Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Младостта, вярата, съществото и.. обществотонови [re: scissors]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано25.04.13 10:33



Така е, може да е моментна слабост.
Ровичкам напоследък из себе си особено усърдно, някои неща уж ми се избистрят, но ще видя на практика ползи ще успея ли да извлека или ще си остана само с регистрирането на фактите.
Защото какава полза от себепознанието, ако то не прави живота по-лесен и щастлив? :)



Тема Re: Младостта, вярата, съществото и.. обществотонови [re: scissors]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.05.13 09:59



ето така:



супер си го написала. Само едно гуш от мен, и скоро да си рапзериш крилата. Никога не е късно.



Тема Re: Младостта, вярата, съществото и.. обществотонови [re: shshtt]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.05.13 10:21



значи не е себепознание





Тема Re: Младостта, вярата, съществото и.. обществотонови [re: Vitalite]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.05.13 10:22



и аз съм очарована от теб.





Тема Re: Младостта, вярата, съществото и.. обществотонови [re: Aнгeлe]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано05.05.13 12:18



Да, възможно е да не е



Преди години си правих един тест за професионална ориентация - мотивации, личностен потенциал, ала-бала и сега се вглеждам в резултатите по-сериозно и го намирам за много точен.
Въпросът който ме занимава, е как и вълкът да е сит и агнето да е цяло, т.е. по кой път да хвана.
Макар, че опитът ми подсказва, че това ми занимание е излишно - каквото ми е писано и каквото ми се изпречи на пътя, това ще е.
Изборът, /ако изобщо имам такъв/, ще е ограничен и лесен.
Та тази част на себепознанието ми е приоритет напоследък. Но покрай това и за други неща си мисля.
Кастанеда ми е легнал на сърцето и си го чета с кеф както никой друг, такива ми ти работи при мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.