Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 19.04.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема helpнови  
Автор dobi_pal (непознат )
Публикувано09.05.06 11:47



Zdraveyte na Vsi4ki! Ot 2 sedmici sm sobstvenik na 414i, 98g., hechbek. Tryabva da go "obsluja" - masla, filtri, remuci. Dayte ideya ot kude da vzema 4asti!



Тема Re: helpнови [re: dobi_pal]  
Автор Jenevus (непознат )
Публикувано09.05.06 12:41



Предполагаме, че си от София и ето малко адреси:
- Дару кар - имат сайт с адреси, телефони и т.н.
- Трайд кар - Цар Борис III №126, тел.: 955 5231, 952 06 77
- Магазина на Европа №17 (не съм сигерен дали са валидни): 0885279545; 0889616232
- магазинче на Симеон: 02 9313082; 0888506321
И на Ботев имало това-онова, както и на други места, но аз имам тия контакти.



Тема Re: helpнови [re: Jenevus]  
Авторdobi_pal (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 15:31



Благодаря, свърших работа в Дару Кар! 126лв. - горивен, маслен, въздушен, ремъци за хидравликата и алтернатора. Какво да правя с ангренажа? Искат ми 160лв. за комплекта и 100лв.- труд?



Тема Re: helpнови [re: dobi_pal]  
АвторShosho (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 15:43



Ако искаш да ти извършат тази услуга или им плати исканите пари или потърси/попитай в друг сервиз, ако искаш купи си ремъка и обтегача от най-изгодния от споменатите от Jenevus магазини и ги занеси в най-евтиния сервиз да ти ги сменят или даже си ги смени сам пред блока. Според мен в Дару Кар като са сменяли ремъци на хидравлика и алтернатор са били на една шайба и две пластмасови кори труд от смяната на ангренажния ремък и е трябвало да им кажеш да сменят и него.



Тема Re: help [re: Shosho]  
Авторdobi_pal (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 15:52



не, аз си смених филтрите и ремъците сам. Но за ангренажа... , малко ме е шубе!



Тема Re: helpнови [re: dobi_pal]  
АвторShosho (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 16:50



Тогава намери някой по-смел да ти го смени, но по-смелите се осмеляват даже да искат пари не само да сменят ангренажни ремъци. В този смисъл Дару Кар даже са големи смелчаци.



Тема Re: helpнови [re: dobi_pal]  
Автор Jenevus (непознат )
Публикувано09.05.06 17:36



Може да пробваш и в Трейд, но там доста се чака, така че си запиши час. Абе, ако имаш познат добър майстор и той ще я свърши работата.
Успех!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.