви контакти на jenevus@yahoo.com и да се уговорим да се срещнем.

п.с. Проблема с твоя фар не изглежда сериозен, но може да се окаже скъп заради счупените елементи по захващането.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.