Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 26.04.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нещо повече за Rover  
Авторpoludql (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 21:36



Имам желанието да си купя Rover 200/214, но съм тотално объркан от противоречивите мнения за него!?! Това че са с двигатели на Honda явно е мит, ок, но моля ви, който има впечатления и кара такава кола нека да каже нещо повече. Казаха ми, че често пукат глави!!! А и с частите как е, къде се намират?



Тема Re: Нещо повече за Roverнови [re: poludql]  
Авторpoludql (Нерегистриран)
Публикувано06.05.06 09:27



Е, колеги, хайде споделете нещо. Прочетох почти всичко в този форум и пак не мога да намеря отговор на въпроса кой двигател е по-надежден - 1.4 с 8 клапана или 1.4 с 16 клапана?!?
Виждам, че сред вас има доста, които са наясно с нещата, така че моля ви, помогнете със съвет
То не стига, че моте приятели вече са ме взели на майтап, че ще си купувам кола на фалирала марка, но и от тук никакво info!?!



Тема Re: Нещо повече за Roverнови [re: poludql]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 13:10



На всяка марка автомобил можеш да спукаш глава,ако не следиш за показателите на температурата,водата,маслото.Съветвам те да избереш 16 клапановият двигател с мощност 103 к.с..По-мощен е и за това купе е определено по-подходящ.Части има колкото щеш.Цени най- различни,зависи от търсенето.Аз онзи ден си търсех биаледки и намерих за по 18лв а ми ги предлагаха и за по 35лв.



Тема Re: Нещо повече за Roverнови [re: Бaтko]  
Авторpoludql (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 18:37



Благодаря Надявам се скоро да разреша въпроса с бъдещия ми автомобил и занапред да обсъждаме това, което ни вълнува, дано да са повече хубавите неща де




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.