Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 22.05.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ровер 416  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 15:56



Искам да питам някой който разбира от този модел да ми каже каде са му слабите места. Имам интерес към един, но незнам каде какво да гледам.
Имам ICQ 165801223.
Много благодаря на тези които разбират.



Тема Re: ровер 416нови [re: фeн]  
Автор[cod] (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 11:44



Здрасти,
ето ти малко линкове... мисля че може да са ти от полза ако се разтърсиш :)
http://www.rover-club-berlin.com/
http://www.rovertech.net/forum/
http:///www.roverdrive.co.uk/ > от тук има доста линкове
http://www.rover-coupe.co.uk/
понеже съм технически неграмотен, конкретно за модела не мога да кажа нищо, но все пак провери скоростната кутия (карай на ръчка с резки превключвания), също ако можеш да я погледнеш отдолу на канал > увисни се и гледай за износени тампони > ако има луфт подлежат на смяна (в моя случай един е към 40-50 кинта). Иначе доколкото знам двигателя е надежден и не би трябвало даима грижи (все пак- например в Младост малко след ХМС има компютър - най-добре е да го погледнеш закачен)

успех :)



Тема Re: ровер 416нови [re: фeн]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 14:36



Благодариа на този който писа това.
Скоро ще се сдобия с такъв.
Някой да се закачи или няма смели за дискусия?



Тема Re: ровер 416нови [re: Фeн]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 15:07



Погледни

- това е най-добрия сайт с информация за Ровър, който съм намерил.
Според мен големия недостатък на Ровър е, че вървят едно поколение след другите по отношение на интериора. Двигателите са хубави, платформата е на Сивик, обаче отвътре....Но определено положителните качества са повече.



Тема Re: ровер 416нови [re: Scott]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 13:52



Много е як сайта.
Аз си го купих и до сега съм много доволен.
416SLI-комби
всичко без кожа.Газ,клима и тн.....
Трябва да обменяме опит.
Имам леко затруднение при палене сутрин. Трябва да държа газта за около 20 сек да не загасне, после всичко е ок.



Тема Re: ровер 416нови [re: фeн]  
Автор[cod] (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 11:10



здрасти,
честито и да си го караш гордо и с кеф :)!
scott сайта си го бива :) Това за Civic-a малко ме хвърли в тъч ?! не че има значение но си мисля че окачването, както и двигател и т.н. са по-скоро от сериите CRX / Concerto / Accord. Поне за Кончертото съм сигурен шот имах удоволствието да карам една такава преди време и дори електрониката и дисковете на таблото са ми същите :)
както и да е :) понеже си вадя хляба с онлайн мизерии ако мислите че има смисъл може да помисля за спретването на един лек и приятен мини сайт :)



Тема Re: ровер 416нови [re: [cod]]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 09:18



Здрасти COD Аз съм Цоньо, Благодаря за пожеланията.
Много се кефия на колата, имам известни проблеми (решими) но това са бели кахъри. Сервиза на ровер е страхотен много съм доволен,култури и работят много чисто.Малко повече кинти но си заслужава. Не е като да отидеш при някой и ти да му казваш къде какво да прави:)
Това за сайта е готино, смело напред.
Другите участници в куба на Ровер май нямат много време за писане, а би било добре да си пишем и да обменяме опит.
Ти какво караш?
Хайде успех и до скоро!



Тема Re: ровер 416нови [re: фeн]  
Авторtounyo (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 12:00



Здрасти ФЕН,
Желая ти безгрижно пътуване с ROVER-а! Би ли казал за кой сервиз за ROVER споменаваш, че и аз имам проблеми?



Тема Re: ровер 416нови [re: tounyo]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 14:30



Благодаря да ти се връща,Сервиза се казва Трейдекар и е точно до сервиза на Ситроен.
Ти с какво си?



Тема Re: ровер 416нови [re: Фeн]  
Авторamitko (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 14:42



I az sum dowolen ot tozi serwiz, imat i chasti wtora upotreba
Az kara 111 SL 95g




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.