Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 01.06.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нека да си помагаме и без това сме малко!нови  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 14:36



Пишете комуникирайте. Давайте да разнищваме теми и проблеми.



Тема Re: Нека да си помагаме и без това сме малко!нови [re: Фeн]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 09:08



Някой сменял ли е автоматичния смукач?



Тема Re: Нека да си помагаме и без това сме малко!нови [re: фeн]  
Автор[cod] (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 20:34



здрасти,
аз не съм, но също мисля че можем да си помагаме в този позаспал форум. жалко че нямам времето да пиша по-често (а съм 10 часа на ден онлайн) :)



Тема Re: Нека да си помагаме и без това сме малко!нови [re: [cod]]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 09:40



Здрасти, аз също мисля, че е заспал форума но се надявам такива като нас да го задвижат малко.
Проблема ми е, че сутрин като паля нямам обороти тресе се цялата и след минута всичко е наред но това ме навежда на мисълта, че е смукача. Ще отида на диагностика и да отстранят проблема. Исках да знам колко пари ще ми струва, за да съм подготвен. Моята машина е 416 SLI комби, много съм доволен - всички екстри без кожа, която е по добре в дадени случаи да я няма. Ти какво караш приятелю? Благодария че се отзова.
Аз съм също по 8 часа на ден в нета.



Тема Re: Нека да си помагаме и без това сме малко!нови [re: фeн]  
Авторtounyo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 09:46



Здравей Фен!
Ако двигателят ти доста бързо сутрин достига до нормален режим на работа, причината може и да не е в автоматичния смукач. Добре е да се постави вярна диагноза за да не се харчиш допълнително.
Между другото не съм виждал Rover комби "на живо"



Тема Re: Нека да си помагаме и без това сме малко! [re: tounyo]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 10:48



Не знам , но много ме дразни това. Скоро, ще закача снимки и ще го видишако до тогава не си срещнем на живо



Тема Re: Нека да си помагаме и без това сме малко!нови [re: фeн]  
АвторRED (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 10:43



Tova s diagnostikata e goliam problem. Karam 618 i ot vreme na vreme kolata po4va da gubi oboroti. Kato otida na diagnostika mi vikat nisto i niama karai si ia... Sled tova v drug serviz kazvat 4e e nesto ot servoto - vkarvalo vazdux. Taka 4e triabva da si nameris dobar diagnostik za da ne se razmotavas samo mejdu servizite i da se oxar4vas.



Тема Re: Нека да си помагаме и без това сме малко!нови [re: RED]  
Авторamitko (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 11:36



W TradeCar si napompih okacwaneto na Rover 111 za 12.50 lewa, za sushtoto neshto w DaruCar minalata godina dadoh nad 30...



Тема Re: Нека да си помагаме и без това сме малко!нови [re: RED]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 13:46



Обадих се в трейдкар и ми казаха , че ако колата мие е на газ е нормално защото газта изсушава моторчето за ниските обороти и трябва да се промие.
Не знам колко кинти ще ми вземат но искам да го направят.
Между другото тази сутрин за първи път го видях да работи, може би защото при палене му дадох газ и след 2-3 мин. се нормализираха. Странно!
Като всяко едно палене ми е на бензин така е направена системата, като го форсирам над 2000 оборота превключва на газ.



Тема Re: Нека да си помагаме и без това сме малко!нови [re: Фeн]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 09:11



Цени на ТрейдКар от 13.09.04г.
- външно каре 175 лв
- съединител комплект 274 лв
- фар близо 300 лв.
Цените са без ДДС, ако не искаш фактура.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.